Rozrzedzona krew

Acenocumarol a inne narządy - Str. 2

.. ...krwawieniami. Na skutek rozrzedzonej krwi pojawiają się one nawet w wyniku mikrourazów. Czasem rano mam w ustach krew z powodu np. przygryzienia sobie języka we śnie. Pozdrawiam! Acenocumarol nie wpływa wprost na stawy a pośrednio. Na skutek rzadkiej krwi latwo powstają wylewy podskórne...

Po ablacji - Str. 3

.. ...moze mialam za bardzo rozrzedzona krew, bo nawet po zwyklych zastrzykach w brzuch mam male wylewy, ktore utrzymuja sie juz 4 - 5 dzien... czy ktos wie cokolwiek na temat postepowania z tak duzym wylewem po ablacji??? oczywiscie smaruje mascia na wchlanianie krwiakow, ale nie widze..

Po ablacji - Str. 13

.. ...poważna sprawatzn. masz rozrzedzoną krew i skłonność do pęknięć naczyń kwionośnych albo ( tak jak ja ) nie poleżałaś sobie tyklo wzięłaś się za robotę. Ja wcierałam żel * Lioton * i krwiak obniżał się aż prawie do kolana, powoli się wchłonił. Będzie dobrze. barbar44 Ja stosowałem arcalen..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 17

.. ...udar, ale ze względu na rozrzedzoną krew oprócz zawrotów głowy innych zmian raczej nie ma. Piszę to dlatego, aby zmotywować wahających się w podjęciu decyzji o ablacji. Ja obecnie czekam na wezwanie do dr Wlczaka ( jestem po ablacji w lipcu w Szczecinie ) o czym pisałam uprzednio i..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...dzien twoja krew jest rozrzedzona przez alkohol a w drugi kiedy alk odparowywuje i nie oddzialuje na krew - ona gęstnieje! Przyczyny drętwienia rąk to niedokrwienie a może nawet zakrzepica. Pilnuj aby na drugi dzien rozrzedzic swoja krew odp. lekami które powinien przepisac ci lekarz po..

Wysokie ćiśnienie tętnicze u 13-latki

.. ...powody nadciśnienia. mam rozrzedzoną krew.. powinnam mieć pomiędzy 0.8 a 1.2 ale ja mam 1.5 To też może być jednym z czyników wzrostu ciśnienia.Zalecam wizyte u lekarza w celu zdiagnozowania konkretnych przyczyn nadciśnienia.Żadne z tych badań nie jest bolesne ani uciążliwe.Przyczyny..

Podwyższon ciśnienie i od razu krew z nosa

.. ...gdyby nie to, że mam rozrzedzoną krew i po prostu jeśli nie zareaguję w odpowiedniej chwili łatwo jest doprowadzić do krwotoku. Ostatnim razem wylądowałam w szpitalu gdy krew leciała ze mnie ponad godzinę. Przez co tydzień byłam pod stałą obserwacją lekaży. Ostatnio też dość często mam..

Odwodnienie - Str. 2

.. ...morfologię tzn potas i rozrzedzoną krew - sód poniżej normy , a megnez nie wiem bo w spzitalu ine robili takiej analizy. Na spacery chodze codziennie, jem piję a tachykardia jest - na spacerze czasem boję się, że padnę.....jak ja mogłam się do tego doprowadzić. a Wam bardzo, bardzo..

Warfin i komary

.. ...* rozrzedzona * krew z warfinem nadal będzie im smakować ? Czy ktoś zauważył jakąś relację ? Ja biorę Acenocumarol, a komary nadal umieją mnie znaleźć w tłumie chociaż mam krew rzadką jak i anemiczną...