Rotacja kręgosłupa

Skolioza a problemy z sercem?

.. ...kręgosłupa, zapewne z rotacją kręgosłup naciska na płuca. Skolioza to nie tylko wada kręgosłupa, ale i też narządów wewnętrznych, bo naciska na nie. Prawdopodobnie masz skoliozę torakogenną, ale o tym musi zdecydować lekarz. Skolioza IIIst. mocna storsowana. Pozdrawiam Smutna, Twoje..

Rotacja serca wzdłuż osi długiej w lewo

.. ...radiologicznego napisano - rotacja serca wzdłuż osi długiej w lewo. nie wiem co to znaczy. Mam esowate skrzywienie kręgosłupa w odcinku piersiowym widoczne tylko w badaniu radiologicznym oraz ortopedycznym dla laika jestem prosta jak struna jest to wynikiem wykonywanych ćwiczeń przez lat..

Ból kręgosłupa w odcinku piersiowym

.. ...masz skrzywienie lub rotację w kr. piersiowym i z powodu zwiększenia ciężaru ciała oraz przesunięcia środka ciężkości - dziecko w brzuchu powoduje przesunięcie środka ciężkości i statyki ciała.Myślę,że najlepiej pomogłoby ci pływanie lub gimnastyka w basenie,a także laser na kręgosłup..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...skrzywienie boczne z rotacją w kręgosłupie szyjnyM.Może nadwyrężyłeś kręgosłup tańcząc.Mnie chwilowe zawroty głowy brały gdy schyliłam głowę,albo nawet w pozycji leżącej jak wyżej pod głową miałam .Muszę traz na płaskim spać.Nie wiem czy u ciebie jest podobnie.mnie odpowiednia gimnastyka..