Puls norma tętno

Szybkie tętno

.. ...cisnienie np 115/75 a puls około 88 do 99.Pomiar wykonuje w stanie spoczynku. pamietam ze kiedys puls nie przekraczał 70.Zaznaczam że ostatnio raczej zaniedbałem wysiłek fizyczny. Niskie cisnienie? Spruboj miec zawsze 100/66 lub czasami ponizej! A puls mam zmienny: 56 - 88, czy ktos wie..

Szybkie tętno - Str. 15

.. ...ale męczy mnie wysoki puls .dziś rano miałam 101. Czuję się roztrzęsiona i zmęczona cokolwiek bym nie robiła. Wczoraj postawiono mi bańki bo miałam ból pleców i klatki piersiowej. Po bańkach trzy dni muszę się oczszędzać. Jak tu normalnie funkcjonować. Wydaje mi się że oddech mój jest..

Częstoskurcz komorowy

.. ...siłowni kiedy ćwicze to na pulsometrze ma tętno około 100 - 110 i po ustaniu wysiłu spada tętno normalnie a jak mam częstoskurczto trzyma isę on całyczas w okolicy 120> Rafał PYTANIE DO RAFAŁA Czy przy częstoskurczu nie miałeś zatrzymania krążenia.Mi się to zdażyło jeszcze oprócz..

Dodatkowe skurcze - Str. 266

.. ...dzisiaj cały dzień miałam puls 95 - 110 mniej więcej ze skokami do 150 , alr tylko rano i czułam się okropnie - pojechąlm do lekarza przpisal mi betaloc zogw najniższej dawce......modle się,żeby jutro było tylko 120 rano a potem normalnie tak jka wczoraj, bo dla mnie tętno w okolicach..

Niskie tętno w granicach 51-58

.. ...jakaś patologia jest puls ponizej 50 uderzeń na minutę. Wniosek - nie jest jeszcze źle. Pytanie jakie masz tetno w absolutnym spoczynku - np we snie lubi spaść nawet do 40 uderzeń i to jeszcze jest norma. Jezeli Cie to niepokoi możesz założyć sobie Holter który pokaże dobowy rozkład..

Ablacja część II - mam małe tętno ale pracuję ile się da

.. ...jak tylko usypiałam ( puls45 ).Nie spałam a rano był już 68 spoko.Pierwszy dzień byłam słaba ale nic nie bolało.Drugi to samo tylko pojawiły się pojedyńcze dodatkowe skurcze.Jak trochę pochodziłam to bYło mi duszno.Trzeci wstałam i zaczęłam normalnie funkjonować - odstawiłam..

Jakby atak serca, uczucie silnego bólu w mostku

.. ...tego ataku tętnio i puls miałam w normie bo mierzyłam, miałam 98/65 a tętno 75. Ja jestem osobą która ma zawsze niskie ciśnienie, to u mnie normalne. Nie wiem co to jest? Czy to moze byc nerwica serca? czy objawy choroby wieńcowej ( dusznica bolesna ) boje sie, bo w mojej rodzinie..

Bardzo wysokie tętno i niziutkie ciśnienie

.. ...hormonalne no ale żeby ten puls był co dzień aż tak wysoki? tabletki mogą mieć na to aż tak duży wpływ? byłam z tym u lekarza to powiedziala mi że to jest normalne ponieważ jestem w okresie pokwitania.. ale to mi sie nie wydaje normalne.. prosze o opinie, z góry dziękuje ; ) hej, ja tez..

Niskie tętno w WPW

.. ...ciśnienie wynosi 110/60 a puls do 60 uderzeń.Czy to jest normalne,czy muszę dopatrywać się innej przyczyny a ównież mam wpw a do tego niedoczynność tarczycy a moje ciśnienie to 90/60 a puls między 50 a 60 jest trudno ale staram sie do tego dopasować dużo wysypiać i pije dużo płynów tylko..

Jak opanować tachykardię?

.. ...przeraza ten stan mam skoki pulsu do 170 a normalny to chyba 70. pzdr Normalne tętno to takie do 90 - ciu uderzeń. Wszystko ponad możemy uznać za tętno przyśpieszone.Też tak miałam na studiach ( parę razy wylądowałam nawet w szpitalu ) i niestety skończyło się to nerwicą lękową, która..

Tętno 50-60 jest normalne?

.. ...zobaczyłam że mam średni puls 58 ze kokami do 90, najniżej 43... aż się przestraszyłam. Wtedy brałm 1/2 bisocardu. Mimo to nie ma nic o patologii tego stanu. Na innym holterze śrenia dnia 73 i nocy 53, ale zato tachykardia 11 x dziennie 138 do 44 - można się przekręcić: zawrty głowy..

Dużo wyższe niż zazwyczaj tętno

.. ...pomoc. Hej według mnie puls masz podwyższony, ponieważ jesteś przeziębiony. Jest on w granicach normy ( norma to 60 - 80 w spoczynku ). Źle się czujesz bo masz katar i gorączkę a to także wpływa na pracę serca. Sądzę, że na razie nie masz się czy martwić. Gdyby ci jednak puls wzrósł w..

Bardzo wysokie tętno przy normalnym ciśnieniu

.. ...a puls 100 - 110 serce robi wtedy fikołki, albo trzepocze jak motyl.Lekarz zlecił badania ( dużo ) jutro wyniki.Narazie dostałam lek betaloc zok pół tabletki. Uważam, że wizyta u lekarza jest konieczna..

Bardzo słabe tętno

.. ...jakaś straszliwa anomalia ? Z takim pulsem trzeba iść do lekarza. Normalny jest tylko wtedy kiedy uprawiasz regularnie sporty wytrzymałościowe np. maraton i tp. A jak się przy tym czujesz? pozdrawiam s..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 507

.. ...ginekologa na obniżenie pulsu Isoptin. Normą był puls 90 - 120. Jak skakało wyżej to sięgnęłam po isoptin, ale to było może ze dwa, trzy razy. Wysokie tętno to norma w ciąży, a do tego nerwica go podnosi. Ja dość często przy niskim ciśnieniu ( 85/50 ) mam puls ok. 90 - 100. A nieraz..

Niskie tętno

.. ...czym może świadczyć puls niższy niż dolna wartość ciśnienia u kobiety po czterdziestce? Byłabym wdzięczna za odpowiedź : ) Witaj, jeśli zawsze takie miałaś i czułaś się dobrze, to o niczym. Ja mam średni puls 45 - 58 po Tacie i jest to moja tzw. norma osobnicza /ekg x 3 w normie, echo..