Rak nogi objawy

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 35

.. ...niczym nie grozi, a jej brak, nawet jak jest jeszcze w normie moze dawac takie wlasnie objawy - poczytajcie sobie w internecie. Mnie bola nogi, drgaja mi miesnie, to sa takie mikrodrgania, jakbym miala to z czyms skojarzyc to skojarzylabym z robakiem, ktory chodzi we mnie w srodku na..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...dzisiaj czy nie mam raka : ). Witam.Od jakiś trzech miesięcy mam dziwne objawy.Najpierw miałam bóle i zawroty głow,duszności.Myślałam,że to od plastrów antykoncepcyjnych tak wię c je pdstawiłam .Przeszło czułam się ok.Teraz mam częste bóle głowy detwiały mi tylko ręce a od kilku dni i..

Duszenie, napady zimna i zawroty głowy

.. ...właśnie napady zimnych rak, nie mogę je dogrzać , nie zmieniają co prawda koloru ale są zimne podobnie jak nogi. Serce kołacze , czasami wychodzę na powietrze by oddychać spokojnie , nie raz tez poty na mnie wychodzą, czuje ze serce kołacze jak głupie, i jeszcze dziwny objaw którego..

Dreszcze oraz mrowienie rąk i nóg

.. ...sam objaw mrowienia rak i po chwili ustepuje. czyli tzw. nogi z * waty * Robilem wszystkie wyniki: morfologia, OB, mocz, TSH - ok. Echo serca, holter cisnieniowy, test wysylkowy - ujemy - ok Przeswietlenie klatki piersiowe, USG jamy brzusznej - ok Lipidiogram - ok EKG - ok jakie moga byc..