Rekonwalescencja po ablacji

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 24

.. ...wymęczyli: ) ) Okres rekonwalescencji też przebiega bez żadnych stresujących zdarzeń, jedyne co mnie martwi, to to, że dość ciężko mi się oddycha, trudno mi wziąć głębszy oddech - tak jak Tobie. Tu pytanie do Pana dr Kowalskiego( mam nadzieję, że jeszcze się pojawi na forum ) - czy..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 60

.. ...różnym czasie. Życzę aby to był najkrótszy czas. Pozdrawiam serdecznie - Ewa Jestem już po zabiegu ablacji u dr Kożluka. Na efekty muszę jeszcze poczekać, ale po zabiegu czuję się dużo lepiej niż przed...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 36

.. ...informacje na temat czasu rekonwalescencji po ablacji, jak szybko mozna wrócić do uprawiania sportów, szczególnie aerobik : ) Pozdrawiam Hm mam 15 lat.Leżałem w Rzeszowie w ASKLEPIOS ALBO LUKSMED KOłO AWANSU I BIEDRONKI DO BYłO W RZESZOWIE.Hm a ty? Hm Bo mozecie znam ty tez miała s..

2-ga ablacja za mną

.. ...inaczej przechodzi okres rekonwalescencji po zabiegu. Są pacjenci którzy już dwa tygodnie po zabiegu czują się świetnie, inni dopiero po trzech miesiącach, inni nawet po roku. Mało tego, stwierdził że w tym okresie mogą występować wzmożone arytmie i inne, nawet nowe objawy choroby...

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 26

.. ...dotyczace prawidlowej rekonwalescencji: ) moj nr gg 7974344 Pozdrawiam Witam mam pytanie zwiazane z prof.Walczakiem, w lipcu jadę do niego na konsultacje, czy on przyjmuje w Aninie na ul.Płowieckiej 37? gdy czytam na jakimkolwiek forum w internecie, wszyscy opisują tą operacje, mówią jak..

Po ablacji - Str. 3

.. ...tak, to ile trwa okres rekonwalescencji? do gosi ja rowniez po ablacji mialam krwiaka i znalazlam sie w szpitalu bo chirurg naczyniowy twierdzil ze utworzyl sie tetniak lezalam 8 dni ja niedawno ( 5 dni temu ) miałam zabieg i z tego co wiem to 2 - 3 tygodnie trzeba sie z soba obchodizc..

Po ablacji - Str. 10

.. ...lepiej zostawić sobie na rekonwalescencję po ablacji. Jak Wy robiliście? Po ablacji bylam dwa tygodnie na zwolnieniu nie wiem dlaczego jestes tak dlugo jezeli piszesz ze od sierpnia nic sie nie dzieje? Jagódko ! Nie to żebym sie chwalił, ze mam taką skomplikowaną pompkę, ale po prostu..

Po ablacji - Str. 11

.. ...pory ŻADNEGO ataku! Rekonwalescencja przebiegła super. Na dzis już zapomniałam co to znaczy miec leki w każdym miejscu gdzie moge trafic: ) Życzę tego samego i pozdrawiam - byłe już ataki częstoskurczu napadowego nadkomorowego : ) ) ) ) ) Witaj Dorotko! Dzięki za zauważenie! Jestem z..

Po ablacji - Str. 19

.. ...organizm wymaga dłuższj rekonwalescencji. Przede wszystkim nie wolno dźwigać i trzeba się oszczędzać. W niektorych przypadkach serduszko goi się do roku. Obiecaj, że następny post będzie pomyślniejszy. Jesteś młoda i całe życie przed Tobą, z którego nie wolno Ci reygnować !!! Mam prawie..

Czy zawsze i wszędzie trzeba czekać w kolejkach?

.. ...pobyt pacjenta - na czas rekonwalescencji po operacji. Prosze was o wszelkie inf, to bardzo wazne. Pozdrawiam DEPENDENT Co do kolejek, to owszem, niestety sa wszedzie. sama czekam w dlugiej kolejce na zabieg ablacji - skierowanie zostalo zlozone w szpitalu w kwietniu, obiecywali..

Ciąża, poród, zdrowie dziecka, a moja arytmia serca i jej leczenie

.. ...dziecku - taki okres rekonwalescencji. Zosiu radzę Ci najpierw skonsultować się z db kardiologiem, a potem dopiero zajś w ciążę, bo z napadami częstos. nie ma żartów. Byćmoże będziesz musiałą mieć zabieg ablacji, a to nic strasznego. Lepiej mieć go przed ciążą niż w trakcie. Pozdrawiam...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 51

.. ...! To jest prawdziwa rekonwalescencja ! A jak się ma Twoje serduszko? Nie chcę zauroczyć, ale bije w miarę przyzwoicie w tempie 55 - 60 max. Są sekundowe wstawki ale nie wiem już czego. Teraz czeka mnie wizyta u endokrynologa, bo chyba przy tym Flecainid - zie obudziła się tarczyca. Mam..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 3

.. ...Zastanawiam się jeszcze nad rekonwalescencją. Czy któraś z szanownych pań * starszych * ( ; ) ) ) może powiedzieć mi, jak długo trzeba lizać rany? Serdecznie pozdrawiam: ) Do Laury: )mam napadowy częstoskurcz nadkomorowy już od wielu lat, ale teraz tak naprawdę daje mi się we znaki:jest..

Ablacja a karmienie piersią

.. ...zdrowia. Jak długo trwa rekonwalescencja? Odkąd pamiętam cierpię na częstoskurcz napadowy nadkomorowy. Przy pierwszym porodzie miałam atak i dlatego cięcie. Teraz też była cesarka. Więcej dzieci nie planuję. Dość często mam napady. Chciałabym, żeby to już się skończyło. Jakie są szanse?..