Rozkurczowe za wysokie

Klonidyna (Iporel)

.. ...zarówno skurczowego jak i rozkurczowego ). Pierwsza dawka leku ( szczególnie, jeśli jest wysoka ) może spowodować paradoksalny wzrost ciśnienia. Klonidyna jest stosowana w terapii nadciśnienia tętniczego. W pierwszych dniach przyjmowania klonidyny może wystąpić uczucie suchości w ustach..

Wysokie ciśnienie u starszych osób w chłodne dni

.. ...wartość ciśnienia ), jak i rozkurczowe ( niższa wartość ) różniły się u badanych osób w zależności od pory roku i temperatur panujących na zewnątrz. Średnie ciśnienie skurczowe było o 5 mm słupa rtęci wyższe w zimie niż latem. Nadciśnienie - które stwierdza się przy skurczowym ciśnieniu..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...strasznie wysokie ciśnienie rozkurczowe czyli ta druga wartość. Od 3 miesięcy zażywam Betaloc w dawce 75, który zmienił tylko puls bo nawet jest w normie ale strasznie obniża mi ciśnienie bo rano potrafię mieć nawet 82/50 lub coś podobnego. Czuję się w tedy fatalnie. Lekarz stwierdził że..

Ciśnienie i tętno chyba wysokie

.. ...niebezpieczne, natomiast rozkurczowe ciśnienie dobre co może sugerować wadę serca.Nie wiem ,czy bierzesz jakieś leki ? Uważam, że w twoim przypadku jest niezbędne wykonanie badań, aby ustalić przyczynę twojego ciśnienia.Nikt na forum nie udzieli ci konsultacji i nie przepisze leków...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 22

.. ...lekow utrzymuje sie rozkurczowe wysokie,do tego mam bule zamostkowe, ale jakos funkcjonuje i na zabieg ablacji narazie nikt mi nie proponowal pozdrawiam i zycze utrzymania rownego tetna Zwracam się z prośbą, może ktoś miał jakieś doświadczenia z digoxiną ? Bo ja nie mogę zmniejszyć tętna..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 53

.. ...160/110 i ja wlasnie mam rozkurczowe wysokie, nigdy nie mam ponizej 90 jeszcze raz przepraszam, ale lekarz tylko zapisze, a my sami wiemy jak sie czujemy,pozdrawiam wszystkich i jak najmniej migotek Miniu, ja tylko zastanawiam się dlaczego po zmianie leków przez około dwa tygodnie jest..

Nikt nie wie co się dzieje, badania są OK

.. ...podwyzszone często ciśnienie rozkurczowe? Moje ciśnienie to:123/86/71 lub 119/83/76 lub 129/94/69. Niby nie za wysokie ale bardzo dokuczliwe,tzn:ucisk w skroniach,zmęczenie wzroku i ogólnie złe samopoczucie. Zaden lekarz nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie ,skąd wzwyzka drugiego..

Prawidłowe ciśnienie

.. ...tu czyli skurczowe i rozkurczowe? Poradźcie coś : - ) Nie wielkie skoki ciśnienia ma każdy człowiek i to jest normalna rekcja. Z reguły właśnie rośnie ta pierwsza wartość, a po za tym skoro zaraz spada do całkowicie normalnych wartości to wszystko ok. Problem pojawia się wtedy jak..

Podwyższone ciśnienie w młodym wieku

.. ...szczególnie przy wadzie serca. Rozkurczowe ciśnienie jest zdecydowanie za wysokie, szczególnie w twoim wieku. Ja również mam problemy z ciśnieniem, ale biorę systematycznie leki ustawione przez kardiologa, bo mam schorowane serce i jestem już po operacji. W mojej rodzinie też są problemy..

Problemy z sercem u 18latki

.. ...druga wartość( wartość rozkurczowa ) * 90. Optymalne ciśnienie w spoczynku powinno wynosić * 130/ * 80. Oczywiście 130/80 jest do przyjęcia. Nerwy tu też odgrywają bardzo dużą role wiem bo u lekarza sam mam wysokie, a w domu ok. Zabierz ze sobą te wyniki i idz z siostrą do lekarza im..

Ciśnienie krwi po chwili rózne!

.. ...masz wysokie cisnienie rozkurczowe, czyli ponad 90( u Gosi 95 ) to moze być cos z nerkami, ogólnie to rozkurczowe( to drugie ) jak jest takie wysokie nie jest najlepiej, lekarze zawsze bardziej własnie na wysokie rozkurczowe zwracaja uwage. pospieszyłem sie z tym cisnieniem rozkurczowym,..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...lub 140/110. Jeżeli rozkurczowe regularnie masz w przedziale 100 - 110 to nie jest ono już podwyższone a zdecydowanie wysokie !!! Podwyższone to jest w zakresie 85 - 95. Z pewnością nie można tego zostawić tak samemu sobie. Skoro już wróciłeś do przyzwoitej wagi i utrzymujesz jakąś..

Obnizajace sie cisnienie skurczowe, podnoszace rozkurczowe

.. Mam 29 lat i dosc wysokie cisnienie srednio 140/80 ostanio zauwazylam dziwna zaleznosc jesli obniza mi sie gorna granica automatycznie roznie mi dola i tetno, czy ktos wie czego to moze byc powodem? szkoda ze nik nie odpisal bo mam to samo i mysle jaka przycyzna. do - Ka powod jest taki ze chce Ci sie baby..

Wysokie ciśnienie a wcześniej było idealne - Str. 2

.. ...sercowy niewydolnosc rozkurczowa serca wiaze sie scisle z nadcisnieniem Hej ! latek mam 38 pracę normalną pół życia handlowcem a teraz taksówka a czy stres? raczej nie ,samo życie w obecnych czasach jest stresem: - ). A co lekarz ? zapytał co robię jak mam wysokie ciśnie nie a najlepiej..

Leki na wysokie ciśnienie

.. ...ziołowa,która działa rozkurczowo na ściany naczyń krwionośnych.SKŁAD: 1.ziele jemioły 100g,..2. ziele serdecznika - 50 g, 3. - liść ruty 50g, 4. - kwiatostan głogu50g,50g, koszyczek rumianku50g. Zaparzać 1 łyżeczkę w szkl.wody przez pół godz. przecedzić,pić 3x dz. po jedzeniu. Macready..

Jestem zaniepokojony i to wcale mnie nie smieszy.

.. ...miałeś za wysokie to rozkurczowe. Puls też za wysoki, ale narazie nie masz sie co niepokoić. Napewno trzeba to przebadać, pewnie sytuacja się poprawi jak zrezygnujesz z nikotyny i policzysz kawy spożyte w ciągu dnia. Poza tym regularny ruch ( najlepiej 6xw tygodniu 30min - 40 min )..

Wysokie ciśnienie skurczowe nieskie rozkurczowe

.. ...pomiedzy cis skurzczowym i rozkurczowym oto kilka pomiarow z paru dni : 139/75 139/57 138/58 158/70 116/77 144/77 159/75 157/70 i jeszcze do tego w wiekszosci pomiarow pokazuje mi arytmie do 140/90 to jeszcze jest w porządku. jeśli jest wyższe w spoczynku, najlepiej udać się do..

Nadciśnienie

.. ...tetno ale tak czy siak bym sie udala do lekarza bo w obecnej dobie sa dostepne leki na obnizenie pulsu ; ) Zrób sobie echo, bo niskie rozkurczowe przy wysokim pulsie może sugerować problem z zastawką...