Rak gardła objawy

Gula w gardle - Str. 2

.. ...piersiowej - dretwienie nog ,rak - nieraz bardzo sie poce w nocy - ciagle zmeczenie - czesto budze sie w nocy z kolataniem serca - ostatnio kazdy objaw bolu powoduje ze widze u siebie najgorsze choroby Nerwice mam juz dawno ale ostatnio przeszlam stres i pojawily sie te objawy ktorych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1067

.. ...pisałam byłam ewna, że to rak. Dopiero trzeci dzien nie biorę Citalu i od razu poczułam poprawę, jeżeli chodzi o o to gardło. Już mi nic nie spływa do gardła z nosa, a nawet się chyba oczyszcają, bo leci drugą stroną czyli jak normalny katar. Nie martw się kochana, to na pewno nie rak,..

Mam te same objawy licze na odpowiedz

.. ...,kolatanie serca dretwienie rak lub ucisk w gardle to norma, raz lub czasem nawet 2 razy w tygodniu .czy konieczny jest lekarz jesli tak to jaki ?zwierzalam sie z tego problemu przyjaciolce oraz rodzinie twierdza jednak ze wymyslam a ja naprawde zle sie czuje chcialabym byc taka jak..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 10

.. ...Zaburzenia nerwicowe charakteryzuje bardzo duża różnorodność, zarówno przyczyn jak i objawów. OD NAPIECIA MIĘŚNI CAŁEGO CIAŁA, przez bóle głowy, ścisk gardła, odrętwienia, zaburzenia ciśnienia i rytmu pracy serca, aż po bezsenność, duszności czy brak łaknienia. Każdy typ nerwicy posiada..