Przyczyny drżenia mięśni

Drżenia

.. ...mimowolnych. Bezpośrednią przyczyną ich wystąpienia są naprzemienne, niepodlegające woli, skurcze mięśni o przeciwstawnej funkcji ( np. zginacze i prostowniki ). Jest to jednak zwykle efekt choroby toczącej się znacznie wyżej - w układzie nerwowym człowieka. Drżenia mogą mieć charakter..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...plecach - nie wiem co jest przyczyna - lekarze nie potrafia powiedziec - ja nie potrafie sie tego pozbyc:( myslalam ze to moze uczulenie na kofeine bo serce mi tez szybciej bije, sama nie wiem, wie ktos moze jakie sa objawy uczulenia na kofeine? pozdrawiam trzesacych sie Wiecie jak mi to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...wszystkim p dkt ustali przyczynę badają tęczówkę oka Droga asiu ja również wmawiam sobie różnego typu choroby neurologiczne i cały czas się nakręcam , codziennie to mam inną chorobę .Mówię ci oszaleć idzie. gosiu ja też się boję naczytałam się na internecie o chorobach i się ich boję bo..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...lekarza żeby znalezc przyczynę,ale skoro masz czarne myśli to chyba depresja sie zaczyna,teraz taka pora roku że może sie ujawniać ta choroba,witaminy z grupy B warto brać i magnez ale myśle że to nie wystarczy,życzę powodzenia i pozdrawiam daj znać jak coś sie dowiesz o chorobie i co..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 11

.. ...itp.stwierdzil ze to moze byc przyczyna kregoslupa mam zwyrodnienie ktore moze powodowac ucisk na kreg i slabszy doplyw krwi.stad zwroty i slabsze nogi.poza tym zauwazyl moje zdenerwowanie i powiedzial ze nerwica sobie troche dodaje!myslac w kolko o tym!kazal mi pojsc na spacer a ja sie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...pewnej ooby to było przyczyną silnej nerwicy a drżenie mięśni było spowodowane bardzo dużym niedoborem minerałów ponieważ przy robakach następuje zaburzenia wchłaniania.... spróbuj . Tylko nie poprzestaj na jednym badaniu wiem że lekarz zlecił kilkakrotne badania bo uparcie wierzył że..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Polecam sprawdzenie, czy przyczyną waszych dolegliwości nie jest zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...koszmar, zanim znalazłam przyczynę mojego fatalnego samopoczucia, którą było zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i..