Rezonans magnetyczny K

Przewlekła niewydolność serca

.. ...koronarografia, badania izotopowe, rezonans magnetyczny. Celem leczenia niewydolności serca jest poprawa jakości życia chorych, wydłużenie czasu przeżycia oraz zapobieganie progresji zmian chorobowych. Leczenie CHF zawsze uwzględnia zarówno postępowanie przyczynowe, jak i objawowe,..

Genetyczne podłoże przerostu lewej komory serca

.. ...wykonując obrazowanie serca rezonansem magnetycznym ( MRI przed 10 - tygodniowymi ćwiczeniami polowymi związanymi z intensywnym treningiem siłowym, stanowiącym duże obciążenie dla układu krążenia i - po ćwiczeniach. U wszystkich wykonywano badanie DNA, analizując obecność 1, 2 ( od..

Mikroglroczolak (guz przysadki mózgowej)

Mikroglroczolak (guz przysadki mózgowej)

.. ...obrazowych np. MR - rezonans magnetyczny ) o obecności guza często pośrednio świadczą właśnie zaburzenia hormonalne i zespoły endokrynologiczne. Jeśli guz jest odpowiednio duży, uciska sąsiadujące struktury i wywołuje objawy neurologiczne. Typowy jest ucisk na nerwy wzrokowe w obrębie..

Zaciskające zapalenie osierdzia

.. ...rentgenowskiego ( serce w pancerzu zwapniałego osierdzia ) i badania ECHO serca. Przydatna może być także tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny. Leczenie polega na wykonaniu zabiegu perikardiocentezy...

RTG klatki piersiowej

RTG klatki piersiowej

.. ...wrażenie przeżytku diagnostycznego. Jest jednak szerzej dostępne, tańsze, może mniej dokładne, ale często pozwala szybko zdiagnozować ostre stany w medycynie wymagające natychmiastowej interwencji lekarza...

Rezonans magnetyczny (MR)

Rezonans magnetyczny (MR)

.. Rezonans magnetyczny ( MR ) to badanie diagnostyczne wykorzystujące zjawisko wzbudzenia atomów wodoru w silnym polu elektromagnetycznym. Wodór jest obecny niemal w każdej ludzkiej tkance. Ich ruch jest sczytywany przez aparaturę rezonansu i umożliwia wizualizację poszczególnych struktur i organów ciała..

Torbiel osierdzia

.. ...badanie tomograficzne lub rezonans magnetyczny. Torbiel może być zmianą wrodzoną, nie jest to jednak częste zjawisko. Zwykle jest to pozostałość procesu zapalnego toczącego się w obrębie osierdzia ( torbiel pozapalna lub otorbiony, czyli osłonięty warstwą włóknistej tkanki łącznej,..

Osteofity

Osteofity

.. ...tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny. Najczęściej wyrośla kostne współistnieją z innymi zmianami zwyrodnieniowymi, jak skolioza, kręgozmyki, złamania kompresyjne, przepukliny jądra miażdżystego ( popularnie zwane wypadaniem dysku ). Postępowanie w bólach kręgosłupa pochodzenia..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 14

.. ...jest dokładniejsza od rezonansu magnetycznego ( MR )? ( chodzi mi o serce ) Zadałem sobie trochę trudu i postanowiłem sprawdzić kto to taki Pan Oskar Kowalski i skąd u niego taka wiedza? Niemal wszyscy ( ja też ) znają lub słyszeli O Panu dr, Łukaszu Szumowskim kierowniku Pracowni..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 59

.. ...że najlepiej wykonać rezonans magnetyczny! Do Pani renatka1302 ablacja to zabieg inwazyjny, czyli niestety zawsze są możliwe powikłania. Pisze Pani o konieczności wszczepienia stymulatora - otóż jedna aplikacja prądu o częstotliwości radiowej powoduje * bliznę * o średnicy ok 5mm. Czyli..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 61

.. ...nadkomorowe,po badaniu rezonansem magnetycznym lekarze zadecydowali na wszczepienie mi tego urządzenia stwierdzono że mam arytmogenna dysplazje prawej komory serca leki biorę cały czas ale chyba nie dają dużo bo serce i tak wyskakuje czasami jak głupie Witam wszystkich sercowcow..

Echo serca - Str. 59

.. ...poszłam do szpitala i na rezonansie magnetycznym z kontrastem wyszło, że mam tętnicę mózgu tylną prawą bardzo wąską i drobną jamkę malacyjną w odnodze przedniej torebki wewnętrznej lewej. Lekarz kazał unikać upałów, dużo pić i bardzo się pilnować. Czy móglby ktoś wytłumaczyć mi o co..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 24

.. ...Jeszcze lepszy jest rezonans magnetyczny. pozdrawiam, dzięki Czarku ja podobnie jak Ty nie mam się komu wyżalić ( dobrze że przypadkiem znalazłam tą stronę ) mój mąż też ma już dość moich dolegliwości więc już o nich nie mówię . do jakiego lekarza mam się udać po skierowanie jak długo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...najpierw tomografię potem rezonans magnetyczny, nic nie wyszło, zrobiłem też podstawowe badania, krew, mocz, OB, EKG, ciśnienie, spirometrię . Wszystko w normie, poszedłem w końcu do prywatnego neurologa który zdiagnozował nerwicę depresyjno - lękową! Uspokoiło mnie to trochę, ale nie do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 138

.. ...szpitalu mialam ekg rezonas magnetyczny , badania glowy jakies kabeli przyczepione od iej no rozne byly te badania oczywiscie nie wykryto nic a tabeltek na uspokojenie nie przypisano bo nie po co jak nic nie wykazano teraz gdy mam 21 lat nie moge nad tymi atakami zapanowac jestem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 198

.. ...pojechałam do Warszawy na rezonans magnetyczny głowy i okazało się że jest wszystko w porządku i że to sprzęt w moim mieście jest popsuty; ) I jesteśmy nadal razem i nie zanosi się żeby było inaczej bo jak mi powiedział jestem dla niego najważniejszą i jedyną kobietą i chce ze mną..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...lewej komory czekamy na rezonans magnetyczny po którym ma być dokładna diagnoza.Jeśli chcecie poczytać coś o tej chorobie jedna z mam przesłała mi opis choroby na forum dziecka zapraszam tam do poczytania o niej. Witam jeszcze raz o KARDIOMOPATI jest artykuł w internecie doktor Barbary..

Po bajpasach - Str. 3

.. ...bajpasów 9 lat. Mam mieć rezonans magnetyczny głowy. Czy nie ma przeciwwskazań do jego wykonania ? Po operacji mostek był połączony szwami metalowymi. Do Wirki29! - witaj Kochana - rozumiem i wspólczuję! Chcialam tylko potwierdzić,to co mówiła pielęgniarka - mój Tato /obecnie - 85 -..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...do głowy - Doppler, rezonans magnetyczny po wizycie u neurologa, echo serca, powtórne EKG... i nic!!!!! Jestem super zdrowy, a objawy somatyczne w postaci już wcześniej wspomnianych zawrotow glowy, bóli w klatce piersiowej, ucisku w głowie i szyji nadal sie utyrzymują. Kilka razy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...albo jak np.w przypadku rezonansu magnetycznego, który wykonałem po raz pierwszy w 2004 roku - czyli jak dla mnie dawno ( i nie wiadomo, co tam ię teraz dzieje od tamtej pory )wykonuję badania, testy itp. Może to głupio zabrzmi, ale na pomysł, że może coś jest nie w porządku z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...badanie błędnika VNG, rezonans magnetyczny głowy i szyi. Badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Obecnie ataki mają trochę inny przebieg, tylko lekkie zawroty i ucisk w skroni trwający około godziny, ale zawsze o tej samej porze dnia ( godzina 10 - 11 ). Prowadzę bardzo..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 28

.. ...Badania miałam roboine. rezonans magnetyczny głowy - ok. Od lekarza do lekarza - wszyscy mówili że to nerwica - nie wierzyłam. bóle głowy i zachwiania równowagi przeszły tak poprostu... były ze mną 1,5 roku. Ale na tym się nie skończyło. Teraz mam nowe obiawy: uczucie duszenia się,..

CK-MB - Str. 3

.. ...eeg albo tomografię( rezonans magnetyczny ). Jestem prawie pewna,że po takich badaniach lekarze będa wiedziec o wiele wiecej i pomoże Ci to dojśc do pelni zdrowia. A wracając do Twojego EKG,to nie bierzesz zadnych lekow na ekstrasystolię? Albo chociaz na zwolnienie akcji serca? w tej..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...Czy robiono ci badanie rezonansem magnetycznym? Witj Emika! Nie nierobono mi rezonansu,choc mieli taki zamiar.Zrezygnowali po punkcji.stwierdzili,ze jesli tomografia i punkcja sa ok to nie ma takiej potrzeby.A niestety znow mam te olropne bole od kilku dni i sie mecze. Aga, możliwe, ze..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...neurologa. Zrobiłam rezonans magnetyczny głowy wraz z tętnicami mózgowymi, rezonans komputerowy zatok i konsultacja laryngologiczna oraz okulistyczna. Wszystko ok. Więc mi powiedział, że to prawdopodobne bóle migrenowe. Powiedział też, że migreny nie można stwierdzić na 100%, więc zawsze..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...tomograf komputerowy lub rezonans magnetyczny. Są to badania, które mają za zadanie wykazać wszelkie zmiany, więc jeżeli koleżance coś dolega, to powinno wykazać. Ja jeszcze zrobiłam tk zatok i konsultację laryngologiczną oraz okulistyczną. Oczywiście wszystko jest ok. a mnie głowa boli..

Co z moim serduszkiem? dziwne ataki

.. ...wykonać jakieś badania ( Rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa ), które nic nie wykaża to Twój problem może leżeć w psychice. Nie ma się czego wstydzić. Ja sam, mając podobne objawy wykonałem dziesiątki badań, które nic nie wykazały ( u Ciebie są szmery ). I co? Jestem zdrowy (..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...do głowy - Doppler, rezonans magnetyczny po wizycie u neurologa, echo serca, powtórne EKG... i nic!!!!! Jestem super zdrowy, a objawy somatyczne w postaci już wcześniej wspomnianych zawrotow glowy, bóli w klatce piersiowej, ucisku w głowie i szyji nadal sie utyrzymują. Kilka razy..

Dodatkowe skurcze - Str. 22

.. ...- 3 razy. Łącznie z rezonansem magnetycznym głowy, bo na początku tej arytmii miałam okropne bóle głowy. Oczywiście badałam też przepływy szyjne, o holterze, echu serca i próbie wysiłkowej nie wspomnę, bo to był u mnie standart.Od dluższego czasu, gdy już się oswoiłam ze swoją..

Dodatkowe skurcze - Str. 24

.. ...- ) ostatnie badanie rezonansu magnetycznego pozytywne ; - ) oprucz tego że dokuczają mi jeszcze skurcze zastanawia mnie fakt dlaczego mam ich więcej w pracy na nocnych zmianach ; - ) w dzień nie jest źle ale na nocnych zmianach moje serce wariuje wtedy dwie hydroksyzyny jedno aplo amo..

Dodatkowe skurcze - Str. 32

.. ...holterów konczac na rezonansie magnetycznym ( drogie badanie ) na szczescie udalo mi sie zalatwic za free. Takze zyc nie umierac - pozdrawiam ciepło. Witam najserdeczniej! I to jest właśnie najpiękniejsze w dodatkach! Ich pochodzenie... Jesteśmy nadludżmi, bo chociażby przebadało nas..

Dodatkowe skurcze - Str. 41

.. ...domu ! Mam czekać na rezonans magnetyczny - lekarze podejrzewają uszkodzenie nerwu słuchowego ( stąd te zawroty ) ale co będzie to się okaże :( ( ( ( ( mam bardzo ważne pytanie.czy ktoś z was miał tak że dodatkowy skurcz przerodził się w częstoskurcz? ja miałam tak dziś. serce waliło mi..

Arytmogenna kardiomiopatia prawej komory

.. ...badanie do diagnostyki to rezonans magnetyczny.W obrazie echa prawe serce jest powiększone z charakterystycznymiKukułczymi gniazdzmi.Arytmię leczy się tu farmakologicznie.Z chorobą można normalnie żyć choć jej się w sumie nie leczy.Należy pilnować aby nie wytworzyła się niewydolność lub..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...zostałem skierowany na rezonans magnetyczny. Wyniki były prawidłowe. Wcześniej miałem inne badanie, to takie co podłaćzają kabelki do głowy : ) lekarz stwierdzil ze mam nerwice. Dostałem leki : Cimnarizinum i i kropelki Dihydroergotainium. Głowa przestała boleć. Przec cały okres jesieni..

Wszystko o operacji by-pass

.. ...elektrycznej stymulacji nerwów, rezonansu magnetycznego, elektrokoagulacji niezbędna jest porada kardiologa. Można poddawać się kontrolom na lotniskach lub w sklepach wyposażonych w urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą. Rozruszniki serca posiadają zabezpieczenie przed..

Jaki rodzaj zastawki serca jest najlepszy dla pacjenta?

.. ...wiązać z sercem. Ale i rezonans magnetyczny, którego wyniki niedawno otrzymałam moim zdaniem nic nie wykazał. W ten sposób nie wiem skąd to złe samopoczucie. Zajrzałam na forum Izabeli bo pamietam pytania nt wahan poziomu INR. Pozwalam sobie wkleić co znalazłam, myslę, ze Conka i kdz się..

Śluzak?

.. ...badania - teraz czekam na rezonans magnetyczny serca...Lekarze mówią że jeżeli jest to śluzak to na tyle mały że takich się nie operuje ale czy to może rozsnąć? no i ten paraliż, czy to może przez to? narazie łykam profilaktycznie tabletki żebym nie miała zbyt dużej krzepliwości krwi....

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...Przeszedłem szereg badań, rezonans magnetyczny, punkcję, badanie błędników i nic. Męczyłem się 6 miesięcy, przez ostatnie 2 miesiące nie wstawałem juz z łóżka. Rodzice bali się, że umrę. Jak się okazało były to stany lękowe. Zażywam od 2 miesięcy Lexapro, sulpiryd oraz betaserc,..

O operacji zastwki aortalnej

.. ...można chyba wykonywac np rezonansu magnetycznego, ale z tego co rozmawiałam ze specjalistami można używac telefomu komórkowego, pracować na komputerze itp. Większe ograniczenia sa przy rozrusznikach. Pozdrawiam serdecznie zyczac zdrowia. Koniecznie odezwij się jak czujesz sie po zabiegu...

padaczka, problemy kardio, a może jeszcze coś innego?

.. ...skierowania na: holtera, rezonans magnetyczny, echo, egg zarowno standardowe jak i to z wzbudzaniem atakow. pelne badanie krwi hormony napewno zapomnij na jakis czas o kawie i alkoholu!!!!!!! a stanowczo nie pij w ciagu 24h od wziecia relanim w gdansku polecam odwiedzic amg tam juz maja..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 3

.. ...drugi raz wiem że bedzie rezonans magnetyczny kręgosłupa i badania neuro fizjologiczne ale wiem że nietypowe zwarjowane objawy daje cholerna pani nerwiczka czym więcej się bojicie i myślicie o objawach tym bardziej ja pielęgnujecie a ona to uwielbia i może znami zrobić co zechce nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...pod kątem sm zrobili rezonans magnetyczny czy nie ma zmian w mózgu neurolog podczas badania ocenia odruchy konczyn czy są nadmierne siłę mięsni podpytuje jakie masz jeszcze dolegliwosći ja już dokładnie nie pamiętam ale pytaj moze odpowiem ci na jakieś pytanie u mnie też nie jest dobrze..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...razie mam skierowanie na rezonans magnetyczny kręgosłupa na który muszę czekać bo kolejka jest.Lewa powieka mi na razie nie drga.Trochę bolą mnie mięśnie i stawy zazwyczaj wieczorami.Przy komputerze siedzę trzy godziny dziennie , nie wiem czy to dużo czy mało , no i kręgosłup przyznaję..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 16

.. ...- 2 - 3 neurolog,nic Rezonans Magnetyczny na własną rękę, magnez minimum, potas minimum, EEG, EKG, Echo serca, Holter, wszystko ok. 4 neurolog wywalił leki na nadcisnienie i zapisał mi przeciwlękowy Tranxene. Po nim z dnia na dzień wyszedłem z łóżka( lezałem tydzień czasu, wizyty na..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 4

.. ...cudownie, itd. Jedynie rezonans magnetyczny pokazał obraz typowy dla zapalenia mięśnia z rozległymi śladdami martwicy ( to po zawale wywołanym chorobą ) Po 5 dniach zostałem wypisany do domu z różnymi zaleceniami i lekarstwami. Od miesiąca wróciłem do sportu i wszystko jest OK. Co prawda..

Rozrusznik i rezonans magnetyczny

.. ...badania ..i skierowano na rezonans... ale z rozrusznikiem nie moge miec...slyszalem ze jest jakas wersja rmi ktora jest dozwolona z rozrusznikiem czy to prawda i gdzie mozna to wykonac Niestety chyba nie http://www.helimed.pl/scdo.php?dla_lekarza/l_r_przeciwwskazania ale najlepiej..

Udar mózgu - Str. 4

.. ...Dokąd jedziemy? * . Rezonans magnetyczny potwierdził liczne ośrodki niedotlenione w mózgu... Wiara czyni cuda! jeśli macie pytania - piszcie julita75@poczta.onet.pl Witam ja mam 22 lata i miałem udar 3 mce temu. Jestem teraz prawie w pełni sprawny, mam problem z wykonywaniem precyzyjnych..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...na razie mam zrobić rezonas magnetyczny głowy i eeg. podejrzewa neurolog że moge mieć niedotlenienie mózgu, uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. cóż mam nadzieję ze z moim mózgiem jeszcze ok ale przez te utraty przytomności to nigdy nie wiadomo... w każdym razie od jakiegoś roku..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi

.. ...badania na mozg czyli rezonans magnetyczny i EEG oraz echo serca.Oprocz tego mialem badania na blednik i tez wszystko jest w porzadku.Wszystkie badania wyszly dobrze i lekarze rozkladaja rece niewiedzac co dalej poczac.Moze miedzy Wami znajdzie sie ktos kto ma podobne objawy i chcialby..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 3

.. ...kolejne badania. Może rezonans magnetyczny głowy.Chciałabym jakoś pomóc, ale szczerze mówiąc nie wiem co więcej Ci doradzić. Na pewno jest jakaś przyczyna Twoich problemów i mam nadzieję, że ją znajdziesz. Pozdrawiam. jezeli objawy znikaja pod wplywem alkoholu to problem tkwi w psychice...

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...poszedłem dalej zrobiłem rezonans magnetyczny, dalej nic nie wyszło, w koncu zdiagnozowali nerwice, która ty tez masz na 100% a nie zadne tam guzy!!!!Z nerwicą zmagam się do teraz i jest to okropne, ostatnio przerzuciłami sie na serce. Staram sie o tym nie myśleć ale strasznie ciężko nic..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...mozliwe badani,łącznie z rezonansem magnetycznym głowy,a to jednak nerwica.Teraz wewnetrznie czuje sie spokojna,ale takie objawy jak zawroty glowy,problemy z widzeniem,czy chodzeniem nie minęły.KOSZMAR Badania i jeszcze raz wszystkie badania, najpierw wyklucz inne schorzenia a potem może..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...zdjecie jeszcze lepiej rezonans magnetyczny ....szyja jest bardzo nerwowym odcinkiem bóle w klatce trudnosci z oddyhanie dretwienie rao złe widzenie... zabyurzenia ciesnieniowe w uszach to wszystko kregosłup... pozdrawiam i zycze zdrowia...warto zrobic zdjecie : ): ): ) witam mam..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...poradzili mi zrobienie rezonansu magnetycznego głowy. To najlepsze badanie,aby sprawdzić co * siedzi * w twojej głowie. Może też powinnaś spróbować? Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia : ) ) Hey powiem Ci tak że mam 20lat i od małego od 1 roku życia do dziś mdleje miałam dużo..

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej serca

.. ...magnetyczny głowy i to zadecyduje czy zamykać mi kanał czynie, w związku z moimi migrenowymi bólami głowy. Ciesze, się, że Pani córka czuje się dobrze : ) ja tez lecze się w szpitalu JPII w krakowie : )..

Duszenie się - Str. 7

.. ...Badania miałam roboine. rezonans magnetyczny głowy - ok. Od lekarza do lekarza - wszyscy mówili że to nerwica - nie wierzyłam. bóle głowy i zachwiania równowagi przeszły tak poprostu... były ze mną 1,5 roku. Ale na tym się nie skończyło. Teraz mam nowe obiawy: uczucie duszenia się,..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...laryngologa, ortopedy, rezonans magnetyczny kręgosłupa piersiowego, wizyty u psychiatry, psychologa. Nikt nie potrafił mi pomóc, co gorsza pojawiały się nowe objwy : zesztywnienie karku, silne zawroty głowy, drętwienie szczeki a nawet kilka razy krwioplucie ! Jak czytam same te objawy to..

Drutowanie mostka po operacji serca a rezonans magnetyczny

.. ...drutowaniu można robić rezonans magnetyczny? Jeżeli nie to czy jest jakaś inna metoda? Proszę pomóżcie! Najlepiej zadzwonic do pracowni. Po zabiegu kości mostak łaczone są na stałe drutrm, a tkanki leżące powyżej są zszywane. Tyel z poradnika. Ale :..

Stymulator serca - co wolno a czego nie?

.. ...nie mozna tez robic rezonansu magnetycznego przebywac blisko mikrofali ale przede wszystkim uzywac Zepsutych urzadzen elektrycznych moze to spowodowac rozłaowanie baterii trzeba tez uwazac aby nie uszkodzic mechanicznie stymulatora czyli spotry walki odpadaja a takze wszystkie sporty..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 3

.. ...bylo juz wychodzic/plus rezonans magnetyczny,diagnoza - zamontowanie rozrusznika serca bo tetno jest za niskie i serce nie poradzi sobie samo przy nastempnych atakach i moze nastapic zatrzymanie pracy serca/serce bylo juz na tyle chore ze samo juz nie dawalo sobie rady/Z kompletem badan..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 2

.. ...TK,przeswietlenia Na koncu Rezonans magnetyczny,wszystko okia glowa dalej swoje ( nie wiem jak tobie ale mi zawracalo sie tak jakby tu na przodzie jakby w czole )Wkoncu dali mi lek o nazwie bete - serc jakos tak sie to chyba pisalo Nie wiem moze go bralas???Przynajmniej mi pomogl choc..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...pomagaja. Czeka mnie rezonans magnetyczny juz w kwietniu i dodatkowe badania EKG. Zwariowac mozna!!! Trzymaj sie,nie przemeczaj i odzywiaj zdrowo.Nie pal paierosow bo nie jest to korzystne w tym stanie. Pozdrawiam Moi drodzy Mam powierzchniowe bole w okolicy pępka, takie jakby skórne, -..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...szyjnych - Dopler,EEG, Rezonans magnetyczny. Wszystko było w porządku. Zdecydowałam się na konsultację psychiatryczną i wtedy przepisano mi lek antydepresyjny seroxat. Po jakims miesiącu poczułam wielka poprawę po jakims czasie objawy całkowicie zniknęły i znowu bylam szczęśliwą osobą...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...miałam robione badania ( rezonans magnetyczny, badanie krwi ) wszystko dobrze. Ale wykryto u mnie torbiel w zatoce szczekowej przy ścianie nosowej. Czy zawroty głowy mogą być od tego?? miał ktoś z was takie objawy? I njeszcze jedno: chciałabym poradzić się psychologa lub psychiatry. Może..

Jaki lekarz? zanim wątroba mi wysiądzie od leków przeciwbólowych

.. ...sprawdż kręgosłup szyjny.Rezonans magnetyczny dokładniejszy.Ja od 5 lat cierpie na podobne objawy,2 lata leczono mnie na nerwice dopiero po mocnym ataku zawrotów glowy ,gdy skreciłam glowe w prawo zmieniono diagnoze kregoslup szyjny i takie tam.pozdrawiam: ) moim zdaniem to kręgosłup..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 335

.. ...odbili i musiałam za rezonans magnetyczny głowy dać 320zł:/ To jest dopiero ból dać 320zł.Za wiztę u psychiatry daje 70zł. O matko 3,20 za chleb?? * wow * u mnie chleb 1,50zl a taki z ziarnami tak zwany chleb młodości 1,80zl.Kurde ale z was zdzierają o matko:/ A za mleko to pewnie ze 4zl..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 572

.. ...badanie do Warszawy na rezonans magnetyczny,który wykazał że wszystko jest ok i na tym się skończyło.No ale mój nowy psychiatra oglądając wszystkie wyniki zwrócił uwagę na te wyniki eeg.I stwierdził że to wcale nie bez przyczyny wyszły mite zmiany.I wytłumaczył że rezonans i eeg to dwa..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 635

.. ...to co Ty do momentu rezonansu magnetycznego i całe szczęście wszystko jest ok.A te złe wyniki to dlatego że sprzęt popsuty u mnie w mieście był: ) A strachu mi napędzili co niemiara. _★____________( ¯`■█■´¯ )( █ )(..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1100

.. ...Teściowa ma dzisiaj rezonans magnetyczny - - muszę z nią pojechać do Bydgoszczy bo teściu nie za dobrze się czuje. Dziś będę w jej oczach najlepszą synową pod słońcem - - tylko szkoda ,ze jutro już sporzy na mnie innym,tym gorszym okiem: ) Ech szkoda gadać: Odezwę się do Was po powrocie..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...szereg badań, a w tym rezonans magnetyczny głowy - niestety wszystkie badania wyszły dobrze. Piszę „niestety” ponieważ o niczym już tak nie marze, jak o tym, by jakieś badanie wyszło mi źle tak żeby dowiedzieć się na co jestem chory i jak to leczyć - nawet jeśli miała..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 2

.. ...kregosłupa,przykurcze mięsni,mialam rezonans magnetyczny który nic nie wykazal! witam ja niestety tez mam podobny problem, nie pamietam juz nawet kiedy te napady leku sie zaczeły u mnie:( ale niestety trwa to dlugo,boje sie sama wyjsc z domu, boje sie chodzic sama po ulicy bo boje sie..

Ból potylicy i mrowienie w rekach

.. ...ostatecznie zleconym badaniu rezonansem magnetycznym, wyszło na to, że mam Zniesioną Lordozę Szyjną, gdzie są pewne uciski na kanaliki nawadniające. To już trwa prawie 3 miesiące ( mam znajomego, który takie bóle miał przez ponad pół roku ). Wcześniej podejrzewałem sam u siebie tzw...

Dziwna lewa ręka (ciągniecie w niej) i ucisk w klatce

.. ...dokładniejsze badanie rezonans magnetyczny I tam określili torbiela szyszynki o sr. 1 cm Moja rodzina mi o tym nie powiedziała od razu i bardzo dobrze, bo więcej miałabym glupich myśli, a tak po paru miesiącach, życie jest już lżejsze... zaczeło mi to troche przechodzić.Lepsze poczucie..

Ból głowy stan podgorączkowy

.. ...marcu miałam robiony rezonans magnetyczny głowy i czyściutko było w zatokach.Ale w sumie od marca sporo czasu minęło.Dzisiaj czuję się już lepiej: ) To cieszę się, że czujesz ; ) się już lepiej. Pewnie okaże się, że to chwilowe pogorszenie samopoczucia a ja cię niepotrzebnie nastraszyłam..

Woda w kolanie

.. ...uszkodzeń ( wykazał mi to rezonans magnetyczny ) i chyba spróbuje tej kapusty : ) * Przy wylewach krwawych, zwichnięciach, zapaleniach stawów, wodzie w kolanie, bólach reumatycznych, wrzodach, zapaleniu żył, stosuje się okłady ze świeżych liści kapusty włoskiej. Liście należy rozwałkować..

Ból głowy / skroni

.. ...neurologa,przeszlam przez rezonans magnetyczny,tomografie mozgu i mikrozatorowosc zyl w mozgu.Wsyztsko oki.Bole po tym ustanely.Jedyne co mi powiedzieli ze jak mnie boli to mam wziac sobie tabletke ;/ Dodatkowo mam tez stwierdzona nerwice,ale nie wiem czy jedno z drugim ma cos wspolnego...

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...wątrobie wszystko ok. Rezonans magnetyczny na kręgosłup - wszystko ok. Przepuklina wykluczona przez chirurga. Zrobiłam ostatnio badanie moczu w którym, wykryto leukocyty i erytrocyty, jednak urolog powiedział że muszę je powtórzyć bo te bole które mam nie są pochodzenia urologicznego...

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...poproszę o skierowanie na rezonans magnetyczny albo tomografie komputerową. Te plamy to nie wyglądają jak półpasiec? dotty - plamy wyglądają inaczej. Prześle Ci zdjęcie przez gadu - gadu bo tu nie mogę. Z góry dziękuje. Moje gadu 2320528 kamil jestem ciekawa co Ci powie jutro lekarka,i..

Dziwne kłócia , ściskania w brzuchu kltace piersiowej i po pokach żeber

.. ...specjalistyczna diagnostyka, np. rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa. Ciężko powiedzieć, musi to ocenić neurolog. A okulista również powinien wykonać badania takie jak dno oka, ciśnienie śródgałkowe. Zrób najpierw badania krwi, może masz po prostu za mało np. potasu czy żelaza. Nie..

Nocne napady, zawroty glowy, nerwica?

.. ..... PS ile kosztuje rezonans magnetyczny lub tomografia, ewentualnie gdzie moge dostac skierowanie i ile sie czeka ? Jeżeli boli cię i odcinek szyjny kręgosłupa i masz jednocześnie zawroty głowy. To raczej jakiś uraz lub zwyrodnienie kręgosłupa jest bardziej prawdopodobny. Kierowcy..

Drętwienie skóry a potem ból

.. ...miałam robione eeg i rezonas magnetyczny głowy na eeg zdrętwiała mi szyja pod koniec badania od tego wałka pod głową na rezonasie nie mogłam wytrzymać. skóra głowy zdrętwiała mi mniej więcej w połowie badania, wiadomo nie wolno się ruszać. grzecznie leżałam. zaczął się pojawiać ból. na..

Rezonans głowy

.. ...40 lat.Wczoraj miałem rezonans magnetyczny głowy nie wiem czy to nie przeszkadza co do tego guzka i czy to nie jest szkodliwe miałem przez 2 dni zawroty głowy .Co powinno robić się po takim badaniu ja poszedłem do pracy nie wiem czy dobrze zrobiłem .Bardzo proszę was o odpowiedz jak ktoś..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu

.. ...i skierowal mnie na rezonans magnetyczny bo jest dokladniejszy.. latam po lekarzach ale szczerze wam powiem ze faszeruja mnie tlko lekami ktore nic nie pomagaja . w nastepnym tygodniu zrobie ekg i tarczyce dzieki za rady . To może być również nerwica lub stresy. Pisałeś, że po..

Ataki paniki, lęki - Str. 7

.. ...napisac ze miałam robiony rezonans magnetyczny ok ,krew tez OK dzisiaj miałm robione badania na tarczyce i morfologie to nie pierwszy raz w tym roku napisz co na ten temat myslisz / GOSIA Witaj Monia... wszystko co opisujesz mialam i ja.Nawet nie moglam malego ziarenka przelknac,tak sie..

Arytmie komorowe

.. ...dobrze.Mialam tez tomografie i rezonans magnetyczny glowy i tez Ok. Zrobiono mi Holter a potem nastepny po miesiacu bo wynik okazal sie zaskakujacy...okazalo sie ze mam arymie komorowa...mialam takie wyniki z tego badania: minimalny rytm HR 45/min, maksymalny rym HR 125/min, sredni rytm..

Bardzo męczący problem ze zdrowiem

.. ...NIedawno miałem robiony Rezonans Magnetyczny i wszystko było ok. Pocieszę Cię jednak: gdy udalo mi się przestać myśleć o tym wszystkim na kilka dni, to objawy zniknęły na ten czas. Pomierz sobie jednak też ciśnienie i puls przez kilkanaście dni po po 2 razy dziennie w różnych porach dnia..

Tężyczka, co robić? - Str. 2

.. ...tarczyca badanie eeg glowy rezonans magnetyczny tomografie komputerowa i to badanie emg ktore wszystko wyjasnilo: )jeszcze dodam ze chodze na psychoterapie od miesiaca: )dostalam wiele lekow mam brac je przez miesiac po czym zglosic sie do mojej pani neurolog: )czasami czuje sie jak..

Czy to psychika?

.. ...tomografia głowy ok!, rezonans magnetyczny kręg. szyjnego zwyrodnienia 3 kręgów ..w kręgu c3 przepuklina z niewielkim uciskiem na prawy nerw c7 wyniki krwi i moczu idealne mam takie dni że niemoge nawet chodzić niechce mi się nic . ze spaniem teź mam problemy całe ciało ma drgawki jak by..

Natrętne myśli

.. ...przyszłośc. W koncu zrobilam rezonans magnetyczny tez nic nie wykazal oprocz jamek malacyjnych, czyli to jakies blizny po jakiejs chorobie. niby mózg uszkodzony ale mówili lekarze ze to nie to jest przyczyna. uslyszalam diagnoze stwardnienie rozsiane! to juz byl horror, mysle o nie ja 25..

Straszne objawy: szybkie tętno, rosnące ciśnienie

.. ...nie wystarczy . Miałem Rezonans magnetyczny pod kontem kardiomiopatii swoistej , tomograf komputerowy no i ablacje ! . Niestety jak narazie ablacja nie pomaga dalej mam to samo liczę ze kolejny zabieg sie uda i to wszystko sie skończy . Przyjmuje leki . dobra a jakie badania zrobic..

Powiększona prawa komora serca

.. ...należy przeprowadzić rezonans magnetyczny i on miie powiadomi kiedy mam przyjechać , czekam już 3 miesiące i nic dzwonię do niego a on mi tylko odpowiada że pamięta i mi da znać.Wspomnę że pierwsi lekarze nie wiedzieli co mi jest a było ich 4 , wię wysłali mnie do zabrza a tam też nic..