Przyczyny skurczy żołądka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 687

.. ...uznałam że taka była przyczyna. Potem jedna wróciły. Duszności nasilały się. Dodatkowo pojawiła się arytmia, częstoskurcz serca. Z dnia na dzień miałam coraz mniej siły. Pojawiły się zawroty głowy. Czułam się jak bym była pijana. Ciągle płakałam, pojawiły się problemy z żołądkiem. Bolało..

Dodatkowe skurcze - Str. 218

.. ...wiedzą co jest tego przyczyną... :( Kiedyś Mnie te drgawki złapały u lekarza - strasznie spanikował :( P.S. Idę dopiero w czerwcu, bo teraz się uczę : ) Na informatyczkę : ) :P Choruję jeszcze na toksokarozę, zapalenie błony śluzowej żołądka i przełyku, zachwianie błędnika równowagi i..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...rozkojarzenie myślowe - bywa przyczyną arytmii - może wywoływać bezsenność - powoduje zaburzenia przewodu pokarmowego, bo prowokuje nadmierne wydzielanie kwasów żołądkowych, a szczególnie solnego ( co przy wrzodach żołądka jest niebezpieczne ), przyspiesza skurcze jelit, dlatego może..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 657

.. ...pod kontroli to główna przyczyna tego wandalizmu.Niestety my tego nie zmienimy. Będzie coraz gorzej z roku na rok i do tego trzeba się przygotować! tak mam ,uczucie oszłomienia ,czuje sie jak pijana,ściskanie w żołądku albo skurcze jelit,ciezką głowę i strach ze zaraz dostane zawalu albo..