Rozdrażnienie

Moklobemid (Mobemid)

.. ...pobudzenie, powodować rozdrażnienie, uczucie niepokoju, zawroty głowy i drżenia kończyn. Jest natomiast pozbawiony działania sedatywnego, przyjmowanie leku nie ma wiec wpływu na wykonywanie czynności wymagających skupienia uwagi, jak np. jazda samochodem. Mobemid to nazwa handlowa..

Neurastenia

.. ...osłabieniu pamięci towarzyszy rozdrażnienie, zmienność nastrojów, zniecierpliwienie, wzmożona pobudliwość. W fazie hipostenicznej pojawia się apatia oraz zaburzenia wegetatywne i seksualne. Często w przebiegu neurastenii obserwuje się zaburzenia ze strony układu sercowo - naczyniowego..

Lecz nadciśnienie skutecznie

.. ...złym samopoczuciem, rozdrażnieniem, silnym pobudzeniem, bólem głowy - powiedział prof. Głuszek. Jest to duży problem, gdyż schorzenie to znacznie zwiększa ryzyko groźnych dla życia powikłań, jak udar mózgu, zawał serca, niewydolność serca czy nerek. Z niektórych badań wynika, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 57

.. ...lęki,szybkie bicie serca rozdrażnienia nie są sygnałem aby brać HTZ.Nie wiem u każej z nas chyba to inaczej wygląda.Mnie przekwitanie kojarzy się z uderzeniami gorąca i chyba tylko wówczs jak nie dam rady to sięgnę po HTZ.A jeszcze Ci coś powiem ,ja też miała bardzo obfite krwawienia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...chęci do działania, rozdrażnienie, trudności z koncentracją i uczucie lęku. Na szczęście z sezonową depresją możesz sobie poradzić, wykorzystując proste sposoby na poprawę nastroju. Gdyby jednak nie poskutkowały i obniżenie nastroju trwa dłużej niż 2 tygodnie, skorzystaj z pomocy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 722

.. ...spokojnie a pozatym rozdrażnienie, kiedy to minie a może powinnam go odstawić dzisiaj 6 dzień jak biore go lekarz zalecił mi 75mg ale ja biore połowke bo i tak masakra.i wspomagam się polówką z 0.25 xanaxu raz dziennie. WItam Do Dony: Ja aktualnie zazywałem ParoMerck z rana 1 tabletke..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 783

.. ...odczucie lęku i zarazem rozdrażnienie lub coś w tym stylu, ciężko mi to opisać. Dlatego zwracam się do Was abyście napisali jak radzić sobie z tą chorobą choć szczerze mam cichą nadzieję, że jednak to nie jest nerwica, może mi wmówiono tę chorobę albo już sama niewiem....? a jeśli to..

Niedoczynność tarczycy - Str. 4

.. ...odpowiedniej ilości snu + rozdrażnienie, zniechęcenie... Ta sytuacja tez nastąpiła po jakiejś infekcji - chyba a la grypowa, którą miałam ...w styczniu Jestem po 40 - ce, więc to też może mieć wpływ... Aktualne zalecenia: zwiększenie dawki do 50, po miesiącu badanie... Chyba nie mam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...słabości,niesamowite rozdrażnienie i ten niesamowity lęk przed wyjściem z domu,lęk przed śmiercią.Nie mogę przebywać w dużych sklepach typu np.TESCO zaraz słabnę,nie mam pózniej siły dalej chodzić,chodzę wtedy trzymając się wózka i to może wydać się śmieszne odmawiam w myślach pacierz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 44

.. ...mnie jakieś niesamowite rozdrażnienie,senność,prawie same oczy mi się zamykają.Dlatego szybko usiadłam przed komputerem z nadzieją ,że mi to przejdzie.Pozdrawiam. Ah,powiem Ci ze nienajlepiej,ale co mam zrobic,nic nie poradze,taka jest ta choroba.Raz lepiej,raz gorzej.ale wiesz co tez..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...uczucie ze zaraz umre rozdrażnienie rece cały czas mokre w nocy tylko dwie godziny snu najgorsze te zawroty i dretwienie twarzy poradzcie mi cos byłam u psychiatry dał rexetin powiedzie znacie ten lek bo boje sie go wziaż no i jeszcze te napady płaczu bo boje sie ze bede szła ulica i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 239

.. ...objawy, nawet niepokój, rozdrażnienie, objawy ze strony serca i układu oddechowego itd, zresztą pewnie już to wiesz. Więc może powinnaś zrobić sobie jeszcze jakieś testy czy nie jesteś na coś uczulona. Ale może rzeczywiście te objawy są na tle nerwowym, tego tu nikt nie stwierdzi na 100%..

Dodatkowe skurcze - Str. 217

.. ...niepokój, lęk, strach, rozdrażnienie - ja tak właśnie mam ( lub miałem ). Wieczorem jest gorzej - pojedyncze skurcze dodatkowe przechodzą w ciągłą bigeminię - stąd taka duża ich ilość. I teraz trzeba zrozumieć jedną rzecz: OBJAWY FIZYCZNE NIE SĄ GROŹNE!!! Przegrywamy gdy poddajemy się im..

Dodatkowe skurcze - Str. 284

.. ...cyklami. Nie wspomnę, że rozdrażnienie i szukanie dziury w całym spada o dwie trzecie. Na słodycze, na coś mącznego wstyd przyznać, od czasu do czasu też się skuszę, poszarpie wtedy trochę serduchem, ale robię to rzadko. Właściwie, to żadne zmiany, a komfort nie z tej ziemi no i nie..

Menopauza czy serce?

.. ...rozdrażnienia wewnętrznego i uczucia lęku i niepokoju. Bez sensu brać coś co nie pomaga a może zaszkodzić. Zosiu czy po odstawieniu ho9rmonów nie obwawiasz się zmiany samopoczucia? Bardzo dziękuję za odpowiedż...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...od glowy idzie. Takie rozdrażnienie i poczucie nudy beznadziejności macie tak czasami tak mam. Ale jak jest ładna pogoda to wszystko jakby przechodziło. pobierz sobie jakieś leki na wyciszenia. Na pewno ci pomogą. Idź też do neurologa. Ja idę w czwartek. Nikusia,ja też to przerabiam,te..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 82

.. ...wielka gebą takie jakieś rozdrażnienie we mnie siedzi. Często tez użalam sie nad sobą i mam tendencje do wpadania w histerię. Nie wim czemu tak jest. Czasami yto nie mam siły do tej nerwicy czasami wydaje mi sie ze cały swiat jest bez sensu ze istnieje tylko praca i problemy i nixc..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 99

.. ...siedzial normalnie i takie rozdrażnienie. A dodatkowo mam podkrązone sine oczy jakbym nie spała pół roku i jestem taka zmeczona. Myślałam nawet ze to jakas zmaina pogody bo ja tak zwylke reagowałam ale nie wiem. No normalnie siedze teraz nad kompem i misie oczy zamykają. A dodatkowo jak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 123

.. ...znosili? Moje ciągłe rozdrażnienie nie wpływa dobrze na nas. A do tego lęk przez śmiercią... To mnie dobija. Agunia, czy twój mąż jeździ na tirach? Na pewno dasz radę. Tylko się nie poddawaj. A może ty pomyślisz o dzidziusiu: )? a kto odpowie mi czy to nerwica uyczucie osłabienia mokre..

Nerwica - artykuł

.. ...czasem lęk, smutek, silne rozdrażnienie lub zmęczenie bez powodu, utratę sił witalnych, problemy z koncentracją, zmniejszoną efektywność w pracy albo też odczuwasz niczym nieuzasadnione dolegliwości fizyczne: ból głowy, drżenie rąk, nadmierną potliwość, nagłe skurcze mięśni, bóle..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 20

.. ...przespaną za sprawą ogolnego rozdrażnienia ciężko mi sie oddycha nasililo mi sie to po popijawach swiąteczno noworocznych. Najgorsze sa te takie jakieś drgawki nogi ( uda ) ktore pojawiają sie nieraz kilka razy na minutę a nieraz bardzo rzadko. Czy też macie podobne drgawki , pytam bo..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...apetytu - stany lękowe, rozdrażnienie. - w momentach skurczy miesni brzucha, nagłe osłabienie Zresztą w ogóle jestem osłabiony, taki osowiały. Nie mogę sobie z tym poradzic, a co gorsza nie pozwala mi to normalnie funkcjonowac. Jestem młodym człowiekiem, mam 23 lata. Czesto mam dziwne..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...objawów * nerwicowych * ( rozdrażnienie, bezsenność, agresja, ogólne pobudzenie nerwowe ) , podwyższenie ciśnienia, a także chudnięcie. Skoro lek ten Ci pomaga to może wskazywać na problemy z tarczycą. Dobrze by było zrobić sobie badania poziomu hormonów tarczycy we krwi tj.TSH, Ft3,..

Niedowład lewej ręki, brak kontroli nad ruchami i kołatanie serca

.. ...odczuwać wewnętrzne rozdrażnienie. Od niedawna pojawilo sie coś jeszcze bardziej niepokojącego, zaczynam sie tego bać i nie wiem czy słusznie. Czasami pojawia mi sie jak gdyby niedowład lewej ręki, to takie strasznie dziwne uczucie, bo w sumie niedowład to bym nic nie czuła a to jest tak..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...samopoczucie, wybuchowość, rozdrażnienie, agresja, smutek. To już u mnie standard. Nie potrafię nad tym panować , krzyczę na wszystkich bez powodu. Chodzę od lekarza do lekarza i wykluczam kolejne choroby bo dolega mi dosłownie WSZYSTKO. Głowa potrafi boleć mnie kilka dni i kilka nocy,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 297

.. ...wiosenne powoduje takie rozdrażnienie czy są inne powody? Pisząc już kilka miesięcy nie spotkałam się do tej pory z tak zawiłymi i nie wyjaśnionymi sprawami! Pozostaje mi mieć nadzieję ,że to się kiedyś zmieni i forum powróci do swojego pierwotnego tudzież cudownego celu witaj dorotko ja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 397

.. ...dziwnym lękiem oraz rozdrażnieniem ale tak naprawdę chyba nie ma się co dziwić ponieważ pomalutku odstawiam relanium i to mogą być tego skutki.Pamiętam jak podczas schodzenia z afobamu dopadały mnie takie stany lękowe więc chyba sobie poradzę, tym bardziej ,że to nie pierwszy rasz się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 495

.. ...wszystkim nie uzależniają.Kosztują zaledwie 6 - 8 zł a są rewelacyjne.Wypróbowałam je i polecam czystym sumieniem!!!!!!!!!!!! Papatki !!!!!!!!!!!! Acha zapomniałam .Jak masz na imię? jeśli to nie tajemnica?..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 532

.. ...nerwicy zwiększa to rozdrażnienie i lęk. Może czas z tej używeczki zrezygnować? Krystynko rozwaliłam łepetyne ale nie jest żle.Obędzie się bez szycia.Już kochany tatulek przywiózł mi z apteki steri strip - - paski do zamykania ran i krewcia nie leci Ewo to masz fajnie z taką dziewczynką..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 3

.. ...bezsenno noce i w efekcie rozdrażnienie, fatalne samopoczucie itp. ) Odkryłam coś co znacznie zmniejsza swędzenie - są to kosmetyki z serii EMOLIUM. Ja używam EMULSJĘ DO CIAŁA ( ok. 39 zł ), oraz TRÓJAKTYWNĄ EMULSJĘ DO KĄPIELI ( ok. 32 zł ) Do kupienia w aptekach. Naprawdę mi pomogły,..

Czy to nerwica - nie mam już sił?

.. ...aktywizujace powodują rozdrażnienie. Tak naprawdę chodzi o to, że w nerwicy rozdrażnienie wynika z tego, że człowiek czuje się bezsilny... A jak jest po lekach uspokajających!?... No właśnie... bezsilność, osłabienie. Lekarze tak naprawdę nie są w nas i nic nie zrozumieją, no..

Objawy nerwicy? często wybucham, denerwuję się

.. ...zastanawiam się czy to rozdrażnienie czy już objawy jakiejś choroby ? bardzo często wybucham..nawet bez powodu, wszystko mnie denerwuje, nie raz jakaś głupota potrafi mnie od razu doprowadzić do wybuchu i do płaczu. mogę dostrzec również labilność emocjonalną. dochodzą do tego często..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...dolegliwości, ponieważ moje rozdrażnienie i osłabienie coraz bardziej zaczyna wpływać na moje życie rodzinne, prywatne i takze na mnie samą. Z góry dziękuje. nie wiem moze masz anemie?! morfologia i zelaz do sprawdzenia witam wizyta u lekarza jest konieczna ,ale nie denerwój sie bo..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...paznokci, próchnicy zębów, rozdrażnienia, lęków, trudności w koncentracji, zaburzeń snu, nocnych potów, kołatań serca, arytmii, bólów głowy, mdłości, biegunki, drgań jednej z powiek. Powiedzcie czy Wam też tak mrowieją dłonie na drugi dzień po piciu alkoholu...ja mam juz tego..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...odczucie lęku i zarazem rozdrażnienie lub coś w tym stylu, ciężko mi to opisać. Dlatego zwracam się do Was abyście napisali jak radzić sobie z tą chorobą choć szczerze mam cichą nadzieję, że jednak to nie jest nerwica, może mi wmówiono tę chorobę albo już sama niewiem....? a jeśli to..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 11

.. ...chmurki, po prostu wcześniej czuję niepokój i rozdrażnienie. Ogólnie pozdrawiam was i jesteśmy bardzo silnymi osobami bo codziennie kazdy z nas podejmuje walkę i chce żyć i funkcjonować noramlnie. Miłej nocy..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 76

.. ...upał,wszyscy są jacyś nerwowi i rozdrażnieni.Ja bardzo przeżywam te wyjazdy na fizykoterapie,strasznie dużo nerwów mnie to kosztuje,ale taka już jestem histeryczka. Olcia ja pierwszy raz słyszę o tym co Ty pijesz.Mnie natomiast znajoma poleca jakiś grzybek japoński który zalewa się..

Nadużywanie kawy może doprowadzić do nerwicy i arytmii

.. ...dawkach może powodować rozdrażnienie, a także pogorszenie istniejących stanów lękowych ( np. w zespole lęku uogólnionego ). Kofeiny nie powinni spożywać diabetycy i osoby z cukrzycą w wywiadzie rodzinnym, ponieważ kofeina zwiększa insulinoodporność. Paradoksalnie zjawisko to nie..

Czy to choroba serca ? A może nerwica. Proszę o pomoc

.. ...też uczucie niepokoju, rozdrażnienia, brak apetytu. W nocy cierpię na bezsenność. Takie osłabienie utrzymuje się 1 dzień a czasem dłużej. Przez następne 1 - 2 dni jest poprawa , czuję się lepiej i znów to samo. Robiłem badania krwi ( morfologia , CRP, RF, Troponina ) wszystko w normie...

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...pełnego oddechu. 5 )Ogólne rozdrażnienie i nerwowość – większe niż kiedykolwiek. 6 )Lęk występujący gdy objawy się nasilają, jest to lęk przed śmiercią. 7 )Typowy lęk występujący po prostu, ale nie jest to nieznośne. 8 )Kołatanie serca, zmiana rytmu, bóle serca oraz klatki..

Proszę o interpretację wyników Echa serca+Dopplera

.. ...tego towarzyszy mi duża potliwość,wypadanie włosów,osłabienie,senność,kołatania i ogólne rozdrażnienie,nieopisany lęk.Dodam,że tarczycę miałam sprawdzaną 2 razy i wszystko jest w normie( tsh,ft3,ft4 )..

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...bezsenność, płacz i rozdrażnienie, ataki złości, myśli samobójcze ( nie chce mi się żyć ). Proszę piszcie co o tym sądzicie !!! BŁAGAM ... Odpowiem na każde wasze pytanie jeśli chcecie znać jeszcze inne szczegóły. Masz nerwicę albo nawet depresję musisz udać się do psychologa tak będzie..

Problemy z myśleniem, mową, z pamięcią

.. ...niedobór może powodować: rozdrażnienie, OSŁABIENIE ZDOLNOŚCI KONCENTRACJI, zaburzenia funkcjonowania i osłabienie mięśni szkieletowych, rogowacenie i wczesne starzenie się skóry, gorsze gojenie się ran, pogorszenie wzroku, niedokrwistość, bezpłodność, zwiększone ryzyko chorób sercowo -..

Zwyrodnienie kręgosłupa piersiowego

.. ...wzroku.Powoduje to też rozdrażnienie,gniew u * posiadacza takiej wątroby. Mnie ostatnio kręgosłup o wiele mniej boli i także wiele rzadziej po zmianach w diecie.Być może to by coś pomogło.Większość potraw roślinnych a ze zwierzęcych tylko jajka i czasami coś z mleka.Poza tym sporo..

Depralin

.. ...zdecydowanie lepiej. Na rozdrażnienie biorę cloranxen ale tylko przez parę tygodni. Przeczytałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat lexapro na różnych forach bo na temat depralinu niewiele można znaleźć bo to nowy i chyba pierwszy generyk. Wszędzie ludzie piszą żeby się nie poddawać i..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...Pojawia się też żal i rozdrażnienie ,gdyż ostatnio wszystko szło dobrze ,a tutaj nagle zły dzień jak grom z jasnego nieba.Jest jak sąsiadka ,która ma w zwyczaju przychodzić na pogawędkę w najmniej odpowiednim momencie.Ważne aby nauczyć się przyjmować dobre i złe dni JAK COS NORMALNEGO...

NIE WIEM CO MI JEST

.. ......kłopoty z zołądkiem i rozdrażnienie .może spróbuj pić melisę .3 razy dziennie. Witaj jkpac4don Nie wiem , czy mozesz w jakis sposób skontaktowac sie z jakims polskim psychologiem, gdyz objawy o których piszesz mogłyby wslazywac na tzw. * szok posttraumatyczny * , zwiazany ze..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...głowy, kołatanie serca, rozdrażnienie, podniecenie, senność, bezsenność, zmęczenie. Inne objawy niepożądane obserowane przy leczeniu buspironem: niespecyficzne bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie, niedociśnienie, napady padaczkowe, mlekotok, zaburzenia cyklu miesiączkowego, czynności..