Przyczyny tachykardii zatokowej

Zespół tachy-brady (tachykardia-bradykardia)

.. ...wysiłku. Jeśli nie jest możliwe wyeliminowanie przyczyny dysfunkcji węzła zatokowego ( np. odstawienie leków lub wyrównanie zaburzeń elektrolitowych ) postępowaniem z wyboru jest wszczepienie stymulatora...

Tachykardia zatokowa

.. ...przyspieszenie rytmu serca bez przyczyny lub nieadekwatne do przyczyny ( np. wysiłku ). Zjawisko to wynika z zaburzenia wzajemnej regulacji układ przywspółczulny - współczulny. Jest dość częste u kobiet w okresie menopauzy. Inną przyczyną tachykardii zatokowej jest zjawisko reentry w..

Arytmia zatokowa

.. ...więc może to też jest przyczyną. Mam tylko nadzieję ze to nic poważnego( boję się cały czas ze to moze być zawał ). Ludzie kochani czy wy jestescie madrzy!!?? Jak sie nie znacie to nie odpowiadajcie. Moze jeszcze wymyslicie sobie jak mam chory jezyk to bedzie tachykardi jezykowa?..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 5

.. ...siedząco i szukają jej przyczyny, byłam u niej we wtorek. jak masz jakiś pytanka do nas to śmiało daj znać : ) buziaki papa Abisynka: ) i co z Dagmara?? a jak Ty sie czujesz?? ja odebralam wyniki holtera: puls najwyzszy 170 najnizszy 50... przed dobe bylo 51 tachykardi zatokowych i 1..

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 3

.. ...bryka. trzeba poszukać przyczyny tej tachykardii zatokowej bo je rzadko się abluje ze względu na to że nie ma tam żadnej dodatakowej drogi. można mieć nadzieję że u 11 letniego dziecka ta tachykardia minie. ale warto poszukać konkretnej przyczyny tej tachykardii. a moze to też być..

Tachykardia zatokowa

.. ...leki?? czy leczycie przyczynę tej tachykardii?? U mnie stwierdzono ją jakieś 2 miesiace temu. Po lekach jest już lepiej. Czy przez tachykardię może dojść do jakiejś poważniejszej choroby serca? lub zawału? ( Pytania typowej panikary... ) pozdrawiam tez to mam,ryzyko,udaru,wylewu 50%..