Rak płuc przerzuty

Nowotwory serca

.. ...gdy w sercu znajdujemy zmiany o charakterze przerzutów, płuca są najczęstszym ich źródłem ), rak sutka, chłoniaki, białaczki. Ponadto u prawie połowy osób z czerniakiem obserwujemy przerzuty do serca...

Rak płuc (przerzuty z piersi)

.. ...siostra ma przerzuty raka piersi do płuc. Jej sytuacja jest bardzo trudna bo jest to juz trzeci nowotwór w jej życiu - 30 lat. Organizm jest wykończony chemią, która tym razem nie daje efektów. Czy są juz nowe metod leczenia nowotworu płuc. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jakiejs..

Już nie wytrzymuję, chyba popełnię samobójstwo

.. ...zawroty, nudności to z raka mózgu - który dał przerzuty na płuca i wogóle - - - wiem o nerwicach - - ale to było takie straszne - ta dychawica, ucisk w gardle itd - że od strony psychicznej mi to malo prawdopodobne. Dziś przespałam 1 - szą noc w całości - słonia prawie nie ma - chociaż..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 219

.. ...ojciec zachrował na raka płuc z przerzutami na kręgosłup i nerki - o czum dowiedział sie później - a lekarz mu serwował antybiotyki na zapalenie płuc a po 3 miesiącach gdy nie było poprawy a doszły inne objawy ojciec poprosił o skierowanie na badania a lekarz mu odpowiedział że * to on..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1146

.. ...mojego męża zmarł na raka az mam dreszcze jak pomysle cała rodzina u mojkego męza jak ktos umiera to na raka albo płuc albo w głowie maja to dziadostwo:( ( ( ale tez miał juz swoje lata i co dziwnego nie meczył sie tylko dwa dni przed smiercia bardzo bolały go rece i nogi sekcja wykazała..

Skutki występowania wody w płucach

.. ...jestem chora na raka moja choroba zaczęła się od usunięcia nerki z przerzutami na oba płuca, a teraz jeszcze woda i straszne duszności ,brak siły jestem załamana Czekam na odpowiedz z góry dziękuje. EMILKA..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 23

.. ...dłuższe i zdrowsze życie. Rak płuc jest często przerzutem z innego organu zaatakowanego chorobą. Pierwotny rak płuc jest u 90% ludzi ,którzy palili a 10 % dla tych co nie palili i w tych 10% mogą być jeszcze bierni palacze .Tak więc opłaca się jednak nie palić oraz w bardzo małych..