Respirator po operacji

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki

.. ...lekach nasennych.Leży pod respiratorem.Jego serce nie chce samo bić.Jest 4 dni od operacji.Czy ktoś zna osobę która była w podobnym stanie i jej serce zaczęło samo bić.I po jakim czasie? Na pocieszenie - znam bardzo , bardzo wielu takich pacjentow! Trzeba czasu i cierpliwości! we..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 2

.. ...zyciu i podłaczona pod respirator. Bardzo sie boje o jej zycie i czuje sie okropnie bo nikt nie chce mi pozwolic przyjechac i ja chociaz zobaczyc:( ( beato - wiem, że to trudne, ale będziesz się musiała uzbroić w cierpliwość i być silną dla Mamy. Mój brat przeszedł w trybie..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 3

.. ...pomaga mu w oddychaniu respirator ( przez tracheo ), ale... spróbowali karmić go doustnie i co prawda z mozołem bo z mozołem ( przełyka łyżeczkę na trzy razy ) ale udaje mu się i to. Więc z odruchem przełykania także jest OK. Pomyśl jaka zmiana w 24 godziny! Wczoraj co prawda nie..

Powikłania po wymianie zastawek

.. ...można było odłączyć respirator. Była całkowicie przytomna ale bardzo słaba. Po kilku dniach lekarze poinformowali mnie że u mamay rozwinął się zespół watrobowo - nerkowy jako powikłanie pooperacyjne.Mama nigdy przedtem nie chorowała na nerki. Wszystkie wskażniki dotyczące pracy watroby i..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 5

.. ...operaji, podłączona jest do respiratora i śpi, tak powiedziano mi przed chwilą że jest to standard po takich operacjach powiedz proszę jak długo to może trwać kiedy będą ją wybudzać. Sama sie wybudzi , kiedy przestaną dzialac leki znieczulające, najpewniej wieczorem. Będzie ok!..

Kłopoty z oddechem po operacji serca

.. ...potrafi odpowiednio oddychać. Cały czas trzymany jest pod respiratorem i jest utrzymywany w uśpieniu. Czy tego typu zaburzenie po operacji serca zdarza się często? Czy ktoś miał może podobne doświadczenie?..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...ja ; - ) i leżałam z respiratorem wybudzona 30 h, a mimo to uważam , że nie ma się czego bać a ból jest o wiele większy w chwili obecnej jak po operacji, ponieważ w klinice dostawałam mocne leki a w domu wiadomo, ale wszystko to jest już nieważne bo to jak czuje się teraz a jak się..

Obawy co do bypassów

.. ...farmakologicznej, oddycha przez respirator, cala rodzina jest załamana. Najgorsze jest to, ze lekarze caly czas zapewniali ze serce dziala idealnie, ze operacja sie udala tylko babcia ma klopoty z oddychaniem, dlatego przewiezli ja do innego szpitala na intensywna terapie ( bo oni..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...lozko na ktorym lezy,ile respirator ktory mu pomaga oddychac itd.jakby to wszystko bylo w tym najwazniejsze.od razu z gory zabezpieczaja sie od nastepstw nieudanej operacji bo pierwsza rzecza jaka nam podsuneli dzis do podpisu byla rezygnacja z sekcji zwlok.ja chcialam zrobic ta sekcje..

By-passy Szczecin - opinia o lekarzach - Str. 2

.. ...lozku za 18 tys i pod respiratorem za 60 tys co nie omieszkali wypomniec nam cudotworcy z pomorzan,myslacy ze sa panami zycia i smierci.i mozecie pisac tu co chcecie i o mnie co tylko chcecie,mam to wszystko w nosie,moje zdanie jest takie i nikt i nic tego nie zmieni,chocby pomogli 100..

Utrata wzroku po operacji serca

.. ...od respiratora i doznał jakiegoś szoku czy czegoś takiego. W każdym razie jak teraz go wybudzili ze śpiączki, to nie reaguje oczkami na obrazy wokół. Czy to możliwe, żeby coś mu się stało ze wzrokiem?..

Śmierć po bajpasach - Str. 3

.. ...leżąc półprzytomnym pod respiratorem. I moja prawda jest Taka, CI co odchodza mają wszystko w .... a my zostajemy z całym tym bałaganem, dręczącym sumieniem, koszmarnymi wspomnieniami i pytaniem Co by było gdyby nie poszedł na operację?...... a może żyłby do dziś. Pozdrawiam. Do..

Wahania nastrojów po operacji by-passów

.. ...został odłączony od respiratora. Dziś od tego momentu mija 5 dzień tata jest kontaktowy rozpoczął rehabilitacje wykonuje wszystkie polecenia lekarzy poznaje nas jednakże popada w skrajne emocje płacz śmiech obojętność. Zastanawiam sie czy to są częste objawy i przechodzą czy też może być..

Bajpassy i niewydolność płuc

.. ...jest podłączenia go do respiratora.Ma jakiś stan zapalny w organiźmie. Jest już 4 dzień po operacji, leży wciąż na kardiochirurgii.Strasznie się boję o niego.Czy ktoś miał podobną sytuację.Co robić Witaj Marta 31! Jestem 2 lata po operacji by - passów. W pierwszych dniach po operacji..

Zawał serca po operacji zastawki serca

.. ...farmakologicznej i podlaczyli do respiratora.jej serduszko bardzo slabo pracuje i nie chce odzyskac sprawnosci pozwalajacej normalnie funkcjonowac. w drugiej dobie obrzek rano zmalal jednak wieczorem znowu wystapil a lekarze dodatkowo podlaczyli babcie do kolejnego urzadzenia i..

Operacja na sercu i komplikacje

.. ...tchawicy, bo leży długo pod respiratorem ( wspomaganie własnego oddychania ). No i rusza lewą ręką, podniósł przedwczoraj moją i położył sobie na brzuchu, otwiera buzię, tak jakby chciał coś powiedzieć, rusza głową, a jego wzrok jest coraz bardziej wyraźny. On wyjdzie z tego, jest..

Szanse na przeżycie po operacji usunięcia tętniaka aorty

.. ...Oddycha przy pomocy respiratora i jest w śpiączce farmakologicznej. Ma wysoką temperaturę, wysokie ciśnienie, zapalenie płuc, coś z jelitami i ustała praca nerek. Czy ona ma szanse na przeżycie. a musiała sie poddać tej ciężkiej operacji mnie w przyszłości też czeka taka operacja tętniak..

Operacja wymiany zastawki mitralnej!!! - Str. 2

.. ...gdzie oddycha za pomocą respiratora! Proszę sobie wyobrazić co czuliśmy gdy nikt nam nic nie chciał mówić tłumacząc się * ochroną danych pacjenta * - do głowy przychodziły czarne myśli! - z 1 - ej strony stres związany z operacją, z 2 - ej natomiast wszystko spowite jaką dziwną..

Mama jest już 2 dzień po operacji zastawki!!

.. ...gdzie oddycha za pomocą respiratora! Proszę sobie wyobrazić co czuliśmy gdy nikt nam nic nie chciał mówić tłumacząc się * ochroną danych pacjenta * - do głowy przychodziły czarne myśli! - z 1 - ej strony stres związany z operacją, z 2 - ej natomiast wszystko spowite jaką dziwną..

Powikłania po operacji zastawek...

.. ...farmakologicznej, oddycha za Nią respirator, jest stale dializowana. Dodatkowo, jest cukrzykiem. Lekarze mówią, że stan jest bardzo ciężki, ale niewiele mi to mówi, rozumiem, że nie mogą powiedzieć mi, że Mama ma x% szans na przeżycie, ale chciałbym wiedzieć jak sytuacja może się..

Powikłania po operacji zastawek... - Str. 2

.. ...probach odlaczenia od respiratora nastepowal obrzek pluc,dlatego tata ostatecznie zostal odlaczony po przeszlo 2 tygodniach,wczesniej jednak zrobiono mu trachtomie i byl to zdecydowanie lepszy krok od rury w ustach , ktora strasznie go draznila,pozdrawiam i czekam na dalsze wiadomosci o..