RBBB

Echo serca - Str. 18

.. ...miedzyprzedsionkowej typu PFO/ASDII, RBBB - p blok prawej odnogi pęczka Hisa niepełny bardzo prosze o interpretacje tego co napisałam... Od razu zaznaczam, że jestem laikiem. Trochę niedobrze, ze dziecko było niespokojne, bo to wpływa na dokładność badania. Ale struna rzekoma co..

Echo serca - Str. 22

.. ...załamek P, dekstrogyria, RBBB w RTG wyrównanie talii serca Moze to mówi Pani coś więcej w połączeniu z wcześniejszym opisem echo? Aha, nie ma przecieków resztkowych. Do pani Martyny bardzo trudno intrpretowac opis nie widząckrzywych9( to samo dotyczy obrazu echo ) ,ale z opisu jakiegos..

RBBB co to jest?

.. ...EKG stwierdzono u mnie RBBB czyli blok przedsionkowo komorowy prawej odnogi pęczka hisa. Co to tak właściwie jest, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym i jakie ewentualne kroki powinienem dalej podjąć?? Witam, u mnie tez to stwierdzono. Lekarz poinformowal mne, ze o ile nie ma..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...bylo EKG, stwierdzono RBBB ( blok prawej odnogi peczka Hisa ), bylo ECHO serca, ktore nic nie wykazalo. Diagnoza: nerwica serca! Objawy: bol w klatce piersiowej promieniujacy na lewa reke, uczucie zatykania i dlawienia:, cos jakby kamien gdzies gleboko w gardle, kaszel. Podobno RBBB nie..

RBBB - blok prawej odnogo pęczka Hisa

.. ...spoczynkowym stwierdzono u mnie RBBB ( QRS=132 ms ). Czy ktos z Was to ma i w jaki sposob wplywa to na wydolnosc serca? Poza tym stwierdzono u mnie nerwice. Mam bole w klatce piersiowej, uczucie dlawienia. Echo serca nie wykazalo zadnych istotnych zmian w sercu, wiec jestem spokojny...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...ekg mam nieprawidlowe RBBB co oznacza iż mam tam niecałościowo zablokowaną prawą odnogę serca, chyba tak to szlo.. Denerwuje sie wszystkim,to przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu..Chłopak nie zadzwoni...nie wiem przez 3h mam już takie myśli..nie kocha nie zalezy mu..Poza tym trudno..

Badania stwierdzające wadę serca

.. ...wade serca np. przy RBBB , cechach przerostu prawego czy lewego serca, ale tylko podejrzewać.Podobnie przy rtg( w koncu w latach 70 operowano tylko na tej podstawie ) Artur a z jaką wada mamy do czynienia? ja tak sie pytam z ciekawosci: )A przerost miesnia sercowego to tez wada? Raczej..

Badania stwierdzające wadę serca - Str. 2

.. ...postów napisała Pani że RBBB moze dać podejrzenie wady serca. U mnie w jednym ekg - tylko jednym na kilkanaście wyszło niepełny RBBB, oraz jakieś obniżenia ST. Jestem po zaknieciu PFO mam 32 lata - czy RBBB może być okresowo i czy to wynik usuniętej wady czy mam jeszcze coś szukać? A..

Wynik Holtera, czy się martwić? - Str. 2

.. ...190/min. Prawogram. RBBB.RV. Holter: Przez całą dobę rytm zatokowy, o średniej częstości 130/min. Maks 197/min. min. 79?min. Bez NCN, bez Vex, bez pauz RR * 2000ms. Tachykardia zatokowa Proszę pomóżcie mi w interpretacji bo na wizytę u kardiologa dziecięcego musimy swoje odczekać, a te..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 5

.. ...jeszcze w zapisie EKG RBBB tj. blok i tak dalej. Do dany i czytelnika: jest ekstra, daliście mi zastrzyk energii, teraz wiem czego mogę się spodziewać po ablacji i już się cieszę hahaha. witam wszystkich jestem po ablacji migotania przedsionkow ablacje mialam wykonana w Szczecinie bylo..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 75

.. ...występowało miganie, tak RBBB gorsze Po ablacjach już nie piszą. Pytałam się lekarza, czy ten blok może się cofnąć, odp. nie. Ale pozwala żyć. Eluzyno, przy jakich jesteś dawkach Rytmonormu ? Zacznij eksperymentować dopiero po miesiącu,albo i więcej. Wprowadź sobie polfenon, bo on jest..

Interpretacja EKG

.. ...lewogram, P mitrale, RBBB, dextrogyrie czy to może być przyczyną dolegliwości??? Do wywołania skurczu serca potrzebny jest impuls elektryczny który rozpoczyna skurcz i układ przewodzący który umożliwi dotarcie tego impulsu do poszczególnych jam serca.W normalnych warunkach żródłem tego..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 9

.. ...wypadający płatek i RBBB. Czytałam też że nie wolno przebywać na wysokości i zachodzić w ciażę - czy przy moim cisnieniu mogłabym zajść w ciąże zupełnie bezpiecznie? pozdrawiam i dziękuję za sugestię - do lekarza jestem umówiona ale powiem szczerze nie wile się udaje mi wyciągnąc info -..

Wynik RBBB na EKG

.. ...którym stwierdzono u mnie RBBB. Zrobiono też echo serca, które nie wykazało żadnych patologii!!! Lekarz poinformował więc mnie, że to nic wielkiego, to teraz częste przypadki i ludzie normalnie z tym funkcjonują. Żyję więc normalnie, nie mam żadnych dolegliwości i nigdy nie miałem. Tylko..

Choroby serca, Nietypowe objawy

.. ...brzmi czy to może być od rbbb ? czy też coś innego ? czy powinienem powtórzyć badania ? i jakie tak żeby mieć pewność co to może być? jak stwierdzić czy to może być np nerwica? dodam że objawy nasilają mi się raczej po cięzkim dniu w pracy chodzi o wysiłek fizyczny. jeżeli chodzi o..