Punktowy ból głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 633

.. ...tabletki Flunarizinum. mogę powiedzieć tylko tyle ze okropnie wpływają na samopoczucie... ale te bóle punktowe faktycznie zanikają... tyle że pojawia się taki typowy ból głowy... jak np. przy zmęczeniu....

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 665

.. ...miałam takie ( i mam ) punktowe bóle głowy. takie wyładowania jakby. teraz koncentruje się to na prawej skroni... Anka jak wytrzymałaś ten czas oczekiwania na wynki? Pm24 według mnie właśnie to LSD wywołało u Ciebie te objawy... a przynajmniej dało im początek. byłeś u jakiegokolwiek..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...tym samym miejscu ( punktowo ) od 2 tygodni..ibuprom nie pomaga...w zasadzie bol sie utrzymuje 24 h , z krotkimi przerwami..pozdr Witaj Aniu.Ja miałam takie góle glowy,zawroty,światłowstret, że myslałam że przejdę na tamten świat.Oczy mi rozrywało z bólu,okna zasłaniałam bo niemogłam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 216

.. ...widzenia ( rozmazany punktowo obraz i malutki ból w oczodołach ) - nagła senność po posiłku, ( nietolerancja węglowodanów? ) - płaczliwość - kłucia w klatce piersiowej, - nadkwaśnść, zgaga, nadrzerki na żołądku ( moje wyniki od lekarza ), - zawroty głowy, - lęki bez powodu ( np...

Punktowy ból głowy

.. Od czasu do czasu boli mnie coś pod kością ciemieniową czaszki, ból nie jest mocny. Powraca za każdym razem w tym samym miejscu. Wie ktoś może o co w tym..

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...uszach, powracający punktowy ból głowy, lekki ból dłoni, po czterech miesiącach wróciło także suche oko z powierzchownym bólem prawej gałki ocznej. Byłem ostatnio u lekarza rodzinnego i mam skierowanie do neurologa i laryngologa, ale nie wiem czy to załatwi sprawę. Przy okazji jestem..

Ból głowy-pomóżcie !!!

.. ...nad skronią odczuwam punktowy ból głowy pod czaszką.Wystarczy że potrząsnę głową i ból przechodzi na chwilę po chwili jednak wraca.Nie mam zaburzeń równowagi ,czuję się bardzo dobrze ale ten ból nad skronią doprowadza mnie do szału i boję się czy to nie nowotwór mózgu czy jakiś..