Rak szum

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 300

.. ...glowie nie mam sily praktycznie na nic, czuje sie tak jak bym 3 dni pil i mial mega kaca. Wyniki krwi mam ok bo ost robilem ob crp magnez potas alat aspat... i wszystko ok. Czy tez ktos ma takie objawy dotyczace oslabienia, mega oslabienia. pozdrawiam ja jestem słaba i taka odrętwiała po..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...które lekarz początkowo traktował jako nerwe... choć ja byłam pewna, że to nie to... ...ja mam słabe nogi, drgania mięśni całego ciała ( w tym twarzy ), szumy i zawroty głowy, ciągnięcie nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu

.. ...moze go kiedys zaczac brakowac..pzdr Hej, no i jak, dowiedziałeś się czegoś istotnego * ? Co do ostatniego zdania to całkowicie się z tobą zgadzam, niestety ludzie najczęściej zaczynają je doceniać kiedy ono odchodzi. Witam mam to samo , jakby ktoś dowiedział się gdzie to leczyć proszę o..

Co się ze mną dzieje???

.. ...duszenie się, ciągły brak powietrza, trudności w oddawaniu stolca, moczu, kulka w gardle, bóle pleców i kończyn, uciski i szumy w głowie, uczucie odrealniena, no i lęk, nie wiadomo przed czym. Boję się, że dostanę wylewu, zawału, że guz mnie zabije. Cały czas się tego boję. Co najgorsze,..