Pulsowanie w głowie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 96

.. ...ale to bardzo silne pulsowanie które mam przez cały czas taki puls w całym ciele nie dający mi spokoju nie pozwala mi to zasnąć znigdy tego nie miałemi te ściąganie w głowie przestałem chodzić do pracy wczoraj w nocy serce mi tak mocno biło jak nigdy i nie regularnie waliło waliło i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 216

.. ...dziś w nocy koszmarne pulsowanie w głowie uczucie gorąca i zimna... a dziś od rana kłucie z lewej strony i pieczenie w mostku , znowu mam wrażenie, że umrę!!!!!!! Niewiem czy to po tym SERONIL - u ? Bo ataki miałam raz na dwa miesiące a teraz to już trzeci w ciągu tygodnia odkąd biorę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 218

.. ...dziwnego jednostronnego pulsowania i ciągłego uczucia gorąca w jednym miejscu!Oczywiście określił to napięciowymi bólami głowy! DOROTKO wiem, że z powietrza to się nie bierze sama uwierzyłam , że mam nerwicę. Tak myślę że w zasadzie jeden lęk miałam NIE ZNOSZĘ ZOSTAWAĆ SAMA W DOMU ale to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 575

.. ...kiedy odczuwam takie pulsowanie w gardle, ale to chyba jeden z objawów nerwicy, tak samo jak i odczucie podduszania Witajcie kochani. Ja już nie wytrzymuję z tą chorobą. Budzę sie ok 4 - 5 rano i dostaję panicznego strachu, mam wrażenie ze za chwilę poprostu zwariuję, wstaję i zaczyna..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...wiem. Oprócz tego czuje pulsowanie za uszami, ucisk z tyłu głowy ( szczególnie z prawej strony ) i czuję jakbym miał na szyi i głowie mocno naciągniętą skórę. Mam lęki, cały czas boję się, że jestem ciężko chory: rak, tętniaki i inne ciężkie schorzenia spędzają mi sen z powiek. Nie mam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...ciepła z tyłu głowy i pulsowania w tej samej części głowy, a także lekki ból przy poruszaniu głową no i na koniec osłabnięcie mięśni bez utraty przytomności no i 3 tygodnie w szpitalu wszystkie badania wychodzą wręcz palce lizać a zaczyna się to dziać coraz częściej zwłaszcza podczas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...m.in.: bóle głowy, dziwne pulsowanie w tyle głowy, które nasila sie po wysiłku,zawroty głowy, dodatkowe skurcze serca, otępienie, rozkojarzenie, pogorszenie wzroku, nierównośc źrenic czasem itp... Na początku biegałam po lekarzach, ale żadne badanie nic nie wykryło. Skurczami mam sie nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 203

.. ...głowy,kołatanie serca,uczucie pulsowania w szyji ,w głowie.Poza tym ciągły lęk o to ,że zaraz stracę przytomność albo co gorsza umrę...Coraz częściej uczucie zasłabnięcia,uderzenia gorąca w głowie i szyji...Mam stale podwyższoną temperaturę ok.37,2.Czasem spada do 36.6. Mój lekarz..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...czołowej. Ciągle czuję pulsowanie w skroniach. Czasami ból jest tak silny, że nie mogę podnieść się z łóżka i * urywa mi się film * . Do tego dochodzą zawroty głowy. Mam dwójkę małych dzieci i nie jestem czasami w stanie się nimi zająć. Badania nic nie wykazały. Czasami to już nie chce..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...mija... Wciąż czuje jakby pulsowanie w całej głowie.Tabletki nic nie pomagają. ;/ Była u lekarza i niczego nie stwierdził...za niedługo idzie do neurologa..Powiedzcie mi czy to może być nerwica..? Pozdrawiam i czekam na jakąkolwiek odpowiedź... :( To dobrze, że idzie do neurologa. Mój mi..

Dodatkowe skurcze - Str. 310

.. ...czuje bicie serca i pulsowanie w tętnicach szyjnych.w innej pozycji nie zasnę i to jest problem .jeszcze jedno pytanie czasami w trakcie zasypiania budzi mnie uczucie spadania lub coś takiego jak w windzie jak szybko rusza do góry.wtedy budzę się i siadam ale głowę mam tak ciężką że..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 72

.. ...ale najgorsze jest te pulsowanie głowy, nie mozna zasną, zasypiam tylko na plecach, lub prawym boku, inne pozycje są nie do przyjęcia, koszmar, po wysiłku ( jazda rowerem czy coś ) jeszcze bardziej, dodam, że miałam holtera wszystko wyszło ok, i biorę concor cor, na wyregulowanie troche..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 267

.. ...szkodzą. Osłabienie, pulsowanie w skroniach, zawroty głowy itd. mogą być po części spowodowane prochami. Ulotki od leków na psychę posiadają opisy skutków ubocznych ich stosowania wielkości papieru toaletowego. Kiedyś to czytałem ,analizowałem itd. Później bałem się zażywać tych leków...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 288

.. ...podnosze zaczynam odczować pulsowanie np. w palcach rąk. Lekarze zrobili mi wszystkie badania i wychodzi na to, że jestem zdrów jak ryba. Ale ciągle mam shize, że cos się dzieje np. w mojej głowie. Mam wrazenie jakbym miał tętniaka, ktory pęka albo jakiegoś raka... każde ukłucie czy..

Mrowienie w okolicy żebra i drętwienie lewej strony ciała

.. ...była gorąca i czułam pulsowanie w głowie. Nie wiem co mi dolega i do jakiego lekarza mam się zwrócić. Proszę napiszcie co o tym sądzicie Wiatam od pewnego czasu tj. ok 4 miesięcy po wysiłku fizycznym odczuwam drętwienie lewej częsci twarzy,a także lewej górnej części stopy.Czy to może..

Czy mam nerwicę?

.. ...dolegliwości: - chwilowe mocne pulsowanie w mostku, tak jakby miało mi żebra rozwalić, - niepokój w karku i w dolnej części głowy, tak jakby lekkie drętwienie, - trzęsące się ręce, czasem czuję się jakbym ledwo co wstał z łóżka i miał coś pisać, amm trudności z utrzymaniem czegoś w ręce,..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...w brzuchu, plecach, pulsowaniem w skroniach, krwawieniem z nosa, drgawkami, dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 9

.. ...piłam nic ).Czułam takie pulsowanie w głowie jakbym skakała.Miałam dosyc.Czułąms ie zmeczona byc moze dlatego ze dwie noce z rzedu balowałam...Ale dzisiejszej nocy było najgorsze.Nie mogłam zasnac,kiedy w koncu mi sie udało dreczyły mnie koszmary.Czułam straszna ciezkosc ciałą jakby..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1189

.. ...głowy,kołatanie serca,uczucie pulsowania w szyji ,w głowie.Poza tym ciągły lęk o to ,że zaraz stracę przytomność albo co gorsza umrę...Coraz częściej uczucie zasłabnięcia,uderzenia gorąca w głowie i szyji...Mam stale podwyższoną temperaturę ok.37,2.Czasem spada do 36.6. Mój lekarz..

Zasłabnięcie po wysiłku, tylko czy...

.. ...doszlo uczucie silnego pulsowania w glowie( szczegolnie z tyłu ), uczucie gorąca, mroczki przed oczami, i kręcenie w głowie.( ew.dusznosci ) Dodam też, że 2 razy coś podobego przytrafiło mi się po wyjściu z wanny, z gorącej wody. Silne zawroty głowy, i mroczki. Pierwszym razem zemdlałam..

Szumy uszne - pisk 24/7 - Str. 2

.. ...skupić, źle słyszę, bo pulsowanie w głowie zagłusza mi wszystko, jestem już tym biciem bardzo zmęczona, jak zresztą wszyscy z Was. Laryngolog stwierdziła tylko ubytek słuchu stosowny do wieku : - ), czyli nie są to problemy laryngologiczne. Natomiast kilka dni temu zaczęłam ponownie..

Drżenie brzucha

.. ...siebie dziwne drżenie, pulsowanie brzucha. Przeważnie wieczorem i rano, tak jak gdybym była w ciąży panicznie się jej boję, nieraz jak pomyślę, że miałabym być drugi raz w ciąży, od razu mam uczucie mdłości, zawrotów głowy - czuję wielki nieopisany strach, zażywam ziołowe tabletki..

Stan podgorączkowy, bóle i zawroty głowy oraz szybkie bicie serca

.. ...również czasami lekkie pulsowanie. Do tego wszytskiego mam przyspieszoną akcję serca gdy nie wykonuje żadnego wysiłku. Od czterech dni nie wychodzę z domu ponieważ nie czuje się za dobrze, jesli ktos mógłby mi doradzic co to może być byłabym bardzo wdzieczna, jesli ktos miał podobne..

Bóle głowy, nerwica, osłabienie organizmu

.. ...przeszły dolegliwości - pulsowanie żył i kołatanie serca. Nie na długo. Po kilku dniach wróciło to samo. Kupiłam więc tabletki równie silne jakie przepisał mi lekarz. Średnio pomogły. Nie biorę ich bodajże od 3 dni. Doszły mi dziwne bóle głowy, brak koncentracji, zmniejszona koordynacja,..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...dni dostałam straszne pulsowanie w skroniach no nie do zniesienia!ustało!na dzień dzisiejszy borykam sie z codziennymi zawrotami ktore raz są słabsze i przechodzą po 3,4 godzinach a innym razem męczą mnie naprawde długo!dzisiejszy dzien jest dla mnie paskudny!!!!!!!!!juz wszystko było..

Ból głowy pojawiający się przy wysiłku

.. ...szybciej się poruszać, pulsowanie się narasta.Nawet teraz kiedy pisze to nól ten nie daje zapomnieć o sobie. I moje pytanie brzmi tak: czy to wygląda jakby w mojej głowie coś tkiwło co może zaraz pęknąć? Albo czy jest to cos równie gorszego? Ciśnienie mam w normie, krew, mocz i te..

Coś, ale nie wiem co (może nerwica?)

.. ...) i zmienne odczucie pulsowania wielu części ciała ( bark, ramię, czasem głowa, brzuch ) - szum w uszach, męty i śnieżek przed oczami ( to już mam z pare lat ;] ) - coś jakby waliło w środku głowy przy zmęczeniu ( ale nie po grze w piłce, tylko np. po biegach na 100 m ) i nerwach -..

Może ktoś podpowie co mi jest?

.. ...100, lekki ból głowy, pulsowanie w skroniach, uczucie jakbym był pijany. Szum w głowie, przytkane uszy... ogólna niechęć do wszystkiego. Strach i lęk przed chorobą. Mam apetyt i chęć do picia napojów. Wiem i jestem tego świadom, że nakręcam się i wiele rzeczy moge sobie wmówić. Ale mam..

*częściowa utrata przytomności*

.. ...minut jeszcze czułam pulsowanie w głowie i drżenie, * mroczki * co chwilę wracały. Minęło już parę godzin od tego incydentu, nadal jednak czuję lekki ból w głowie. Czy ktoś z was doświadczył czegoś takiego? Albo jest w stanie chociaż skierować mnie do odpowiedniego lekarza, by się..

PROSZE o Pomoc

.. ...( 3 palce ) to czuje pulsowanie i teraz juz sam nie wiem.prosze o wpisy moze przesadzasz z kawą,napojami energetycznymi,red bulami i innymi tigerami,palisz i pakujesz na siłowni,albo cos w tym rodzaju i serce się buntuje.Pij jakąś mieszankę ziołową na uspokojenie.Czy TSH jest OK? wlasnie..

Czuję się jak staruszka, a jestem taka młoda

.. ...szybkim tempem czuję pulsowanie w głowie. Często też czuję jak szybko bije mi serce. Nie mogę zrozumieć jak wszystkie badania mogą być ok.Mi się ciągle wydaje, że zaraz umrę - że każda moja przypadłość to śmiertelna choroba. Co mi jest? a miałaś robione echo serca? Jeżeli nie, to..

Pomożcie! Help! Czy to nerwica?

.. ...paskudnie męczące to jest - zawroty głowy - duszności Czy to nerwica, czy może mieć to tło kardiologiczne? Dzięki, dzięki, serdeczne Pomierz ciśnienie sobie i zobaczysz ....ja bym polazła do doktora ...