Pulsowanie w nogach

Nerwica - czy na pewno? - Str. 154

.. ...ściskanie w głowie, dziwne pulsowanie jakby zaraz miało mi rozsadzić cały mózg... drętwienie lewej ręki, kręcenie w nogach... Każde ukłucie to dla mnie ogromny stres. Pojawia sie wraz z nim myśl, że na pewano jestem na coś chora, na pewno zaraz umrę. Mam 24 lata a to wszystko trwa już od..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...jednak jest to drganie i pulsowanie powieki i takie dziwne mrowienie po lewej stronie twarzy biorę magne B6 lekarze twierdzą że to stres a ja zaczynam wmawiać sobie SM , pozdrawiam wszystkich cieplutko . buziaki i zdrówka życzę czesc,czy tez macie problemy z nogami, chodzi mi czy macie..

Odkrztuszanie dziwnej masy z płuc i osłabienie

.. ...przeszkadza, bo czuję mocne pulsowanie skroni, jestem ociężała i poruszam się bardzo wolno, a każdy wysiłek kończy się tym, że nie jestem w stanie utrzymać się na nogach, przewracam się i nie mogę wstać. Nigdzie dalej wychodzić sama nie mogę i irytuje mnie to. Byłam u lekarza, ale..

Bolące mięśnie

.. ...momencie doszło takie pulsowanie mięśni występujące na ogół w nogach od kostek do kolan, ale z czasem przeniosło się też na inne miejsca, między innymi dolna część kręgosłupa, mięśnie ramion, szyja po lewej stronie a sporadycznie także uda. Pojawiło się też uczucie wbijania igły w..