Przyczyny drżenia rąk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 632

.. ...jednak są jakieś inne przyczyny. Czy zdarza Ci się drżenie rąk, zwłaszcza palców, nawet kiedy nie jesteś zdenerwowana? Aga trzymaj sie... znam te objawy... nie wszystkie ale część z nich. masakra... Anka podoba mi się tekst że zdjęcia są sexi ;D nie mogę się doczekać :P ciekawe czy mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...pierwszy objawy fizyczne. ( Przyczyną takich dolegliwości były długotrwałe dramatyczne przeżycia ). Trafiłem do szpitala na oddział Neurologiczny po omdleniach, drżeniu rąk, drętwieniu lewej strony, zawroty w głowie, dusznościach, problemu z przełykaniem etc. Lekarze nie wiedzieli co mi..

Propranolol - Str. 3

.. ...tarczycy. U mnie główną przyczyną drżenia rąk i nerwowości była nadczynność tarczycy. Badania robiłam tzw. po nitce do kłębka, ( mnóstwo różnych badań ) obecnie biorę propranolol 10mg 2xdziennie po 1 tabl. drżenia rąk ustały po dwóch tygodniach od zastosowania, lekarz powiedziała mi że..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Polecam sprawdzenie, czy przyczyną waszych dolegliwości nie jest zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...muszą być jakieś inne przyczyny i miałam rację. Okazało się, że mam zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...koszmar, zanim znalazłam przyczynę mojego fatalnego samopoczucia, którą było zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. ...na wszystko, szukamy przyczyny i próbujemy to potwierdzać, jednak lekarze mówią nam, że wyniki są dobre i generalnie to nic nam nie jest. Ja sama czasami wolałabym usłyszeć od kardiologa czy internisty, że mam np. tarczycę czy nadciśnienie. Ale to tylko stres i nerwy powodują zwiększoną..

Drżenie rąk, ból głowy, wege - nerwica?

.. ...to może też być tego przyczyną?? może sportem się zajmij,jakaś gimnastyka relaksująca,albo aerobic,albo pływanie.I planuj wszystko i realizuj wg. planu.A przed sprawdzianem ziołowa tabletkę uspokajającą.I zajmij sie czymś ,co lubisz robić .To będzie odskocznia od problemów. No ja wege..