Przyczyny kłucia w klatce piersiowej

Nerwoból (neuralgia)

.. ...międzyżebrowymi. Są one jedną z przyczyn dolegliwość bólowych w obrębie klatki piersiowej nie związanych z chorobami układu sercowo - naczyniowego. Opisywane są jako prądy, ostre kłucia wędrujące wzdłuż żeber. Często pojawiają się przy wysiłku. Dolegliwości zwykle mijają samoistnie,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 671

.. ...zdrowe, to może tu tkwi przyczyna kłucia w klatce piersiowej i między łopatkami.Dziś odebrałam zdjęcie, byłam u lekarza i okazuje się, że wszystko w porządku.. ale nerwowej nocki nikt mi nie zwróci: ) W sumie to u mnie już teraz nie jest aż tak źle...oby nie było gorzej.W skali od 1 do..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...kardiologa, aby ustalić przyczynę. Pozdrawiam czesc ja mam cos podobnego tylko jeszcze reka lewa mi sie czesie tez mam letkie klucia brak apetytu utrate na wadze mialem robione tez ekg i usg ale tez nic nie wykazalo Hela to własnie objawy nerwicy bol klatki, serca, brak oddechu. Ja..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...kawy bo to może być przyczyna bólu. no i dostałam mg + B6 oraz przeciwbólowy ketonal. no póki co rzadziej mnie boli ale za to przeszło mi na plecy i teraz mnie pobolewa na tej samej wysokości co wcześniej tylko że na plecach a nie klatce piersiowej. ale mogę chociaż normalnie oddychac :..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 2

.. ...międzyżebrowymi. Są one jedną z przyczyn dolegliwość bólowych w obrębie klatki piersiowej nie związanych z chorobami układu sercowo - naczyniowego. Opisywane są jako prądy, ostre kłucia wędrujące wzdłuż żeber. Często pojawiają sie przy wysiłku. Dolegliwości zwykle mijają samoistnie,..

Kłucie w klatce piersiowej

.. ...szukam sama wyjścia i przyczyny tego kłucia bo powinno się znależć przyczynę a nie faszerować pacjenta lekami. czytając tu różne wypowiedzi zastanawiam się czy te bóle nie będą związane z kręgosłupem może ktoś wypowie się na ten temat bo narazie lekarz na to nie wpadł Witaj Kasiu. Mam..

Boję się o swoje życie

.. ...co w znacznej mierze przyczyniało się do problemów z zasypianiem. Skoki ciśnienia ale bardzo krótkotrwałe, drętwienie palców w lewej dłoni. Dyskomfort w klatce piersiowej. Nieustanne kłucie ( wzdymanie ) w szczególności w mostku, nasilające się przeważnie po spożyciu posiłku. Czasami..

Bóle (kłucie) w klatce piersiowej po prawej stronie

.. ...serca, czy ktos zna przyczyne, albo lekarstwo.... ??? to może być związane z chorobą płuc to nie jest od płuc tylko od nerwicy i tyle. mnie kłuje kilka lat. Nie wypierdziałeś się porządnie. Kiedy perystaltyka jelit jest spowolniona, gromadzą się duże ilości gazu i ucisk powoduje tak..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...nabieraniu powietrza. Przyczyną może być kilkuletnie palenie, moze być również jakieś powikłanie ( przechodziłem zapalenie oskrzeli chyba w ostatnich dniach ). Zaczynam się bać, bo wyczytałem, że takie kłucie i kaszel to objawy raka płuc. Czytałem też o nerwicy ale ostatnio unikam..