Pulsowanie w uszach

Szum w uszach wieczorem przed snem

.. ...nawet w ciagu dnia te pulsowanie slysze ale wystarczy ze obroce glowe w druga strone to przestaje no ale caly czas nie moge miec odwrocoej glowy tez pomaga lekki ucisk na tetnicy na szyji ale z tym tez tak nie fajnie ... :( podejrzewam ze zaczelo sie to u mnie po porodzie no ale to zaraz..

Szum w uszach wieczorem przed snem - Str. 2

.. ...Podzielcie się co wam wyszło w badaniach, bo każde info jest cenne. link do podobnego wątku, może się komuś przyda: http://pytamy.pl/question/sk - d - si - mo - e - bra - pulsowanie - krwi - w - uszach/1..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...wiem. Oprócz tego czuje pulsowanie za uszami, ucisk z tyłu głowy ( szczególnie z prawej strony ) i czuję jakbym miał na szyi i głowie mocno naciągniętą skórę. Mam lęki, cały czas boję się, że jestem ciężko chory: rak, tętniaki i inne ciężkie schorzenia spędzają mi sen z powiek. Nie mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 248

.. ...opisalam zdaza sie wam pulsowanie w uszach i zatykanie uszu, bo mi od jakiegos czasu to tez sie zdaza i nie wiem czy wybierac sie do kolejnego lekarza bo cos mi jest czy to kolejne objawy nerwicy. Bo ja oczywiscie wymyslam sobie zaraz kolejna chorobe i czuje sie znowu znacznie gorzej...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...w brzuchu, plecach, pulsowaniem w skroniach, krwawieniem z nosa, drgawkami, dreszczami, wieczorną gorączką, apatią, depresją, zawrotami głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia..

Szumy uszne - pisk 24/7 - Str. 2

.. ...bicie perkusji czy mocne pulsowanie tętna. Teraz słyszę to prawie cały czas. Nie mogę się skupić, źle słyszę, bo pulsowanie w głowie zagłusza mi wszystko, jestem już tym biciem bardzo zmęczona, jak zresztą wszyscy z Was. Laryngolog stwierdziła tylko ubytek słuchu stosowny do wieku : - ),..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 6

.. ...lewej strony, czulam pulsowanie, naciaganie skory na policzki albo szyje, ogolnie dyskomfort, przestraszylam sie tego, serce walilo jak szalone do tego te dusznosci... pomyslalam ze mam jakiegos guza na mozgu... Przeszukalam internet ( jak chyba kazdy przerazony szukajac podobnych..

Coś, ale nie wiem co (może nerwica?)

.. ...) i zmienne odczucie pulsowania wielu części ciała ( bark, ramię, czasem głowa, brzuch ) - szum w uszach, męty i śnieżek przed oczami ( to już mam z pare lat ;] ) - coś jakby waliło w środku głowy przy zmęczeniu ( ale nie po grze w piłce, tylko np. po biegach na 100 m ) i nerwach -..