Przyspieszenie bicie serca

Zator płuc (zatorowość płucna)

Zator płuc (zatorowość płucna)

.. ...promieniować pod przeponę; kaszel, przyspieszone bicie serca; pacjent może odczuwać niepokój. Powikłania zatoru płuc. zapalenie płuca lub opłucnej, zawał płuca, ropień płuca, prawokomorowa niewydolność krążenia...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 4

.. ...zwykłe zatokowe krótkie przyspieszenia serca. Sama już nie wiem co o tym myśleć.Wiem,natomiast,że powoli zaczybam schizować.Przesadnie się wsłuchuję w bicie serca i raz wydaje mi się,że bije za szybko,za chwilę,że za mocno.Może to po prostu nerwica się odzywa. Teraz znów czekam na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 944

.. ...wywołuje zawroty glowy , przyspieszenione bicie serca , pocenie itp . jeśli lęk pokonamy to poczujemy sie lepiej, choć to nie koniec leczenia, jeszcze musimy pokonać niepokój , to dają nam nowoczesne leki jak velectine i fewain czy ich zamienniki ,,, Pamiętajcie , PSYCHOTROPY NIE LECZA..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach - Str. 2

.. ...jak chociażby nawet przyspieszenie tętna ) Witam. ja mam problemy z sercem od dwoch lat. zaczelo sie w sumie od narkotykow a dokladnie amfetaminy. kiedys na zjezdzie organizmowym zabrali mnie ze szkoly karetka. nie mialem sily stac bo odrazu robilo mi sie ciemno przed oczami. i od tamtej..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca - Str. 2

.. ...prawdopodobnie masz WPW nagłe przyspieszenie bicie serca.Moje serce potrafi przyspieszyć z normalnego bicia do 300 uderzeń na minute. Nie pierdol, że 300, bo byś już nie żył. Po mega wysiłku czytałem, że może być powyżej 200 ale nie 300 a co dopiero w spoczynku. To nerwica. Ja też to mam..

Niepokojące objawy, problemy z pełnym oddechem

.. ...sie i dalej bije bez przyspieszenia w równym rytmie.Prosze jeśli ktoś może niech mi doradzi . z tym biciem serca, występuje takie zjawisko fizjologiczne jak arytmia serca spowodowana oddychaniem. mianowicie serce zwalnia podczas wdechu a delikatnie przyspiesza podczas wydechu. Jeśli EKG..

Chwilowe kolatania serca i nagłe przyspieszenie akcji serca

.. ...przeciagnieciu sie nagle przyspieszenie akcji serca po czym chwilowe wstrzymanie i dalej normalne bicie. Tak jakby na chwile wypadalo z prawidlowego rytmu. Dzien wczesniej zdjeto mi holtera EKG, w ktorym pewnie nic nie wyjdzie gdyz podczas holtera nie bylo tych zachowan serca. Byly juz 2..

Jak działa alkohol na układ krążenia?

.. ...ciśnienia? Czy powoduje przyspieszenie akcji serca ( zwiększone tętno ). Pytam, bo za każdym razem po spożyciu mam zwiększone tętno. chlopie to normalne ze po alkocholu wzrasta cisnienie i szybsze bicie serca, organim pracuje na adrenalinie chyba doswiadczyles co? Doświadczyłem w..