Raz gorąco raz zimno

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 518

.. ...padaczce. Miałem tak 2 razy, gdy organizm jest wychłodzony i osłabiony. Gorąca kąpiel i biegiem do łóżka w skarpetkach!Przypomniało mi się miałem tak w Egipcie zeszłego lata, prawdopodobnie porażenie słoneczne. Wyszedłem z basenu a tu upał,a mnie zimno.Scorbolamid i pod kołdrę po 4..

Drgawki, ból głowy i uczucie gorąca

.. ...ostre kolatanie serca, raz bylo mi goraco, raz zimno, ostre bóle głowy, momentami myslalam, ze umre... duzo moglabym pisac o tych moich objawach. badania takze nic nie wykazaly powaznego...okazalo sie,ze te wszystkie objawy,ktore mialam byly na tle nerwowym ( nerwica tak dziala )....

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 775

.. ...praktycznie w lozku raz mi było gorąco raz zimno...czułam lekkie poddenerwowanie...starałam sie zajac czymkolwiek czytałam ksiazki przegladalam gazety probowalam zasnac bez skutku...choc...musze powiedziec ze glowa mnie mniej boli czasem czuje tylko delikatne ukucia w roznych miejscach..

Skurcz palców stopy i utrata przytomności

.. ...zrobiło mi się gorąco raz zimno,serce zaczęlo być szybciej. Po chwili stracilam przytomność.. Gdy się cudem ocknełam, ujrzalam bialą twarz i sine wargi :( W drodze samochodem nastąpiły wymioty a w domu biegunka... Dziś zaś, w szkole na lekcji, wyszły mi zyły na rękach po czym serce me..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 3

.. ...i mam wrażenie, że zaraz zemdleję. Boję się podróżować, praktycznie nie potrafię sam funkcjonować. Mam 21 lat, mam pewne problemy które wywołały u mnie nerwicę. Kiedy miewam takie * ataki paniki * czuję się strasznie: robi mi się na przemian gorąco i zimno, mam wrażenie jakbym nie mógł..

Livedo reticularis - siność siatkowata - cutis maramota

.. ...* , chociaż pierwszy raz zauważyłam to na udach jakiś rok temu ( w zimie ), a wcześniej nie miałam takich problemów. Zdecydowanie objawy nasilają się, kiedy jest zimno; znikają - w gorącej kąpieli, po ciepłej nocy - czyli kiedy jest mi ciepło. Czy ktokolwiek ma podobny problem, czy może..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...powtórzyła, lecz tym razem miałam 33.0 i było mi na przemian zimno, a raz gorąco aż duszno do tego kręciło mi się w głowie. Lekarze mówili to samo co wtedy. Wydaje mi się, że nie mam w nich zrozumienia przez to, że lekarz stwierdził u mnie nerwice i wszystkie moje objawy przypisują sobie..

Nie wiem co mi jest i lekarze tez nie wiedzą...

.. ...pocenie sie i drganie raz mi jest zimno i raz jest mi gorąco ja oczywiscie zaczynam swoją przygode z ta chorobą jutro ide z wynikami do lekarza ale mam juz przepisany lek AFOBAM staram sie go nie brac tylko w potrzebie. czy ktos moze mi powiedziec co to jest? i jak mam to leczyc...