Rak krwi objawy

Tamponada worka osierdziowego

.. ...osierdziowym ( chłoniaki, rak oskrzela, sutka ). Rozpoznanie tamponady worka osierdziowego. Objawy tamponady worka osierdziowego. Objawom choroby podstawowej mogą towarzyszyć: nagła lub narastające od pewnego czasu uczucie duszności; bóle w klatce piersiowej podobne do tych w chorobie..

Duszność

Duszność

.. ...pylice, gruźlica, odma, rak itd. ) Duszność może tez pojawić się w niektórych chorobach hematologicznych ( niedokrwistość czyli anemia ). Duszność jest więc to objaw istotny z uwagi na choroby, którym może towarzyszyć i jednocześnie mało swoisty z uwagi na liczbę tych chorób. Jeśli..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 300

.. ...glowie nie mam sily praktycznie na nic, czuje sie tak jak bym 3 dni pil i mial mega kaca. Wyniki krwi mam ok bo ost robilem ob crp magnez potas alat aspat... i wszystko ok. Czy tez ktos ma takie objawy dotyczace oslabienia, mega oslabienia. pozdrawiam ja jestem słaba i taka odrętwiała po..

Dziwne objawy i straszne samopoczucie :/

.. ...chodzi o ciśnienie w trakcie tego co dzialo sie 2 lata temu mialem 220 na 180, a teraz okolo 120 - 130 na 70 - 80, z badań krwi OB wyniosło 2 : ) troche za duzo czerwonych krwinek i wysoka gęstość, cukier w normie, mocz w nomie, zaniżony potas, ale niewiele ponizej normy. Miałem robione..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 2

.. ...pacjent obiektywnie traktuje jako polepszenie stanu zdrowia.Co się dzieje jeśli u Ciebie jest 10% niedobór krwi?I co miesiąc sie zwiększa?W/w objawy dotyczą niedoboru krwi w wątrobie,która przekazyje energię do serca,jest również magazynierem i dystrybutorem krwi,jest także władcą..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 3

.. ...- lęk jest emocją charakterystyczną tylko i wyłącznie dla nerek, nerki kontroluja układ moczowo - płciowy,a więc i przydatki,płodność potencje, zawroty głowy moga pochodzić pośrednio i bezpośrednio od nerek, nerki decyduja o zdolności do wydechu, ciepłota ciała to skutek ciśnienia krwi,o..

Kłucie jednym punkcie - klatka piersiowa z prawej strony

.. ...Czy mam się martwić rakiem ( nie mam innych objawów oprócz tego bólu )? trzeba zropbic ekg zdjecie klatki piersiowwej płuc , morfologie OB , pozim potasu , wszystkie badania zwiazane ze stanem przedzawalowym , czynniki z krwi na zator tetnicy płucnej zaskrzepliny zylnej radze udac sie do..