Puls 100 uderzeń na minutę

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 50

.. ...dziennie a mój zwykły puls to ok 100 - 110 uderzeń na minutę. w związku z tym mam pytanie czy są jakieś większe przeciwwskazania do zajścia w ciążę? Dodam że mam już 2 letnią córeczkę i lekarze byli zdziwieni że nie miałam żadnych dolegliwości większych poza przyspieszonym pulsem. Mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 827

.. ...rowerku włączam sobie pulsometr i powiem Ci ze nie mam wysokiego pulsu tylko tak około 100 ale mam wrażenie ża zaraz nie wytzymam, że zemdleje i z reguły bastuję. A chyba nie powinnam czytałam na jakiejśc stronie ze jezeli dziennie przez pół godziny będziemy zmuszać do wysiłku nasze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 952

.. ...chodzi o betaloc, zbil puls do 65 - 75 uderzen na minute ( wczesniej przy spoczynku bylo 100 ), gorzej z cisnieniem, teraz mam 90/60. Kto z Was bierze coaxil? Witajcieja wczoraj mialam strasznego stresa ,serce waliło cisnienie 135/100 glowa mnie bolała ,chyba powrót nerwicy :( coaxil..

Po ablacji - Str. 18

.. ...wracalo do normalnego pulsu, jednak nie stawalo sie to odrazu lecz po kilkunastu sekundach;( czy to znak, ze czestoskurcz powrocil? potem sie tak zdenerwowalem ze mialem puls powyzej 100 uderzen na minute;/ czekam na odpowiedz Witam Was Do andrzeja1989 - nie denerwuj się przecież Twoje..

Amfetamina i wysoki puls

.. o ile uderzen na minute srednio podwyzsza się tetno po amfetaminie ? bo jak ktos ma np. 100 w spoczynku o ile bedzie mial po zazyciu? Miałam do czynienia z amfetaminą przed maturą - podobnie jak połowa mojej klasy. Najszybsze tętno jakie wystąpiło u mnie w stanie spoczynku to 130 na min. Teraz kończę studia..

Niski puls, często mdleje i jest mi słabo

.. ...mdleje i jest mi słabo a puls mam od 40 do 44 czym to może być spowodowane?? Radze z tym problemem isc do lekarza! Normalne tetno miesci sie w granicach 70 - 90 uderzen na minute a Ty masz stanowczo za niskie tetno !!! Przedział prawidłowego pulsu jest szerszy i wynosi 50 - 100 uderzeń..

Czy to ból serca czy nie?

.. ...opanowac emocje ale puls skacze mi do 100 - 110 uderzen na minute . cisnienie kiedys mialem wysokie bo 140/90 15/100 to byla norma puls naogul w dzien normalnie mam 80 - 90 . w tej chwili mam cisnienie w dzien 120/70 a wieczorami nawet 110/60 ( 55 ) . martwi mnie to iz kiedys nie..

Ablacja Katowice

.. ...wracalo do normalnego pulsu, jednak nie stawalo sie to odrazu lecz po kilkunastu sekundach;( czy to znak, ze czestoskurcz powrocil? potem sie tak zdenerwowalem ze mialem puls powyzej 100 uderzen na minute;/ czekam na odpowiedz Do Andrzeja.Ja Ci nie odpowiem na Twoje pytania,ale..

19 lat utrzymujące się Wysokie ciśnienie bóle w okolicy serca

.. ...mnie atak szybkiego pulsu nawet 100 uderzeń na minutę. Miałem robione EKG, wyszło w granicach normy wiekowej, ale lekarz stwierdził tachykardię, czyli ten szybki puls. Towarzyszy mu silny ból za mostkiem i z lewej strony klatki piersiowej. Leczyłem się na depresję, ale zrezygnowałem, bo..

Stres - Str. 2

.. ...tego. Mówię wam, że puls dochodzący 100 uderzeń na minutę w spoczynku to nic przyjemnego i do tego ten ból za mostkiem i kłucie w okolicy serca. Tak wygląda mój atak. Czy ktoś umie mi pomóc? no to chłopaku jesteś w drodze i dobrze że zacząłeś pisać zanim cię coś innego dopadło .. musisz..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości

.. ...miała częstoskurcz, puls mam wysoki, taki dochodzący przeważnie do 100 uderzeń serca na minutę, ale to normalne, serce musi się przystosować do tego, że jest może i ciut słabsze, w moim wypadku, gdy lekarze już dostali się do serca, okazało się, że mam takie jakby to nazwać, dwa źródła..

Nerwica i męczarnie z nią związane

.. ...Jak zwalczyć wysoki puls 90 - 100 uderzeń/minutę spowodowany nerwicą? Każde wyjście z domu kończy się takim pulsem. idż do aptekii kup sobie heomopatyczny lek o nazwie Sedatif PC tylko stosuje go się z godz po jedzeniu i godz po umyciu żębów heomopatia nie lubi mięty pozdrawim Hej! U..

Pomóżcie Kochani:(

.. ...tygodni mam podwyzszony puls wahający sie w granicach 100 - 120 uderzen na minute. Od czasu do czasu odczuwam boleść w klatce piersiowej po lewej stronie podczas oddychania. Ręce mi się trzęsą i jestem słaba. Rok temu wykryto u mnie nerwice naczyniową. Nie wiem co zrobić. Prosze o..

Co zrobić z wysokim pulsem serca?

.. ...zazwyczaj w normie ale puls serca waha sie w nastepujacych graniach : - rano od 95 do 115 - wieczorem do 85 - 90 Czy jest ok ? Danny Puls nie powinien przekraczać 80 uderzeń na minutę podczas spoczyku. ja równiez mam wysoki puls ogólnie cisnienie jest w normie czasami lekko podwyżony,..