Rak głowy objawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 624

.. ...zwłaszcza dotyczące chorób ( raka, guza itp. ), które objawiają mi się różnymi dziwnymi rzeczami: zawroty głowy, usuwanie gruntu spod nóg. Leczyłam się już parę razy - Efectin mi pomagał! Odstawiłam go ok.2 miesiące temu..było ok, ale zaczęło się tydzień temu:( Znów ciągle mi coś dolega..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...dzisiaj czy nie mam raka : ). Witam.Od jakiś trzech miesięcy mam dziwne objawy.Najpierw miałam bóle i zawroty głow,duszności.Myślałam,że to od plastrów antykoncepcyjnych tak wię c je pdstawiłam .Przeszło czułam się ok.Teraz mam częste bóle głowy detwiały mi tylko ręce a od kilku dni i..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...razu zacząłem mieć charakteryzujące go objawy. Myślałem, że może być to tętniak względnie guz mózgu. Poszedłem do neurologa. W badaniu podstawowym wszystko było ok. Dostałem jednak skierowanie na RM. Po kilku mieś oczekiwania zrobili mi to badanie - b.z. patomorfologicznych w obrębie..

Duszenie, napady zimna i zawroty głowy

.. ...właśnie napady zimnych rak, nie mogę je dogrzać , nie zmieniają co prawda koloru ale są zimne podobnie jak nogi. Serce kołacze , czasami wychodzę na powietrze by oddychać spokojnie , nie raz tez poty na mnie wychodzą, czuje ze serce kołacze jak głupie, i jeszcze dziwny objaw którego..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 3

.. ...- lęk jest emocją charakterystyczną tylko i wyłącznie dla nerek, nerki kontroluja układ moczowo - płciowy,a więc i przydatki,płodność potencje, zawroty głowy moga pochodzić pośrednio i bezpośrednio od nerek, nerki decyduja o zdolności do wydechu, ciepłota ciała to skutek ciśnienia krwi,o..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 10

.. ...Zaburzenia nerwicowe charakteryzuje bardzo duża różnorodność, zarówno przyczyn jak i objawów. OD NAPIECIA MIĘŚNI CAŁEGO CIAŁA, przez bóle głowy, ścisk gardła, odrętwienia, zaburzenia ciśnienia i rytmu pracy serca, aż po bezsenność, duszności czy brak łaknienia. Każdy typ nerwicy posiada..