Rodzaje skurczy

Trzepotanie przedsionków

.. ...przedsionków jest jednym z rodzajów zaburzeń rytmu ( arytmii ), objawiającą się zbyt szybką, ale miarową czynnością elektryczną i skurczową przedsionków ( kurczą się z częstością ok. 250 - 300/min. ). Węzeł przedsionkowo - komorowy częściowo hamuje przewodzenie tak szybkiej fali..

Dystonia (ruchy dystoniczne)

.. ...ruchy dystoniczne ) to rodzaj ruchów mimowolnych. Ich przyczyną jest pojawianie się niezależnie od naszej woli skurczów pewnych partii mięśni. Zaburzenie może dotyczyć całego ciała, kilku lub tylko jednej grupy mięśnie. Dystonia może występować jako zaburzenie uwarunkowane genetycznie,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora

.. ...ablacji w większości rodzajów arytmii ma skuteczność ponad 90% a ryzyko powikłań jest małe ( poniżej 1% ). Najczęstsze arytmie u osób młodych to częstoskurcz węzłowy ( AVNRT ) oraz częstoskurcz u chorych z zespołem WPW, czyli posiadających tzw. drogę dodatkowego przewodzenia impulsów..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 6

.. ...szpitalach i w zależności od rodzaju zastoswanych leków przeciwzakrzepowych. To oczywiście niemiłe, ale raczej nie wielki dramat... Do Pani Oli: Pisałem już chyba o tym problemie. Po ablacji u ok. 30% chorych pojawia się uczucie nierównego bicia serca, uczucie jekby częstoskurcz chciał..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 35

.. ...potwierdził, ze mój rodzaj arytmii jest uciążliwy, jeśli chodzi o samopoczucie, bo czytałam nawet na tym forum,że ktoś miał 30.000 komorowych skurczów dod. na dobę i tego nie odczuwał, ale w jego przypadku było to groźne. Także zależy to w dużej mierze od danego przypadku. Życzę dużo..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 44

.. ...dowiedziałam się z opisu, że: - rodzaj skurczów: zatokowy 86121 ( 77,27% ), ExSV: 2 ( 0,00% ), VxE: 6239 ( 5,6% ) w tym: 3462 pojedyńczych skórczów dodatkowych, 42 par, 6 wstawek częstoskórczu, 923 okresów bigemini oraz 0 epizodów tachykardii komorowej; - Rytm serca: średnia 73 ud/min (..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 22

.. ...to pewnie zależy od rodzaju częstoskurczu. Ja przeżyłam kilka częstoskurczów nadkomorowych. Serce bije bardzo szybko, jak przy wysiłku. Często towarzyszy temu złe samopoczucie, dodatkowo panika, ponieważ człowiek stresuje się taką sytuacją. Nieraz przechodzi sam, ale w większości..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 23

.. ...kardiologa. Ja mam inny rodzaj arytmii niż Ania ( komorową ) i lekarz powiedział mi, że w moim przypadku poleca mi najpierw ablację, a potem ciążę, chociażby po to aby ograniczyć do min. leki bez kt. u mnie by sie raczej nie obyło. Przepraszam Aniu,ze może niepotrzebnie Cię nastraszyłam,..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 44

.. ...pacjentów. Wszelkiego rodzaje zabiegów wykonuje się tu przez 24 h/dobę. Żaden lekarz nie opuszcza szpitala przed 18.00. Organizacja jest na medal. W Opolu dobry jest dr Pluta, który przeszedł ze S.C.C.S. A teraz coś o sobie. Jestem obecnie w fazie wyczekiwania. Może być 3 ablacja albo..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 57

.. ...komory.Mówiono mi,że taki rodzaj zdarza się jeden dwa w roku ( w moim województwie ).Wyleczono mnie całkowiecie.Uważam ( z mojego doświadczenia ),że leki pomagają,ale na krótko.Skuteczne leczenie to ablacja.Zdecydowałem się na nią.Wynik fantastyczny.Co prawda musiałem mieć jeszcze jeden..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...50mg,ale Ty lepiej nie eksperymentuj.Lykaj regularnie magnez i potas bo ich niedobory powoduja wszelkiego rodzaju arytmie,ale najlepiej by bylo gdybys to wszystko uslyszala od lekarza. Pozdrawiam Malgosia..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...brac .Z tym że tego rodzaju leki bierze sie juz przez całe zycie,gdyż po odatawieniu choroba sie nasila - pozdrawiam kochani dziekuje za zaniteresowanie tym tematem. sama w czasie swiat troche odpoczełam od skurczów, niestety juz wrociły ale zauwazyłam, że nie doczuwałam ich wóczas, gdy..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...ablacja.nIe wiem jakiego rodzaju masz ta arytmie, jak ja odczuwasz i jak czesto.Typow arytmii jest wiele. Napisz szczegolowiej o niej. A jaki jest twoj stan psychiczny? Monika Hej ja mam WPW i w czerwcu br. miałem napad częstoskurczu antydromowego, który osiągnął chyba 300ud/min, lekarze..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 3

.. ...dodatkowy skurcz,to coś w rodzaju silnego szarpnięcia serca - mocnego uderzenia.Miałem wtedy 10 lat,teraz mam 37.Myślę, że z czasem przyzwyczaiłem sie do nich, ale i tak zawsze kiedy je odczuwam w najmniej spodziewanym momencie towarzyszy temu panika i strach. Trochę w życiu popijałem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 579

.. ...bić niemiarowo, coś w rodzaju czkawki serca. Mycha, ja właśnie tak strasznie się chce ich pozbyć. Już wydaje mi się czasami że minęły i za jakiś czas spowrotem wracają. To straszne uczucie. I ten strach który temu toważyszy. Napisz coś więcej o Twoich skurczac i jak sobie z nimi radzisz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 581

.. ...kierunku.To coś takiego w rodzaju wrzasków z całych sił gdy przejeżdza pociąg tuz obok. Mycha,Holter wykazał u mnie tachykardię.Myslę,że była spowodowana paleniem mnóstwa papierosów.Moją normą było 95 - 100 uderzeń serca na minutę.Odkąd rzuciłem palenie norma u mnie to 65 - 80 bitów.Więc..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 602

.. ...również odczuwacie różne rodzaje kołatań serca? Wiem, że są skurcze dodatkowe, komorowe, nadkomorowe itp. Zastanawiam się, czy jesteśmy w stanie je odróżnić? U siebie zaobserwowałam trzy typy: 1 ) przeskoki, tak jakby serce robiło fikołka, 2 ) trzepotania ( najgorsze, nie cierpię ich! ),..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie?

.. ...czestoskurczami oraz innymi rodzajami arytmii. Jakie leki bierzecie, jak czesto, w jakich dawkach? Czy Wam pomagaja? Czy nie maja skutkow ubocznych? Czy stosujecie jakies metody niefarmakologiczne, a moze jakies srodki roslinne, naturalne? Zaczne pierwsza. Betaloc ZOK 100 mg 1 tabletka..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...niemiarowo.Tez widzę rodzaj zalezności tych skurczy np z pracą jelit - a zwłaszcxza z gazami i wzdęciami brzucha.Na rozszerzenie jelit biore Duspatalin - to pomaga i nie burczy mi w brzuchu.Mam też wadę zastawki - ślady wypadającego płatka, nie wiem czy to ma wpływ? Lekarze twierdzą że..

Napadowy częstoskurcz - kiedy ablacja?

.. ...ważniejszych, to przy jakim rodzaju ( komodowy/nadkomorowe ), ilu częstoskurczach rocznie i jak silnych ( tetno, czas trwania ) powinno się decydować na ablację? Jak to wyglądało u Ciebie? Bo nie wiem czy te moich pare rocznie daje mi prawo do podejmowania ryzyka ablacji. Poza tym gdzie..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...czuje...miewam cos w rodzaju zawrotów głowy( tak jakbym była po drinku )...a gdy poczuje ,że moje serce bije nie jak trzeba to zaczynam o tym mysleć i ...pojawia sie takie uczucie niepewności...no rózne czarne myśli... Zuwazyłam ,że nawet gdy jestem we wspaniałym nastroju...drżą mi..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 4

.. ...sie dowiedziałem cos w rodzaju stymulatora uaktywniającego sie w momencie powstania częstoskurczu i dziaącego na zasadzie kardiowersji elektrycznej. Zaznaczyc musze jednak, żhttp://www.sogest.pl/forum/viewtopic.php?t=29 WCHODZIC ! PILNE ! od lica ub. roku kiedy to miałem nieudane..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 26

.. ...abluje się ten konkretny rodzaj częstoskurczu. Powinnaś być pod stałą opieką DOBREGO kardiologa, najlepiej pod opieką poradni zaburzeń rytmu serca. Takie poradnie w Twojej okolicy na pewno są w Białymstoku, Warszawie, Gdańsku. Wiem też, ze do Łomży jezdził dr Sawicki ( z białostockiej..

Po ablacji

.. ...przedsionkowych ( najczestrzy rodzaj czestoskurczu ), trzepotanie przedsionkow jes innym rodzajem czestoskurczu ktory akurat w czasie badania i ablacji sie nie ujawnil.Jest to dodatkowa droga pobudzenia i miejsce ablacji w tym przypadku jest zupelnie inne wiec nie dziw sie ze lekarz..

Po ablacji - Str. 10

.. ...zalezy od tego jaki masz rodzaj arytmii, jak szybko ci serce bije. Ja mam utrwalona arytmie komorowa, tzn. ze serce przez wiekszoc czasu bije nierowno i tak naprawde juz nie zwracam na to uwagi, przed ablacja mialam czestoskurcze komorowe i te faktycznie nie byly przyjemne. Robilo mi sie..

Po ablacji - Str. 17

.. ...badtofu, a jaki masz rodzaj częstoskurczu? Ja mialam ablacje w 2003 roku, pierwsza i ostatnia i nawet nie poszlam na kontrole. Stalo sie tak z powodu klopotow osobistych i innych problemow zdrowotnych, poprostu wtedy nie mialam sily psychicznie ani fizycznie isc na kontrole. A gdy juz..

Po ablacji - Str. 18

.. ...siebie. Pani Ewo, jaki rodzaj arytmii pani miala/ma? Jestem dosyc mloda, mam 24 lata, a ablacje mialam jako 19 - latka, mialam AVNRT - nawrotny czestskurcz wezlowy. Do Carpe Diem W pierwszej ablacji ( styczeń 2002 r. ) - częstoskurcze komorowe, dwa ogniska ektopowe w obrębie RVOT w..

Częstoskórcz napadowy a ciąża i poród - Str. 3

.. ...jednak stan sam w swoim rodzaju - ja mam andzieję, że u mnie wygenrował te skurcze które nzikną po orodzie - teraz poza zdrowiem dziecka nic nie ejste dla mnei wazniejsze!!!!!!!!!Nie chcę niczego wiecej !!!!! Witaj Anula. Ja już szczęśliwie urodziłam tydzień temu. A jak tam u Ciebie? Ale..

Skurcze dodakowe i nerwica

.. ...tyk,tyk,tyk,,,,,tyyk )cos w tym rodzaju.oczywiscie bylem u lekarzy.nie zlicze juz wszystkich ekg.bylem u 3 kardiologow.robilem mozliwie wszystkie badania.4 razy holtera,usg,robilem tez 2 razy test wysilkowy.w dwoch centrach kardiolologicznych lekarze byli zachwyceni wynikami testów.w..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera?

.. ...Częstoskurcz jest pewnego rodzaju arytmią...polega na przyspieszonej akcji serca. Arytmia zaś sama w sobie jest albo zbyt szybką/wolną albo nieregularną akcją serca. Jest wiele rodzajow arytmii,podobnie jak i częstoskurczów ( np re - entry, węzłowy,itp. ). Mój tato jest już parę lat po..

Koszmarne dodatkowe skurcze a u lekarza wszystko OK, to nerwica?

.. ...phyroli - coś w tym rodzaju .Miałam różne dolegliwości a mianowicie: wzdęcia, zaparcia na przemian z biegunkami,bóle żołądka, brzucha - a pózniej refluks.Nigdy nie kojarzyłam dolegliwości gastrycznych z sercowymi - czy to ma jakiś związek? rozmawiałas z lekarzem? Elzbieta No własnie..

Dodatkowe skurcze - Str. 4

.. ...w zaleznosci jakiego rodzaju sa te skurcze okresla lekarz,on moze jedynie stwierdzic czy sa grozne.Lekarka mi tlumaczyla,ze nawet calkiem zdrowy czlowiek gdy czegos bardzo sie przestraszy dostaje tachykardii,napadu szybkiego nieronomiernego bicia serca,oczywiscie ze strachu.Powoli..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...na dobę. I to różne rodzaje. W zeszłym roku miał ablację i jest wszystko ok. Chyba wybiorę się znowu do lekarza. Musimy wierzyć, że będzie dobrze!!! ja tez mam dodatkowe skurcze juz od 29 roku zycia ,leczylam sie 3 lata cordarone i przeszlo .Po 10 latach zaczelo wracac ale delikatnie ,..

Dodatkowe skurcze - Str. 11

.. ...?!a może to już inny rodzaj skurczy ,które nie są wcale błahym objawem?!Bo te które zdiagnozował lekarz nie są niebezpieczne ale zawsze mogą pojawić się te * niedobre * Nadmorski ! - mam rozumieć ,że nas opuszczasz na dłużej , widzę że mimo Twego optymizmu , masz swoje bolączki z którymi..

Dodatkowe skurcze - Str. 16

.. ...kołataniach, wszystkie rodzaje zaburzeń rytmu, nawet te najgroźniejsze, da się przy obecnej medycynie opanować i trzymać pod kontrolą. Da się z tym żyć i rosnąć, pod warunkiem, że są zdiagnozowane. Ja mam tylko mały problemi, czy ktoś z Was potrafi powiedzieć czy wysiłek fizyczny przy..

Skurcze dodatkowe a biosotal

.. ...cześć Dana; jakiego rodzaju miałas zaburzenia rytmu? czy pomógł Ci ten biosotal i czy nie wywoływał jakiś sensacji? jak przebiegła ablacja? - u mnie też o tym wspominają; gdzie robiłaś ablację? wdzięczna będę za informacje; pozdrowienia. dzien dobry ablacje mialam robiona w szczecinie w..

Test kardiologiczny

.. ...odległosci d ) zalezy to od rodzaju skurczu ( izotoniczny lub izometryczny ) 3 Co oznacza sie symbolem a - Vo2 diff a ) pojemnosc tlenowa krwi b ) zawartosc tlenu w mieszanej krwi zylnej c ) róznice tetniczo - zylna w wysyceniu krwi tlenem d ) róznice tetniczo - zylna w zawartosci CO2 4..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 53

.. ...się objawów wszelkeigo rodzaju. śmieszne to jest ale ja tak mam. Witam! Cieszę się, że trafiłam na ot forum. Mam chyba też nerwicę serca. Od paru lat, dokłądnie od jakiś 7, mam dodatkowe skurcze, częstoskurcze nadkomorowe, ataki paniki, duśzności, jakby dławienia w klatce piersiowej. I..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 303

.. ...przychodza same dziwnego rodzaju problemy. Ciezko okreslic nasze * schorzenie * ? cisnienei ok, ekg praktycznie zazwyczaj tez ok jak skurcze to w granicach normy, tylko nerwica.. problem w tym ze nerwica jest zazwyczaj coraz silniejsza, dusznosci przed snem, podczas snu, podczas dnia i..

Nerwica - artykuł

.. ...Inne typowe objawy tego rodzaju nerwicy to podwyższona aktywność układu wegetatywnego: silne pocenie się, biegunki, bóle skurczowe żołądka, kołatanie serca, podwyższone napięcie mięśniowe. Nerwica depresyjna ( dystymiczna ) to przede wszystkim dojmujące uczucie smutku, niezadowolenia i..

Dodatkowe skurcze komorowe - przyczyny, leczenie, prognozy

.. ...lekarza. A Ty jaki miałaś rodzaj arytmii? Życzę Ci dużo zdrawia i pozdrawiam. czesc dziewczyny posluchajcie ja chodzilam ciagle z zaniskim potasem i magnezem, na dzien dzisiejszy biore 6 tabletek kalipozu dziennie i 500mg mgb6, a poziom mam 4 - 4,1 , okazalo sie ze mam kwasice cewkowa,..

Problemy z sercem?

.. ...czasami jest to ból innego rodzaju, umiejscowiony trochę niżej, skurczowy - z każdym wzięciem oddechu jest bolesny skurcz. Często jestem przy tym bardzo słaba, snuję się na nogach, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły. Dzisiaj też tak się czuję - ogólnie osłabiona, zmęczona i senna,..

Dziwne skurcze w przełyku

.. ...tam dostałem pewnego rodzaju ataku nie jestem specjalistą w tej dziedzinie więc opowiem jak mi sie wydawało, że serce nie biło mi na w rytmie na 2 ale w rytmie na 3 i bardzo szybko, oczywiście pojawił się lęk, jakieś zimnie gorące poty i trwało to może jakieś 20 - 30 min i ni z tego ni z..

Samopoczucie po ablacji

.. ...zdiagnozowano co to za rodzaj częstoskurczu.Nic nie wiedziałam na temat tego zabiegu, byłam przerażona całą tą sytuacją i odmówiłam wyjazdu na zabieg.Nie miałam nikogo kto zajął by się dzieckiem, bo mąż jest po wypadku, nie chodzi i za wiele nie może pomóc. Jakoś przetrwałam do stycznia..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 6

.. ...aktywności arytmii i różnego rodzaju dodatkowych skurczy. Wszystko byłoby do zniesienia gdyby nie było w okresie gojenia migotań albo przynajmniej ich ilość byłaby mniejsza. U mnie dołączyły się po ablacji skoki ciśnienia których nie miałem wcześniej. Zaobserwowałem też, że serce źle..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 75

.. ...bardziej jaki to był rodzaj arytmii. Ogólnie rzecz biorąc tzw częstoskurcz występuje przede wszystkim u ludzi młodych - często sportowców i polega na tym że serce wytwarza dodatkową drogę dla impulsów elektrycznych, którą wystarczy przeciąć i problem jest rozwiązany w 100 %. Ponieważ..

Mam problem z ciśnieniem

.. ...żółciowego myślałam ,że to zawał ! Teraz jestem już 4 lata po operacji ale dolegliwości miewam , co prawda innego rodzaju ! Na tym forum bywam z powodu dodatkowycyh skurczów pozdrawiam i zdrowia życzę !..

Pytanie do osób cierpiących na częstoskurcze

.. ...że nie wiem jakiego rodzaju bo czekam na badania do wtorku. Zatem mam do was pytanko. Czy podczas ataku częstoskurczu miałyście wrażenie jakby skurcz był tylko po lewej stronie serca? Do tej pory miałam skurcz tak jakby całego serca, ale przed wczoraj dostałam atak i czułam tak, jakby *..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 423

.. ...kardiologa? bo są różne rodzaje arytmi komorowa nadkomorowa są czestoskurcze i skurcze dodatkowe ale to już lekarz musi stwierdzić jaki rodzaj arytmi masz i dać odpowiednie leki więc ić prosze do kardiologa i będziesz spokojniejsza wiem jakie to jest głopie uczucie ta arytmia ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 668

.. ...odczuwamy wszelkiego rodzaju ukłucia i bóle i skurcze w różnych częściach ciała. Każda osoba zmagająca się z nerwicą powinna kontrolować magnez i potas ,ponieważ ich odpowiedni poziom w organiżmie poprawia komfort życia.To z pewnością pozwoli na pozbycie się bólu ,który Ciebie niepokoi...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1130

.. ...typ arytmi bo są różne rodzaje tego paskudztwa Ja leczę się na arytmie serca już 20 lat mam tak zwane skurcze dodatkowe czy żona miała badanie Choltera bo to jedyne badanie które potwierdzi typ arytmi ja od tego dostałam nerwicy lękowej bo tak bardzo się tego bałam Napisz czy żona..

Kłucie serca?

.. ...jest odczuwanie pewnego rodzaju * przeskakiwania * lub zmiany rytmu serca. Do 5 skurczy dodatkowych na minute jest to normalne, moze zdazyc sie u kazdego, ale zeby zdiagnozowac trzeba zrobic ekg. Magnez mozna brac, dobrze dziala i na inne uklady: ) Pozdr 1.Serce nie boli. Ja miałem duże..

Wypadanie płatka to arytmia?

.. Czy to rodzaj arytmii? Czy warto tym się przejmować, jeżeli raz na jakiś tam czas się serce * potknie * ? są to tak zwane skurcze dodatkowe, należy przeprowadzić diagnostykę w celu określenia rodzaju ekstrasystolii Pzdr witam.. głowa do góry bo Śmierc po :płatka * nie przychodzi..ja juz miałam strcia z tym i..

Puka kostucha? napady częstoskurczy

.. ...częstoskurcz to taki rodzaj arytmii, który jest najprostszy do zablowania. Piszę, że będziesz się śmiał, bo też jeszcze niedawno dokuczała mi arytmia ( ale komorowa ), a teraz po ablacji cieszę się całkiem nowym, normalnym życiem ; ) Mom zdaniem głownym Twoim problemem zdrwotnym jest..

Po ablacji wolna od leków i kardiologów

.. ...jaki masz dokładniej rodzaj tych częstoskurczów? Ja też mam nadkomorowe - dokładnie to węzłowe AVNRT. Jeśli wszystki źródła częstoskurczu CI wypalą, to nie powinnaś mieć już napadów częstoskurczu. Tak naprawdę nie pytałałam lekarza, gdzie dokładnie występuje częstoskurcz. Nie chcę..

Potknięcia serducha to uroda serca?

.. ...przeciez to się bada ich rodzaj i ilość a on nie badał.Czy jest inny rodzaj przypadłości który nie jest dodatkowym skurczem a charakteryzuje się tak samo?Może to np tylko złudzenie albo coś..? Proszę sprecyzować odczucia.( czy były wykonywane jakieś badania,jakie? ) Czuje nagle uderzenia..

Dziwne zachowanie sie prawej powieki

.. ...dochodzi do czegos w rodzaju skurczy. Nie jest to bolesne aczkolwiek bardzo denerwujace. Pracuje na budowie i ostatnio często duzo różnorodnych małych opiłków leci mi do oczu - czy to może byc prowoderem całej tej sytuacji? Co zrobic by wyeliminować to zjawisko. Prosze o pomoc. Miałam..

Dziwne skurcze w klatce - przełyk albo serce?

.. ...lewej stronie, pewnego rodzaju drgania 1 - 2 cm pod skórą. Trwało to około 2 - 3 sekund. Znalazłem gdzieś porównanie do * przetaczającej się kulki pod skórą * , coś podobnego. Dziwne, lekko nieprzyjemne uczucie w trakcie którego mam wrażenie jakby * zasysania * pod skórą. Miałem..

Dodatkowe skurcze komorowe - arytmia w ciąży

.. ...między 6 - 12 ) miałam rodzaj częstoskurczu - jakiego nie wiem bo nikt tego nie badał. Jak byłam u lekarza ogólnego powiedziął ze w ciaży może się zdarzyć więc nie drążyłam. A objawy? Bladość zimny pot częstomocz duszność ( mocno nasilona ) ból w mostku. Czasami lekko słabłam - ale nie..

Ablacja

.. ...diagonoza??? Z jakim rodzajem arytmii się borykasz?? Trzymam kciuki za następną ablację. Musi się już udać : ) Pozdrawiam Witaj : ) U mnie podobnie : ) Jestem po jednym nie udanym zabiegu: ) następny termin mam na 7 grudzień :/ u mnie to napadowy częstoskurcz nadkomorowy : ) Po pierwszym..

Wyniki Ana1 i wyniki moczu i eeg

.. ...kazdy moze miec pewnego rodzaju zaburzenia - moze sie okazac ze to norma, albo np guz mozgu. Wynik i wykresy z badania EEG powinien OGLADNAC specjalista, gdyz zaburzenia to zbyt ogolne stwierdzenie. Skurcze moga swiadczyc o problemach z poziomem elektrolitow we krwi, konkretnie potasu,..

Dziwne ataki serca

.. ...począwszy do różnego rodzaju arytmii. Ja tak odczuwam skurcze dodatkowe komorowe ale nie znaczy, że tak musi być u Ciebie. Jeśli odczuwasz kilka razy w miesiącu to idź na Holtera ale jak skurcze zdarzają się sporadycznie, to na Holterze może nic nie wyjść. a badałeś krew - hormony..

Niepokój, nierównomierne bicie serca, czy coś jest nie tak?

.. ...które moga byc pewnegop rodzaju wujasnieniem takiego cachowania sie serca, dlatego je instaluje. Dodatkowe skurcze komorowe lub nadkomorowe serca to nieprawidłowe, dodatkowe skurcze serca odczuwane jako * fikanie koziołków * , * mocniejsze uderzenia * * zatrzęsienie serca * zaburzające..

Niskie ciśnienie, zmęczenie, otępnie...

.. ...serca, bóle głowy, swego rodzaju otępienie i ogólny brak mobilizacji do życia. Często zdarzają mi się dodatkowe skurcze serca. Nie wiem czy te wszystkie objawy mają się jakoś do serca. Dotychczas miałem robione tylko EKG, którego wynik wyszedł prawidłowy. Proszę o jakieś sugestie i..