RTG kręgosłupa szyjnego

Szum w uszach wieczorem przed snem - Str. 2

.. ...tomografia, a już na pewno - rtg odcinka szyjnego kręgosłupa. Badania krwi mam ok, tarczycę też, serce ok. Podzielcie się co wam wyszło w badaniach, bo każde info jest cenne. link do podobnego wątku, może się komuś przyda: http://pytamy.pl/question/sk - d - si - mo - e - bra - pulsowanie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...szyjnych wyszło ok. RTG kręgosłupa szyjnego pokazało ,że mam zniesioną krzywiznę . Czasem w nocy budziłam się z uczuciem kołatania serca , myślałam że ze mnie wyskoczy mam wrażenie że było to w fazie płytkiego snu . Od neurologa dostałam Cital ale go nie brałam . Panicznie boję się że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...Wysłał na badanie krwi, RTG odcinka szyjnego kręgosłupa, a później czeka mnie neurolog i chce również abym miała holter przez dobę, poniewaz pojedyncze EKG o niczym nie swiadczy. A kark znów sztywny, w klatce jakies dziwne uciski od wczoraj i te zawroty głowy wrrrrr mam już dość. Bez..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...wykonania chociażby RTG odcinka szyjnego kręgosłupa. A może jest tak, że rzeczywiście mam nerwicę, a w dodatku objawy są potęgowane przez ww. zmiany w odcinku sszyjnym kręgosłupa? Nie wiem, tak sobie dewaguję. Witam wszystkich...Jestem tu pierwszy raz .Zawsze czytalam, szukalam..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...pulsowała ta część głowy. Na RTG kręgosłupa szyjnego wyszło zniesiona lordoza ,zwężenie przestrzeni c5,c6 czy to może powodować taki ból .Czy ktos ma taki przypadek. czesc czy bul głowy może byc powiązany czesciąkregoslupa lendzwiowego witam mam bóle głowy i zawroty jakis czas temu..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...rezonans głowy, EEG głowy, rtg kręgosłupa szyjnego, usg jamy brzusznej i szyi, badania krwi, moczu, badanie na boreliozę, miałem punkcję, rtg klatki, miałem założony aparat Holtera - ciśnieniowy i EKG serca ). Oprócz tego że mam podwyższony cholesterol i trochę podwyższone ciśnienie,..

Cierpnięcie głowy

.. ...) mam nadzieje ze w przyszlosci sie to nie nasili i nie bede mial problemow ze sportem ktory u mnie jest na porzadku dziennym... Pierwszą rzeczą jest RTG kręgosłupa szyjnego. To powinno wiele wyjaśnić...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 499

.. ...mostek więć zrobili rtg a co z resztą . Sama zgłosiłam się w poniedziałek do ortopedy z bólem szyji i zrobili rtg wyszło mi skręcenie kręgosłupa szyjnego , mam posiniaczony brzuch od pasów ale nie pokwapili się aby zrobić usg , najgorsze jest to że wypadek był w innym województwie (..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 502

.. ...ortopedycznej , tam wykonali mi rtg kręgosłupa szyjnego i oczywiście wyszło skręcenie - kazali przez 3 tygodnie nosić kołnierz ortpedyczny i L4 na 4 - tygodnie. Nikomu nie polecam leczenia w Starachowicach ( dziadostwo jak byk ) cóż ja do tego zostałam zmuszona . Pozdrawiam zawal..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1021

.. ...Kasia,a miałam robiont rtg kręgosłupa szyjnego? Podbne objawy a to niezawsze nerwica. Tak w ogóle to nie wiem gdzie mieszkasz ale ja przy takich stanach byłam na Oddziale Ratunkowym w Szpitalu na dyżurze i wiesz , niby bic ale zawsze cos pomogli. Po pierwsze badania a to juz Ci pomoże..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca

.. ...kregosłupem. czy mając zdjęcie RTG kręgosłupa szyjnego i opis - wyrównanie lordozy oraz zwężenie szpar międzykręgowych na poziomach C3 - C6, czy to może byc powodem bólu, który opisałem w 1 poście? pozdrawiam Drodzy koledzy i koleżanki w przypadku zawału jest bardzo dużo teorii w chwila..

Nocne napady, zawroty glowy, nerwica?

.. ...ceny. Ja bym zaczęła od RTG kręgosłupa szyjnego. To była spontaniczna wypowiedź na podstawie opisanych objawów. Jednak czytając twoje inne wypowiedzi na forum raczej skłaniała bym sie w kierunku nerwicy i nadwrażliwości ( wyszukiwania sobie objawów ). Witam! Mam ja również problem....

Ciągłe zawroty głowy

.. ...lub iść przywatnie na RTG odcinka szyjnego kręgosłupa to badanie jest o wiele tańsze, a też może coś wyjaśnić. cześć! może to newica? od kręgosłupa szyjnego nie drętwieje noga. Nie wiem może zbyt wiele, ale owszem uszkodzenie kręgosłupa szyjnego ( a właściwie rdzenia ) może dawać objawy..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...82/min,prawogram,pionowe położenie serca RTG klp: Narządy KLP RTG w normie wiekowej. RTG kręg.C: W odcinku szyjnym kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt...

Nagłe uderzenie gorąca i jasno przed oczami

.. ...objawy bja miałam takie dosyć często też biorę propranolol 10 mg i po ni, czuje się lepiej. Sprawdz może hormony zrób prześwietlenie tzn rtg kręgosłupa szyjnego tam też może leżeć przyczyna. Pzdrawiam..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...laser. powinienes zrobic rtg kręgosłupa szyjnego a jeszcze lepsze byłoby MRI jeśli masz siedzący tryb życia jak piszesz to zmiany w kręgosłupie szyjnym wysuwają się że tak powiem na prowadzenie ja jestem po operacji i mam implant w szyjnym miałam objawy opisywane przez ciebie drętwienia..

Ból głowy - NIEUSTANNY

.. ...prześwietlenie zatok * też. RTG kręgosłupa szyjnego wykazało jedynie * wyrównaną lordozę * szyjną * , EEG też prawidłowe ( * zapis wysokonapięciowy. bez stanów * napadowych ani drgawkowych * ). * W poszukiwaniu jakiegoś rozwiązania ( czekąjąc na kolejną wizytę ) * przeszukałam internet..

Dziwny ból

.. ...ortopedy.ortopeda zlecił rtg odcinka szyjnego kręgosłupa,który wykazał delikatny kręcz szyjny.byłam również u okulisty i laryngologa,aby wykluczyć inne źródła tego bólu.czekam teraz na wizytę u neurologa,ale niestety nie dostanę się wcześniej niż za 3 tygodnie.bardzo mnie ten ból..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 2

.. ...ma też skierowanie na RTG kręgosłupa szyjnego. łukasz udaj się do neurologa, najlepiej z prywatną wizytą abyś nie czekał. masz podobne objawy jak ja, robiono mi tomografię głowy... i nic. może to byc pewna odmiana padaczki, piszę odmiana, bo jest ich całe mnóstwo. dobrze by było iść..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest ok, zatoki również. Jeszcze przed tg twarzoczaszki, trafiłam do chirurga szczękowo - twarzowego i on stwierdził problemy ze stawem skroniowo - żuchwowym. Powiedział, że objawy są dosyć nietypowe, ale w sumie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. ...tętnic szyjnych, zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego zwykłe i ruchowe i wyszło że mam zniesienie lordozy, ale jak już muwiłam z czego umnie miała bu być ta nerwica to ja niewiem, teraz to chyba z tego że nie potrafię sobie poradzić z tymi dolegliwościami. Co o tym myślisz? Dzisiaj to od rana..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...miałam też eeg głowy i rtg kręgosłupa. Pierwszy wynik okey, a drugi lordoza odcinka szyjnego. Ja też się cieszę, że jest nas coraz więcej , bo możemy sobie ponarzekać, bo nikt nas nie rozumie. Owszem mąż twierdzi, że jak najbardziej tak tylko już nie wie jak może mi pomóc. W dodatku u..