Przyczyny szumów w głowie

Szum w uszach wieczorem przed snem

.. ...Nie wiem czy to była przyczyna czy akurat się to zbiegło ale rozpoczęło się to u mnie po przeziębieniu. Miałam dwa dni gorączkę i teraz codziennie towarzyszy mi ten szum i pulsowanie tak jak ktoś opisał * jak serce * . Jak przekrzywię głowę to czasami na chwile przestaje szumieć ale..

Zawroty głowy podczas leżenia, nic poważnego czy objaw choroby?

.. ...chciała odjechać.Czy przyczyną może być tarczyca lub kręgołup szyjny.Czasami mnie boli.Szum jest tak mocny że włączone radio nie jest w stanie tego zagłuszyć. Witam . Korzystnie byłoby zrobić badania. jeżeli nic nie ujawnią z całą pewnością jest to na podłożu stresu. Bardzo często..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie

.. ...przełyku,takie straszne bicie bez przyczyny,budze sie w nocy.W głowie bez przerwy słysze szum.:( Aga jak narazie to sie nie lecze u takich specjalistow.Nie myslałam ze to moze byc od tego.Lekarze pytali czy jestem nerwowa ale to było na tyle ,na tym sie konczyło.Zrobiłabym wsyztsko zeby..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu - Str. 2

.. ...dźwięki, nieraz bolą bez przyczyny, a nieraz jak puszcze trochę głośniej muzykę. Niektóre wyższe dźwięki aż mnie przeszywają... Wszystko chyba zaczęło się po wypadku - uderzenie w głowę, potem straszne bóle głowy...tomograf nic nie wykazał. Dodam, że mam dopiero 22 lata i nie wiem..

Ból głowy szum w uchu złe samopoczucie

.. ...wie czy to nie jest przyczyna ,rozne dolegliwosci sa po niektorych zwalszca tych na cisnienie .potrzebna kontrola potasu we krwi .a nerwica swoja droga daje rozne niemile doznania ,musisz sie zapytac specjalisty i moze wykonac dodatkowe badania. nalezaloby jeszcze dodatkowo wykonac..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 6

.. ...się dalszym szukanie przyczyn Twoich dolegliwości . Na Twoim miejscu , nie zwlekałbym z tym badaniem. Przypadkowe ziółka i leki nic Tobie nie pomogą w tym przypadku. Tu konieczna jest dokładna diagnoza i usunięcie dolegliwości. Powiedz rodzicom , że musisz niezwłocznie zrobić sobie..

Wysokie ciśnienie a wcześniej było idealne

.. ...ciagu dnia bez żadnej przyczyny dolne ciśnienie miałam powyżej 110,nie pale,nie pije,wszystkie wyniki krwi mam idealne i nie narzekam ze biorę bo nareszcie się normalnie czuje.Ciagle bolała mnie głowa,ciagle szumialo w uszach,wiecznie byłam zmęczona.Odzywiam się baaaardzo zdrowo,soli nie..

Szum w uszach

.. ...pracy.To najczęstsza przyczyna.Jak ktoś notorycznie chodzi ze słuchawkami w uszach na full,to też może to mieć.A przyczyn bólu głowy może być100.Nawet od kręgosłupa szyjnego,nadciśnienia..itd. w uszach może też szumieć po lekach jak się ich za dużo bierze.Często po lekach typu aspiryna..