Rozedma P

Przewlekła niewydolność serca

.. ...związku z dużą częstością rozedmy i otyłości u pacjentów tym wieku. Badanie to umożliwia także często określenie przyczyny niewydolności ( wada serca, choroba niedokrwienna oraz ocenę wielkości jam serca i funkcji mięśnia sercowego. W przypadku objawów niewydolności serca skojarzonych z..

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP)

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP)

.. ...zapalenia oskrzeli, astmy i rozedmy. W przebiegu choroby rozwija się stan zapalny oskrzeli oraz naczyń układu oddechowego, dochodzi do niszczenia miąższu płuc i powstawania bulli rozedmowych. Światło oskrzeli ulega zwężeniu, jest to konsekwencja rozwijającego się obrzęku błony śluzowej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...serducho jest takie jakby rozedrgane, drga mi też po prawej stronie, blisko żołądka, zdaje mi się, że od tych trzepotań robi mi się słabo.Poza tym mam uczucie jakby wolniej biło. Taka coś skołowana dziś jestem. Przychlaśnięta - tak to nazywam. Głowa narazie nie boli, ale to, co czuję..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1046

.. ...momencie,kiedy jesteś rozedrgana emocjonalnie ciężko będzie zapanować nad ciałem samodzielnie.Natomiast warto próbować,aczkolwiek łatwiej będzie,gdy troszkę się uspokoisz.Lęki niestety powodują okropne rozbicie zarówno ciała,jak i umysłu.To jest najgorsze. Generalnie wielu z was opisuje..

Bypassy i co dalej?

.. ...równiez u niego początki rozedmy płuc. Rany pooperacyjne , pomijając ten wyciek to ogólnie goją się dobrze, nie ma temperatury ,tylko te ogólne osłabienie. Czy takie słabe samopoczucie jest normalne z uwagi na krótki okres po operacji, bo boję się , że może coś niepokojącego zaczyna się..

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej

.. ...sily itp zwalaja na rozedmę .ogólnie to mam dość lekarzy i najlepiej tosie nie leczyc i powoli niech choroby wykanczaja moj organizm skoro mowie ze zle sie czuje nie moge chodzic bo zaraz sie mecze wyniki wysilkowe mam rowne prawie zeru a lekarz wie lepiej ze nic mi nie jest to po co..

Nierówne bicie serca

.. ...odrobine malo potasu. rozedrgana gospodarke hormonalna i na dodatek a wlasciwie mysle sobie na bazie tych wszystkich dolegliwosci dodatkowe skurcze serca. biore juz od roku beta bloker beta lok zoc 25 mg, ale ostatnio cos to nie odnosi skutkow. mam pytanie skad wziac taki aparat o jakim..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 8

.. ...min. 2 zapsute zastwki, rozedme płuc i uszkodzona lewa komora serca. Prosze przy odp. napisać czy przy tym wieku kwalifikuje sie do ablacji. Dziekuje. Prosze o szybką odpowiedz. o tym decyduje lekarz Kochani! Czuje sie momentami głupio, ponieważ jestem z tych 30% , którym moglo sie udac..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 159

.. ...średniawka - cały jakiś rozedrgany jestem, może przez to, że zmieniam leki i odstawiłem ten cholerny bioxetin. O w końcu nasza Aga wynurzyła się z pod ciepłej kołderki. Witaj słoneczko ! Z tą pogodą nie ma co przesadzać , nie jest tak żle ostatecznie mamy luty! Aguś co to znaczy ,że się..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...wewnętrzne przyśpieszenie, rozedrganie dające uczucie osłabienia - zaraz toaleta( mocz,kał ) po kilka razy - ucisk w klatce - palenie pod łopatkami - ból w stawach nadgarstkowych - uczucie słabości w nogach podczas stania - budzenie się rano z bólem kolan - to taki dogłębny denerwujący..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...czułam takie wewnętrzne rozedrganie ale puls był spokojny a juś się bałam,że to serce i trzeba będzie brać BETO ZK50 a biorę od paru dni dawkę 25. Wzięłam MANTI. Szwendałam się po mieszkaniu bo miałam sucho w ustach. Chyba po 3 udało mi się zasnąć jak mążmnie przytulił. Dobrze, że mogę..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 20

.. ...do tego wszystkiego. Rozedrganie odczuwam nawet teraz takie zimno w nosie, lekki ból uszu i po bokahc szyi,no i ból ramion. oddycha mi się już lżej. Stale jakieś objawy czuję ból w lędźwiach, mrowienie w łopatce. Może ta moja neurolog powinna dać mi na specjalistyczne ? Bo stwierdziła,..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...gehenna. Trzęsące się nogi, rozedrgane ciało i ja za kierownicą. Na miejscu 2 godziny opóżnienia i * nerwicowe umieranie * . Do domu przyjechałam skonana. Wzięłam tabletki i poszłam spać. Następnego dnia czułam się strasznie osłabiona , ale uspokojona. Tak zaczęła się moja przygoda z..

Śmierć po bajpasach - Str. 4

.. ...wczesniej zachorowal na rozedme pluc niedawno odkryto cukrzyce , miazdzyce a do tego jeszcze slabe serce w czym na chorobe stawow byl juz dawno chory. ale ogolnire sie nie leczyl dluga historia ... co robic pozwolic mu na operacje bajpasow czy powstrzymac POMOCY BOJE SIE O NIEGO Aniu K...

Nadużywanie alkoholu i papierosów a rozedma płuc

.. ...zbadał stwierdził ze ma rozedme płuc i kazał mu sie zgłosic do jego lekarza prowadzacego po czym zrobił zdjecie i morfologie i poszedł do naszego.Nasz ma nie za dobra opinie * lekarz od zwolnien * powiedział mu ze wszystko jest ok ze nic sie niedzieje a w tym roku zaczeło sie tak:mąz..

Życie po rozległym zawale serca

.. ...Białej Podlaskiej. Miał rozedme * płuc. Leżał przez ponad dwa tygodnie w śpiączce pooperacyjnej. Czy śmierć mojego Taty miała coś z tym wspólnego ? Może źle się nim opiekowaliśmy ? Nie chciał brać leków. Palił papierosy mało jadł i bardzo często pił kawę. Zdarzenie miało miejsce w pracy...

Witam

.. ...75/min,cechy P mitrale szczątkowa progresja zał R od V1 - V3. Płuca miernie rozedmowe sylwetka serca nieco większa,aorta wydłużona o krętym przebiegu,szersza w łuku ze zwapnieniem w nim.Z góry dziękuję..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 5

.. ...a w środku wszystko rozedrgane , taką mam urodę organizmu , ze nawet jakbym chciała to wyrzucić ze środka to nie mogę i dalej wszystko się trzęsie. Koniec smędzenia ,miłego dnia życzę i do następnego razu. Tak, wiem, u mnie wszystko z emocji : ) Plus szlanczeka grzanca : ) Skusilam sie..