Przyczyny niedotlenienia

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...mózgu może także wynikać przyczyn zewnętrznych, np. z powodu spadku objętości tlenu w powietrzu ( choroba wysokogórska ). Niedotlenienie mózgu może mieć również przewlekły i początkowo subkliniczny przebieg. Problemy z koncentracją, pamięcią, kojarzeniem faktów - swego rodzaju ociężałość..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 127

.. ...powiedziec z jakiej przyczyny cały czas mam czerwona twarz?wyglada to jak bym byl oblany czerwona farba,mam tak od momentu kiedy wstane rano,a znika dopiero jak sie kłade spac,niedaje mi to spokoju:/boje sie ze mam jakies niedotlenienie albo cos,bo jak leze to jest nawet spox,mało tego..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 10

.. ...dnia, pytanie jaka jest przyczyna, że siostra jest w śpiączce? Co jest powodem? Śmierć kliniczna i śpiączka - na to też nikt nie odpowie, mój mąż po 7 - minutowym niedotlenieniu mózgu, śmierci klinicznej i śpiączce farmakologicznej ma się wyśmienicie. Każdy organizm jest inny. Siostra..

Dodatkowe skurcze - Str. 308

.. ...cyt. z interna.pl * Przyczyną migotania lub trzepotania komór jest najczęściej niedotlenienie ( zawał serca, zwężenie lewego ujścia tętniczego, kiła tętnicy głównej i in. ). toksyczne działanie leków ( naparstnica, rtęciowe środki moczopędne, niektóre środki znieczulające, chinidyną i..

Posiłek a bicie serca

.. ...ciebie.Mozliwe ze właśnie to jest przyczyna np: zapalenia serca i problemów z arytmiami. A i niedotlenieniem serca szczególnie po posiłku. Ja tu podałem tylko przykład niekoniecznie zgodny z prawda. chciałabym się coś bliżej dowiedzieć na temat mostka mięśniowego, ostatnio wykryto u mnie..

Niedotlenienie przyczyną zawału serca?

.. Bardzo proszę o pomoc lekarza - kardiologa. Moja mama jest uczulona na ASA i NLPZ, przez pomyłkę zażyła Ketonal Forte na bóle stawów, po 30 minutach zaczęła się ostra reakcja alergiczna objawiajaca się opuchnięciem gardła, obrzękiem płuc...mało brakowało, aby się udusiła. Miała bardzo wysokie ciśnienie...

Nagły ból w sercu, ostre kłucie

.. ...patrzę na swoje objawy, nie jest o przyczyną niedotlenienia, przynajmniej u mnie, gdyż bóle pojawiają się również na świeżym powietrzu. Boję się,bo są tak silne, że czasami ledwo trzymam się na nogach...

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 4

.. ...że ten bezdech może przyczynic się do zgonu człowieka ( niedotlenienie ), czym sie zaniepokoiłam i muszę na pewno w pierwsej kolejności odwiedzic laryngologa, alergologa i może pulmologa. nadmienie ze u kardiologa juz byłam nie raz , neurolog tez był! Cześć wam wszystkim posłuchajcie ,..

Zawroty głowy przed snem

.. ...badania a przedewszystkim prześwietlenie jeśli nic ci nie jest z tym kręgoslupem to przyczyna leży gdzie indziej może masz jakieś niedotlenienie muzgu a jak u ciebie z ciśnieniem ? Pozdrawiam cię Commader..

Jak wykryć nerwicę?

.. ...wykluczyć inną niźli nerwica przyczynę Twoich objawów - jeżeli np. nie masz uczucia niedotlenienia/duszności, to spirometra czy RTG płuc na liście wskazanych badań się nie znajdą. U mnie czasem występuje ból brzucha wieczorem oraz ucisk z lewej strony. Ekg wypadło dobrze,cisnienie też a..

Problem z pamięcią

.. ...przyczyną takiego stanu ? przyczyn zaburzeń pamięci może być wiele, od urazów, niedotlenienia mózgu, po chroby neurologiczne a nawet psychiatryczne. Koniecznie do dorego neurologa na pełną diagnostykę..