Rak tarczycy objawy

Niedoczynność tarczycy

.. ...czas lekarstwo czyli brakujące Ci hormony których masz zamało i będziesz zdowa.Niestety będziesz musiała co pół roku robić kontrolne TSH i FT3 bo ta choroba może być w Tobie przez wiele lat. Czy ktoś z Was ma niedoczynność tarczycy? Jakie mieliście objawy i jak długo trwało, zanim..

Niedoczynność tarczycy - Str. 6

.. ...straszyc moja siostra miala raka tarczycy 10 lat temu i jest wszystko ok rak tarczycy jezeli wczesnie wykryty najlepsze rokowanie AK zle postepujesz tak mala dawka letroxu nie powodowala takich objawow sercowych ja biore 100mg i puls mam nieraz 40 - 52 tez mam niedoczynnosc..

Niedoczynność tarczycy - Str. 8

.. ...tez jak Kasia nie jem praktycznie slodyczy i tyje.Moj lekarz sam potwierdzil ze choroby tarczycy i ich objawy nie sa w dalszym ciagu w 100% do konca zbadane,kazdy czlowiek ma ze soba nowe objawy,tak to juz jest.Kasiu nie zalamuj sie,musisz wychodzic z domu,najlepiej byloby gdybys..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 2

.. ...sie słabo, dretwienie rak, czasem tylko lewej, bol i ucisk w klatce piersiowej, drzenie miesni, problemy z oddychaniem, tetno 130 itp serce wali jak szalone .Morfologia ok., tarczyca ok, ekg dobre, czekam teraz na holter i echo, nawet jak to nerwica to wole sie upewnic.dzisiaj znowu..