Psychotropy bez recepty

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 796

.. ...koło...Pozdrawiam dziewczyny lęki w nocy i przy zamykaniu powiek to brak sodu potasu fosforu i magnezu!!!!! mózg żle funkcjonuje!! uzupełnijcie najpierw elektrolity .polecam PŁYN ORSALIT bez recepty. łykac 3 dni...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 919

.. ...bralam. Niechce juz psychotropów brac bo bralam dlugo i boje sie uzaleznienia a to mnie nakreca dodatkowo. KUpilam sobie kalms ale chyba na mnie nie dziala. Moze znacie jakies ziolowe leki bez recepty ktore pomagaja zlagodzic napiecie. Wczoraj i przdewczoraj bylam troszke pobiegac i tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1005

.. ...takiej opcji.Żadnego leku psychotropowego bez recepty nie dostaniesz.Także przykro mi,ale musisz iść po receptę. KIKI Witaj! To,o czym piszesz,było do przewidzenia.Dlatego podoba mi się stanowisko naszej pani minister zdrowia w tej sprawie.Szczepionka nie przeszła wszystkich etapów..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 2

.. ...lekarz dal ci szkodliwy psychotrop : * stwierdzil ze sobie wkręcasz choroby i potraktowal jak nienormalną Wszystkim cierpiącym na te dolegliwości polecam lek bez recepty EKO - VIT.Przyjmować ok.pół roku,jedną dziennie ssać po śniadaniu z motywacją,że inni mają gorzej!!!Dziękuję mojemu..

Jak radzicie sobie z nerwica lękową? - Str. 2

.. ...wszystkie antydepresanty i psychotropy.Gdy teraz mialam nawrot nerwicy tez kupilam sobie leki z apteki i bez recepty ,ktore mialy zaczac dzialac po 10 dniach i bylam jak warzywo a do tego doszly jeszcze wieksze lęki,wiec nie polecam nawet tych bez recepty, kazdy czlowiek inaczej na nie..

Napady nerwicy po alkoholu - Str. 2

.. ...pierwsze odpuscie sobie psychotropy to nic nie daje tylko chwilowo na mozg wali ze nie myslisz o tym a do tego uzalezania.. po drugie zaopatrzcie sie w ASPARGIN - zaczynajac od 1 dziennie co drugi dzien zwiekszajac do 6 dziennie do tego dorzuccie po 2 tabletki zwyklego magnezu. i Kwasy..

Narastający lęk i strach

.. ...lecza ziolami tylko psychotropy daja i to mnie przeraza.Dzieki i pozdrawiam no to może w aptece spytaj,bo zioła sa bez recepty.Albo z Polski niech ci ktoś przywiezie kilka opakowań. w Polsce na uspokojenie zioła to neospasmina ,nerwosol, ,,Tabletki uspokajające * * - te ostatnie to..