RTG kręgów szyjnych

Nerwica - czy na pewno?

.. ...jeszcze doradzić zrobienie RTG całego kręgosłupa, bo jak się u mnie okazało to również może być przyczyną, mam sporo zmian w szyjnym, lędzwiowym i piersiowym. Wszystko razem daje fatalny skutek, ale głowa do góry trzeba wierzy,że będzie lepiej, wiele pomogli mi ludzie odwiedzający tę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...klatkę piersiową .Robiłam RTG kręgosłupa i okazało się ,że mam zwyrodnienie kręgów szyjnych i piersiowych przeszłam różne zabiegi masaże ale poprawy nie odczułam . Moim zdaniem to właśnie nerwy i stres powodują napięcie mięśni pleców i stąd ten ból.Mam pytanie czy u Ciebie ten ból..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...pamietaj ze żadne zdjęcie rtg nie jest w stanie wykazać dyskopatii do tego niezbędny jest rezonans !Koszt jakies 350 zeta( za odcinek szyjny ).Pzdr witaj dyskobol a jakie są wszystkie objawy tego schorzenia bo ja miałam rtg kręgosłupa i nic nie wykazało ale miałam bez rezonansu dlatego..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...wykonania chociażby RTG odcinka szyjnego kręgosłupa. A może jest tak, że rzeczywiście mam nerwicę, a w dodatku objawy są potęgowane przez ww. zmiany w odcinku sszyjnym kręgosłupa? Nie wiem, tak sobie dewaguję. Witam wszystkich...Jestem tu pierwszy raz .Zawsze czytalam, szukalam..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...82/min,prawogram,pionowe położenie serca RTG klp: Narządy KLP RTG w normie wiekowej. RTG kręg.C: W odcinku szyjnym kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt...

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...laser. powinienes zrobic rtg kręgosłupa szyjnego a jeszcze lepsze byłoby MRI jeśli masz siedzący tryb życia jak piszesz to zmiany w kręgosłupie szyjnym wysuwają się że tak powiem na prowadzenie ja jestem po operacji i mam implant w szyjnym miałam objawy opisywane przez ciebie drętwienia..

Dziwny ból

.. ...ortopedy.ortopeda zlecił rtg odcinka szyjnego kręgosłupa,który wykazał delikatny kręcz szyjny.byłam również u okulisty i laryngologa,aby wykluczyć inne źródła tego bólu.czekam teraz na wizytę u neurologa,ale niestety nie dostanę się wcześniej niż za 3 tygodnie.bardzo mnie ten ból..

Dziwne uczucie bólu

.. ...badania usg serca ekg rtg klatki piersiowej krew wszytsko wyszło ok lekarz badal mnie kardiolog mówi ze wszytsko ok al czemu tak sie czuje nie jkest to stały ból raczej napadowy tydzien jest ok przychodzi dzien z esie zle czuje moz emi ktos pomóc?? a prześwietlała ty kręgosłup szyjny i..

Napady drgawkowe, bóle głowy, drętwienie karku

.. ...Tomografia: badanie prawidłowe RTG Kręgu szyjnego AP+BOK: Spłycenie fizjologicznej lordozy Próba ischemiczna: ujemna Badanie USG Doppler tętnic szyjnych: prawidłowe EKG: prawidłowe. Lekarz w trakcie leczenia przepisał mi hydroxyzinum, Wapń i B6. Dodatkowo na bóle głowy dostałam ketanol..