Rak płuc i woda w płucach

Woda w płucach - Str. 2

.. ...ktoś ko chorował na raka. Tak jego ojciec zmarł na raka, czy to możliwe że mój tata też może mieć raka, a woda w płucach to jego oznaki?? kazano mu zrobić wszystkie badania... moja babcia maiła raka narządów płciowych... wszystko zostało usunięte. po operaji jest juz miesiac ale lekarze..

Woda w płucach od chłoniaka?

.. ...przyjaciolka ( ma przerzuty raka piersi do pluc ) przeszla zabieg punkcji oplucnej - sciagano Jej wode z pluc, po czym zalozono Jej dreny ( by sciekaly nimi resztki wody ) i podano antybiotyk, ktory ma zasuszyc rany i chronic przed infekcjami. dzisiaj maja Jej sciagnac szwy. powiedziano..

Woda w płucach,

.. ...zmarła w piątek, w czwartek lekarz powiedział, że ma raka płuc, a przez miesiąc czas nie mogli tego stwierdzić. Jestem załamana, to była moja najukochańsza babcia. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam..

Skutki występowania wody w płucach

.. ...jestem chora na raka moja choroba zaczęła się od usunięcia nerki z przerzutami na oba płuca, a teraz jeszcze woda i straszne duszności ,brak siły jestem załamana Czekam na odpowiedz z góry dziękuje. EMILKA..