Przyczyny niskiego ciśnienia krwi

Choroba Prinzmetala

.. ...corobę, dlaczego? Czy przyczyną może być niskie ciśnienie w granicach 90/60 lub niższe? Może ktoś wie o innych przyczynach występowania tej choroby niedokrwiennej. Witam Ewo nie wiem czy w dalszym ciagu korzystasz z portalu, ale odpowiem na pytanie. Sama mam cale zycie niskie cisnienie,..

Niskie cisnienie i tętno

.. ...angioplastica nie pomoże, gdyż przyczyną jest praca serca. od kilku dni spada mi bardzo ciśnienie i tętno. 105 - 60 50 tętno. przykładowo rano 125 - 70 t - 54, po 2 - 3 godzinach spada już do 105 - 55 tętno 45. nie czuję żadnych innych dolegliwości, oprócz senności, i oczywiście * strach..

Niskie ciśnienie, wysoki puls spoczynkowy.

.. ...siebie jakis kaszel bez przyczyny? czy cos? www.zakrzepica.blog.pl ,zaczelam prowadzic ten blog i jesli chcesz uzyskac jakies informacje to mozesz tam zajrzec; ) Uwazam,ze lepiej dmuchac na zimne niz potem meczyc sie z chorobą..:( anmab masz rację, w poniedziałek udam się na badanie..

Niskie ciśnienie w wieku 16 lat

.. ...wykluczyć inne dodatkowe przyczyny niedociśnienia, np. utrate krwi, bardzo znaczne odwodnienie. To nie był pierwszy pomiar, 5 lat temu też właśnie miałem poniżej 100 skurczowego ( wtedy to było wykonywane na ramieniu ciśnieniomierzem z mankietem ). A teraz robiłem tym ciśnieniomierzem..