R Jaszewski

Operacja jednoczesnego szczepienia bypassów i ablacji

.. ...Uniwersytetu Medycznego prof. Ryszard Jaszewski podobne operację były wykonywane wcześniej w Polsce, ale ta będzie pierwszą z wykorzystaniem innowacyjnego generatora, którego skuteczność sięga 85 proc.; wcześniejsze zabiegi miały skuteczność ok. 70 proc. Ablacja chirurgiczna stosowana..

Jaki rodzaj zastawki serca jest najlepszy dla pacjenta?

.. ...słyszała pani o prpfesorze jaszewskim z łodzi chodzi mi o to jak ma opinie jako kardiochirurg słyszałam że sĄ 3 rodzaje zastawek prosze mi doradzić która jest najlepsza i tak zwana dożywotnia i ostanie moje pytanko czy ta operacja jest płatna bo ktoŚ mi tak powiedział i że od tego zależy..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką

.. ...kontrolę . Jest nim Profesor Jaszewski z Łódzkiej kilniki kardiochirorgicznej . Wspaniały człowiek , bardzo go polecam . Raz dom roku jestem u niego na badaniach kontrolnych , z innych lekarzy nie korzystam . Pozdrawiam Halina . Witaj Halino : ) Jestem mamą nastolatka z wada aortalna..

Bajpasy w WAM w Łodzi

.. ...ul.sterlinga 3 w łodzi u profesora jaszewskiego. polecam! Bardzo proszę o radę. Moj brat ( 58 lat ) przeszedł operację wszczepienia by - passy w klinice w Łodzi. Było to dwa tygodnie temu. Po tygodniowym pobycie w domu wczoraj został przewieziony do szpitala z powodu ogromnego obrzęku..

Bajpasy w WAM w Łodzi - Str. 2

.. ...sytuacjami. Skoro pan profesor Jaszewski bierze łapówki i przedstawia naganny stosunek to pacjenta, to może warto byłoby jakoś tą sprawę nagłośnić, nie uważasz Aniu? To samo co wyżej napisałem tyczy się też Azy. Możecie obie z Anią nagłośnić tą sprawe, bo widać pokrzywdzonych osób może..

Bajpasy w WAM w Łodzi - Str. 3

.. ...przytomność.Ale nie możemy na dr Jaszewskiego powiedzieć złego słowa - nie wziął * podziękowania * .Jest wielki!!! PS.A szpital jak to szpital w każdym jest specyficzny * zapach * Jesteście żałośni, jeżeli myslicie, że Ci lekarze czekaja na pieniądze tylko i kroją jak najwięcej żeby mieć..

Bypassy - Sterling Łódź

.. ...kardiochirurgii jest prof. Jaszewski ale to chyba wiecie - lekarzy operujących jest kilku i gdy Tacie wyznaczą termin operacji ( jeśli jeszcze nie wie ) to zwykle ma spotanie z Operatorem - jeśli nie to należy zapytać o nazwisko. W operacji uczestniczy też anestezjolog - też warto..

Prof. Ryszard Jaszewski prywatnie

.. Szukam kontaktu do prof.Jaszewskiego - prywatny gabinet itp. Kopernika 67/69 90 - 553 Łódź Kontakt tel.: 42 633 57 60. Tam prof Jaszewski przyjmuje prywatnie wizytę ustala się..