Pulsowanie skroni

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...apatia - nieprzyjemne pulsowanie w skroniach ( myśli o wylewie ) - bóle w okolicach wątroby - bóle w okolicach nerek - nieprzespane noce z powodu niektórych powyższych objawów - wewnętrzny niepokój,że coś złego się stanie - koszmary senne - niechęć do seksu - skoki ciśnienia No to by..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...przytkane uszy... dziwne pulsowanie w skroni, a raczej zaraz obok niej, przy uszu... takie pykanie jakby... pyk pyk pyk... znika i zaraz znowu to samo... pyk pyk pyk... drży mi powieka... serce wali jak szalone... lęk... to straszne... biorę magnez i czasami Valused ziołowy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...czołowej. Ciągle czuję pulsowanie w skroniach. Czasami ból jest tak silny, że nie mogę podnieść się z łóżka i * urywa mi się film * . Do tego dochodzą zawroty głowy. Mam dwójkę małych dzieci i nie jestem czasami w stanie się nimi zająć. Badania nic nie wykazały. Czasami to już nie chce..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 267

.. ...szkodzą. Osłabienie, pulsowanie w skroniach, zawroty głowy itd. mogą być po części spowodowane prochami. Ulotki od leków na psychę posiadają opisy skutków ubocznych ich stosowania wielkości papieru toaletowego. Kiedyś to czytałem ,analizowałem itd. Później bałem się zażywać tych leków...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...w brzuchu, plecach, pulsowaniem w skroniach, krwawieniem z nosa, drgawkami, dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...czlowieka naparza glowa z pulsowaniem w nieszaczesnych skroniach? ZDROWIA I SPOKOJU,A PRZEDE WSZYSTKIM SUMIENNEJ SŁUZBY ZDROWIA! Mam na imie Martyna i szmer w sercu miałam od urodzenia do 4lat.Ale to jeszcze nic od czasu kiedy byłam w zeruwce zaczełam mdleć i bolało mnie serce i były..

Odkrztuszanie dziwnej masy z płuc i osłabienie

.. ...przeszkadza, bo czuję mocne pulsowanie skroni, jestem ociężała i poruszam się bardzo wolno, a każdy wysiłek kończy się tym, że nie jestem w stanie utrzymać się na nogach, przewracam się i nie mogę wstać. Nigdzie dalej wychodzić sama nie mogę i irytuje mnie to. Byłam u lekarza, ale..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...dni dostałam straszne pulsowanie w skroniach no nie do zniesienia!ustało!na dzień dzisiejszy borykam sie z codziennymi zawrotami ktore raz są słabsze i przechodzą po 3,4 godzinach a innym razem męczą mnie naprawde długo!dzisiejszy dzien jest dla mnie paskudny!!!!!!!!!juz wszystko było..

Może ktoś podpowie co mi jest?

.. ...100, lekki ból głowy, pulsowanie w skroniach, uczucie jakbym był pijany. Szum w głowie, przytkane uszy... ogólna niechęć do wszystkiego. Strach i lęk przed chorobą. Mam apetyt i chęć do picia napojów. Wiem i jestem tego świadom, że nakręcam się i wiele rzeczy moge sobie wmówić. Ale mam..

Kolatanie serca jak z tym zasnac?

.. ...probuje zasnac czuje pulsowanie w brzuchu a jak przyloze glowe do poduszki to w skroniach tak ze calkowicie uniemozliwia mi to zasniecie... do tego wszystkie miesnie spiete i mam wrazenie ze jak sie rozluznie to serce mi wyskoczy... moja doktorka jak o tym mowie patrzy na mnie jak na..