Pulsowanie żył

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 931

.. ...dławienia w gardle, pulsowanie szyi... Przez krótki okres brałem leki atenolol i neurol, ale nie chcę się truć. Staram się przetłumaczyć sobie, że na to się nie umiera, że już tyle ataków lęku przeżyłeś i nic się nie dzieje. Badania serca są ok, tarczyca też. Pozytywne myślenie trochę..

Pulsowanie żył w szyi?

.. ...czesto mam wrażenie pulsowania krwi w żyłam z boku w szyi? nie wiem czy to jest tak jak pisze ale tak odczuwam, jest to troche bolesne ale nie tak bardzo. czy ktos z Was miał lub ma cos podobnego? i czy może to być jeden z objawów nerwicy? odpisujcie za co z góry dziekuje, karolina nie..

Bóle głowy, nerwica, osłabienie organizmu

.. ...przeszły dolegliwości - pulsowanie żył i kołatanie serca. Nie na długo. Po kilku dniach wróciło to samo. Kupiłam więc tabletki równie silne jakie przepisał mi lekarz. Średnio pomogły. Nie biorę ich bodajże od 3 dni. Doszły mi dziwne bóle głowy, brak koncentracji, zmniejszona koordynacja,..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...drętwienie nóg - dziwne pulsowanie w żyłach Dostałem skierowanie - laryngolog ( słuch, błędnik - OK ) badanie krwi ( OK ), neurolog przepisał Aspargin 3x1 tab., Memotrophil 2x1 tab. ( nie podając konkretnej przyczyny objawów , po tygodniu poczułem poprawę, po kolejnych kilku dniach..