Przyspieszone bicie serca zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 56

.. ...kardiologa ) - na te okropne przyspieszone bicie serca, które głównie dopadają mnie w nocy, choć czasami bywają też w dzień.Miewam też * gulę gardle * albo też czuję ścisk żołądka taki, że aż nie mogę nic jeść, albo zawroty głowy, uciski itp.Chciałam dodać, że pracuję, mam dziecko - 7..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...kołatanie serca - napady przyspieszonego bicia serca - ataki duszności - ucisk, * klucha * w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - napady paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * * - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - ciągłe..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1044

.. ...mi się w głowie, mam przyspieszone bicie serca a oczy to mi się czasami wydaje, że latają mi jak w jakimś obłędzie i nie mogę nad nimi zapanować. Jessi... Twoje objawy są wypisz wymaluj jak moje z tym, że u mnie od drętwienia i zawrotów głowy się zaczęło. Potem, pod wpływem bólu brzucha..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...lękowe, obawy , napięcia, przyspieszone bicie serca wywołane nerwami, brak tchu, uczucie dusznośc, poczucie zagrożenia, suchosc w ustach, poty, ZABURZENIA CZYNNOŚCI PRZEWODU POKARMOWEGO!! tylko ma troche tych skutków ubocznych jakieś zawroty głowy omdlenia itp tid ... i jak powiedziałem..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie

.. ...nocy budze sie i mam przyspieszone tetno.Leze w łuzku i mam wrazenie ze wszystko mi w głowie wiruje.Jestem osoba nerwowa,od paru lat kiedy mam cos zrobic,przeczytac referat przed cała klasa to czuje straszne bicie serca,nie potrafie wypowiedziec słowa.A juz nie mowie o tym ze nie..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie się potami, uczucie..

Stan podgorączkowy, bóle i zawroty głowy oraz szybkie bicie serca

.. ...tego wszytskiego mam przyspieszoną akcję serca gdy nie wykonuje żadnego wysiłku. Od czterech dni nie wychodzę z domu ponieważ nie czuje się za dobrze, jesli ktos mógłby mi doradzic co to może być byłabym bardzo wdzieczna, jesli ktos miał podobne dolegliwosci również proszę o jakies..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...czasu.. Mam strasznie przyspieszone bicie serca puls mam az do 120 , czesto mnie bardzo kluje.. Oczywiscie bylam u lekarza i przepisal mi leki.. Mam tez straszne zawroty w glowie czuje sie tak jak ,,pijana * * Mam 18 - scie lat i naprawde niewiem co mi jest lekarz powiedzial ze to..

Objawy niedoboru magnezu

.. ...Tak jak w temacie, czy przyspieszone bicie serca ok. 100, skoki ciśnienia, osłabienie, zawroty głowy, ogólne złe samopoczucie moga byc objawami niedoboru magnezu? to moga byc objawy wszyskiego, lekarz sie klania i szczegolowe badania. jestem w ich trakcie, ale mam już dość takiego..