Relanium w ciąży

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 756

.. ...w ciazy.Anafranil i relanium.Relanium to normalnie np.w szpitalu podawali kobietą w ciąży ja te wpadaly w histerie.Syn mój ma juz 10 lat i zdrowy jest jak ryba. Jedy no no nie wiem czy jest dobre czy zle to fakt ze jest tak samo wrazliwy jak mamusia 9 straszny histeryk.Więc nie wiem czy..

Dodatkowe skurcze - Str. 206

.. ...betabloker coś na wyciszenie relanium jak już nie dawałam rady.Dużo spokoju ,powoli sie wyciszyły dolegliwości,Stres nie jest dobry w ciąży ,ja tez panikowałam i wszystko to przejąl mój maluszek ,no teraz to już prawie kawaler.Ciąża bardzo często nasila przewlekłe choroby ,i hormony..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 493

.. ...dużdawki Hydroksyzyny ,Relanium ,to cud ,że urodziłam zdrowe dzieci.Jak przy drugiej ciąży chwyciły mnie bóle to od razu ze strachu zażyłam Relanium.Strach inie zrozumienie innych mni blokuje do tego stopnia ,że nafaszeruje się lekami ,żeby nic niebyło widać po mnie.Ale również to mnie..

Nerwica w ciąży - Str. 10

.. ...przedewszystkim ratowałam się relanium nosiłam tabletki wszędzie.inne to typowe przeciwdepresyjne nie pamiętam ich nazw, ale był też mentowal i inne ziołowe ,które przedewszystkim pozwalały mi sie wyciszyć i te stosowałam bardzo długo.dawki relanium stopniowo sama zaczełam sobie..

Nerwica w ciąży - Str. 22

.. ...razu zaproponowala mi relanium!!! Kiedy ja funkcjonuje nawet bez leków ziołowych. Liczyłam ze dowiem się jaki jest powód tych lęków a nie bede od razu łagodzic skutki. Starta czasu i kasy dla takich ludzi. Za rada kolezanki znalazlam pkt zaczepienia, winowajce samopoczucia * ciśnienie *..

Nerwica w ciąży - Str. 28

.. ...ciazy i narazie biore relanium ale i tak mam lęki, napady paniki , histerii i płaczu nie wiem juz co mam robic... Hej.Enka gratulacje ,rzeczywiscie sie pospieszylas ale przy takim stresach to nic dziwnego.Duzo zdrowka dla was.Kobirtki ja uzywam bambino i pampersow,a do kapieli plyn albo..

Nerwica w ciąży - Str. 34

.. ...apie ... mozna brac relanium 2 mg i hydrokzyzyne - to z mocniejszych lekow a tak poza tym to wszystkie ziolowe tabletki...wumiotujesz teraz pewnie od ciazy ,ja wymiotowalam przez 3 miesiace teraz tez czesto jest mi niedobrze.. a wieczorem przed snem najlepiej zmusisc sie do spaceru -..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 16

.. ...szpikowana afobamem i relanium , ale powiedziałam sobie dość i sama przeprowadziłam odtruwanie. Nie byłam wtedy jednak w ciąży ( bo faktycznie jest to niemiłe przeżycie ) , ale udało się. Obecnie , kiedy mam nawroty choroby przyjmuję antydepresanty.Oczywiście na początku jest ciężko ,..