Przyczyny senności

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...mózgu może także wynikać przyczyn zewnętrznych, np. z powodu spadku objętości tlenu w powietrzu ( choroba wysokogórska ). Niedotlenienie mózgu może mieć również przewlekły i początkowo subkliniczny przebieg. Problemy z koncentracją, pamięcią, kojarzeniem faktów - swego rodzaju ociężałość..

Senność

Senność

.. ...żadnej uchwytnej przyczyny może być jednym z objawów depresji lub dystymii. Jeśli więc uczucie senności wydaje nam się niepokojące, nieadekwatne do naszego trybu życia, rozsądnie jest wybrać się do lekarza...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...tylko nie wiem czy jako przyczyna czy objaw choroby ), drętwienie rąk, duszności, zaciskanie gardła + ból spowodowany tym podrażnieniem i wypustkami ( co przypisałem sobie pod żylaki przełyku występujące przy chorobach wątroby ), senność, niechęć do życia, brak jakiejkolwiek radości i..

Niskie cisnienie i tętno

.. ...angioplastica nie pomoże, gdyż przyczyną jest praca serca. od kilku dni spada mi bardzo ciśnienie i tętno. 105 - 60 50 tętno. przykładowo rano 125 - 70 t - 54, po 2 - 3 godzinach spada już do 105 - 55 tętno 45. nie czuję żadnych innych dolegliwości, oprócz senności, i oczywiście * strach..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...rozkojarzenie myślowe - bywa przyczyną arytmii - może wywoływać bezsenność - powoduje zaburzenia przewodu pokarmowego, bo prowokuje nadmierne wydzielanie kwasów żołądkowych, a szczególnie solnego ( co przy wrzodach żołądka jest niebezpieczne ), przyspiesza skurcze jelit, dlatego może..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...wiem co może być tego przyczyną. Czy to zwykłe nerwobóle? Aczkolwiek występowało to też w sytuacji gdy nie miałam stresów i czułam się dobrze. Akurat w tym momencie trwa to już od rana, czuje ogromne zmęczenie i senność, raz co raz pojawia się ten ból a może raczej kłucie. Niedawno też..

Apatia, senność, wyobcowanie

.. ...psychiatra? Czy wszystkie przyczyny leżą w głowie? Witam ja tez mam taki problem dokładnie to samo co ty opisałaś boję sie o tym komukolwiek powiedziec czesto wydaje mi sie ze mdleje musze na kilka minut sie polożyc i przechodzi tylko za ja mam 14 lat i to troche dziwne bardzo mnie to..

Ból serca, duszności, uczucie zimna, zmęczenie.

.. ...pojawiający sie bez konkretnej przyczyny, w równych momentach, odbierany przeze mnie jako * ściskanie serca * czy * mocne kłucie * , duszności - zbyt szybki lub zbyt wolny oddech, również pojawiający się bez konkretnej przyczyny i sytuacji. Zauważyłam również ogromną i bardzo dokuczliwą..

Nerwica,załamanie,lęki,senność

.. ...wytrzymania. Co jest przyczyną postaram się napisać. Jednocześnie przepraszam za styl, gdyż jestem człowiekiem z niewielkim wykształceniem. Były różne stany zdrowia;łącznie z próbą samobójczą w formie wzięcia leków nasennych. Od przeszło pół roku żona została pozbawiona renty, przyznanej..