Przyczyny zasłabnięć

Zasłabnięcie

Zasłabnięcie

.. ...ustępują samoistnie. Przyczyny zasłabnięć mogą być podobne jak omdleń ( zaburzenia napięcia naczyń krwionośnych, zaburzenia rytmu serca, zaburzenia metaboliczne, psychiczne itd. ). Przyjmuje się, że skoro nie doszło do pełnej utraty przytomności ( omdlenia ), to mechanizmy obronne..

Ściskający, chwilowy ból po prawej stronie klatki piersiowej

.. czasem bez przyczyny odczuwam ściskający chwilowy ból po prawej stronie klatki piersiowej,mam przyspieszony puls. W sytuacjach stresowych zdarza mi się zasłabnąć ( zresztą czasem też i bez powodu ). Czy to jest normalne?? Myślę, że zasłabnięcie nigdy nie jest normalne. Moja rada jest taka, zebyś poszła do..

Zasłabnięcie po wysiłku, tylko czy...

.. ...wiem co może być tego przyczyną. Ostatnio wykonywałem różne prace w domu ( nie męczące ) i musiałem gdzieś jechać, wsiadłem na rower i pojechałem, troszkę się spieszyłem, dodatkowo jechałem pod wiatr. Gdy dotarłem na miejsce już czułem się niezbyt dobrze i z każdą chwilą po zejściu z..

Jak radzić sobie z nerwicą?

.. ...na tle nerwowym, bez przyczyn kardiologicznych i podejrzewam że to nerwica, biorę leki uspokajające i staram się nie denerwować ale ciągle mnie pobolewa., tez mam uczucie zasłabnięcia. Mam 24 lata i w szpitalu na takie osoby z bólem serca patrzą z uśmiechem bo co może być takiej młodej..

Problemy z sercem u 18latki

.. ...co było bezpośrednią przyczyną zasłabnięcia. Na 90 % było to spowodowane przerostem lewej komory która nie radzi sobie z pompowaniem krwi. Mięsień lewej komory jest zbyt duży( przesrośnięty ) i dochodzi do zaburzeń kurczliwości spada frakcja wyrzutowa. Może być to spowodowane właśnie..

Przerost prawej komory serca

.. ...wpw, czy to moze być przyczyna, objawy szybkie tętno, kołatanie serca, nierównomierna praca serca, zasłabnięcia, bóle w klatce piersiowej, sine dłonie i stopy, zmęczenie, duszności, bóle głowy. Wyniki badań EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno..

Zasłabnięcia na ćwiczeniach przy dużym wysiłku fizycznym

.. ...jakieś 2,5 roku temu. Przyczyny nie znam, ale mniej więcej zbiegła się ona z czasem, gdy ćwiczyłem sztuki walki. Wtedy po raz pierwszy ten problem wystąpił. Szukałem dzisiaj tego prześwietlenia, ale póki co na razie nie znalazłem :/ Możliwe, że rodzice wyrzucili. Ale jutro jeszcze będę..