Puls 120 minutę

Wysiłek fizyczny u pacjentów po zawale serca

Wysiłek fizyczny u pacjentów po zawale serca

.. ...Zalecane jest aby tętno ( puls ) podczas wysiłku fizycznego nie przekraczało 120 uderzeń na minutę. W przypadku gdy pacjent przed zawałem nie uprawiał żadnego sportu ( zdecydowana większość przypadków ) należy wyjątkowo ostrożnie, rozważnie i systematycznie przyzwyczajać serce do wysiłku..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 73

.. ...nic nie robie to mam puls 90 na minute albo lepiej i serce mi mocniej wali.A jak cos robie to juz ze 120.Morze to objawy tarczycy.Czeba to zbadac.Dzieki.A cisnienie mam dobre.Caly dzien pada u mnie. Hop, hop! A co tu tak pusto? Czyżby wszyscy obiadek jeszcze jedli?? Ja już po, właśnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 652

.. ...zdarzen nastepujacych: puls chyba 120 na minute , cisnienie 150/100 , caly czas ten sam lek , serce omal nie wyskakuje z piersi ... i ten ogromny strach i niepokoj ze zaraz sie przewroce.. ciagle sprawdzam sobie puls ... po prostu idzie oszalec a jak sie zbliza noc to juz cala jestem w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 827

.. ...rowerku włączam sobie pulsometr i powiem Ci ze nie mam wysokiego pulsu tylko tak około 100 ale mam wrażenie ża zaraz nie wytzymam, że zemdleje i z reguły bastuję. A chyba nie powinnam czytałam na jakiejśc stronie ze jezeli dziennie przez pół godziny będziemy zmuszać do wysiłku nasze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1050

.. ...wybuch... i wiąże się on z pulsem 120, ciśnieniem w granicach 170/100 poceniem rak i stóp i nadmiernym pobudzeniem ( mógłbym dom przewracać ), po czym wszystko ustaje i zaczyna mną rzucać ( takie uczucie jak bym w koszulce na - 5C wyszedł ) po kilkunastu minutach jest ok. Oczywiście do..

Skoki pulsu do 120 uderzeń na minutę

.. ...miesięcy maiałem skoki pulsu do 120 uderzeń na minute , trwa to około 10 - 20 minut i wszystko wracaa do normy.W tym czasie wyłąncza się nie reaguje na nic co go otacza tylko skupia sie na tym pulsie.Co to jest? odpowiedz nic to nie jest : * ty sie ciesz ze masz puls artimel 4 lata..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...lekko podwyzszone a puls 120 na minute, rece mi drza jak bym delirke jakas mial, caly sie trzese, ide do taty, budze go: tato musimy na pogotowie, chyba mam jakis zawal. A sytuacja nie byla o tyle smieszna jak rok temu mielismy akcje wlansie z wspomnianym tatkie - dostal zawal tak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 246

.. ...zdarzen nastepujacych: puls chyba 120 na minute , cisnienie 150/100 , caly czas ten sam lek , serce omal nie wyskakuje z piersi ... i ten ogromny strach i niepokoj ze zaraz sie przewroce.. ciagle sprawdzam sobie puls ... po prostu idzie oszalec a jak sie zbliza noc to juz cala jestem w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 298

.. ...dochodził przyspieszony puls - nawet 120 na minute.To wszystko może powodować uczucie osłabienia. Na pewno w jakimś stopniu wpływa na serce, ale raczej nie skraca życia. W uregulowaniu mogą pomóc ziołowe leki uspakające ( dostępne bez recepty ), i łykanie magnezu. Sport na siłę nie ma..

Szybki puls od 80 do 95

.. ...od 2 lat mam wysoki puls od 80 do 95 po wysiłku przez 30 minut mam 120 puls. W stanie spoczynku czyli od razu po przebudzeniu nie mierzyłem. Ze sportu to tylko rower ale ogólnie prowadze leniwy tryb zycia. Używki raczej średnio ale papierosów i alkocholu wogóle nie biore. Byłem u..

Czy to ból serca czy nie?

.. ...opanowac emocje ale puls skacze mi do 100 - 110 uderzen na minute . cisnienie kiedys mialem wysokie bo 140/90 15/100 to byla norma puls naogul w dzien normalnie mam 80 - 90 . w tej chwili mam cisnienie w dzien 120/70 a wieczorami nawet 110/60 ( 55 ) . martwi mnie to iz kiedys nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1036

.. ...poza tym mam szybki puls, około 90 na minutę, czy to może być z gorąca??? Czy któraś z was ma taka dolegliwość??? A właściwie jaki jest normalny puls?? Do tej pory miałam ciśnienie niskie takie 60 na 90, ale od pewnego czsu mam podwyższone tak 75 na 120. Kiedyś kasrdiolog powiedział mi,..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...było ono zbyt niskie, puls w granicach 55 - 65 się utrzymywał. Po powrocie do Polski to nie ustąpiło, wręcz się nasila. Gdy siedzę lub stoję w bezruchu dłużej niż minutę, kręci mi się w głowie, mam wrażenie, że zemdleję, a czasem tracę kontakt z rzeczywistością na kilka sekund. Ostatnio..

Częstoskurcz nadkomorowy na tle nerwowym - rokowania

.. ...Spokojnie 2 lata - czasem puls skakał do 120 - 130. ale przychodziło po dodatkowej dawce. Ostatnio znów trafiłam na pogotowie, znów 180 na minutę. Uregulowali kroplówką i isoptinem. Badania znów super. Lekarz spytał się mnie czy jestem * żywą osobą, żywiołową * odpowiedziałam mu, że wiem..

Pomóżcie Kochani:(

.. ...tygodni mam podwyzszony puls wahający sie w granicach 100 - 120 uderzen na minute. Od czasu do czasu odczuwam boleść w klatce piersiowej po lewej stronie podczas oddychania. Ręce mi się trzęsą i jestem słaba. Rok temu wykryto u mnie nerwice naczyniową. Nie wiem co zrobić. Prosze o..

Skrajność tachykardii

.. ...pół roku mam wysoki puls,w spoczynku wynosi on okolo 120 uderzen na minute. Dzisiaj miałam robione EKG - 130 uderzen na minute, echo równiez było robione - serce biło tak szybko,że lekarz nazwał to skrajnością tachykardii..nie wiem co mial na mysli. Wiem,ze nie wiele mógl zobaczyc ze..