Repty

Klinika na Ochojcu - skierowanie na bajpasy

.. ...Zdecydowalismy się na Repty Śląskie. Dziękujemy za pozdrowienia i również zyczymy dużo zdrowia Witam Pania Malgosie i Mame jestem niezmiernie rad ze Pani mama wrocila do zdrowia i formy a bedzie jeszcze lepiej wiem to po sobie ,trzeba tylko regularnie zazywac przepisane lekarstwa.Repty..

Zastawka mirtalna i aortalna - wszczepione

.. ...niedaleko Tarnowskich Gór - Repty Śląskie. Co prawda bliżej mamy do Buska, ale to chyba decyzja lekarzy. Dobre sanatoria dla ludzi po operacjach kardiochirurgicznych ( muszą być ze szpitalem a nie zwykłe uzdrowisko ) są też w Rabce i Ustroniu, ale to pewnie też za daleko. Można do..

Repty

.. Witam mam pytanie do osób które były na poszpitalnej rehabilitacji na oddziale kariologicznym w Reptach. Mój tata jedzie tam po jutrze, jest 1 m - c po operacji zastawki aortalnej i bajpasów, ma 78 lat i jest jeszcze słaby, mamy problemy z nieuregulowanym INR. Poza tym wczoraj zauważyłam zaczerwienienie..

Przypadek udaru cukrzycowego?

.. ...rehabilitacji to najblizej mamy Repty Śląskie. Tam chcą mamie dać skierowanie. no widzisz ,wszystko idzie w dobrym kierunku,repty to idealne miejsce dla pacjentow po udarach( i nie tylko ),musicie z calych sil wspierac mame i mobilizowac do cwiczen ,to bardzo wazne choc wymaga troche..