RTG oskrzeli

Rak płuc

Rak płuc

.. ...przeglądowym zdjęciu RTG klatki piersiowej. Następnie wykonuje się CT klatki, często bronchoskopię z pobraniem wycinka lub popłuczyn oskrzelowych, jeśli guz jest umiejscowiony blisko ściany klatki piersiowej wykonuje się również biopsję przez powłoki skórne. Przerzutów szukamy głownie w..

Echo serca - Str. 49

.. ...pozostałych 5 mmHg. Twoje RTG na pewno idealne nie jest, mnie wydaje się bardziej prawdopodobne, że ciśnienie było podniesione z powodu jakiegoś zapalenia oskrzeli ( ? ). Tak naprawdę to lepsza prognoza, bo to by znaczyło, że albo może już sie obniżyło ( albo obniży się po wyleczniu tej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...muszę zrobić badanie RTG klatki piersiowej, bo zwariuję - zrobiłem, wyniki nie wskazywały na nic niepokojącego - oskrzela ok, żadnych zmian, serce również w normie - wszystko w porządku. Kamień spadł mi z serca.. ale tylko na chwilę - później gdzieś wyczytałem, że niezawsze badania RTG..

Poszerzona aorta u starszych ludzi

.. ...wyniku prześwietlenia RTG. W opisie napisano: Aorta poszerzona, serce z przewagą lewej komory, lekko wzmożony rysunek naczyniowo - oskrzelowy płuc. Opis ten dotyczy mojego Taty, który w tym roku skończy 70 lat. Lekarz pierwszego kontaktu powiedział,że są to zmiany starcze. I że nie może..

RTG klatki piersiowej zmiany zapalne

.. ...interpretację opisu z rtg klatki piersiowej. Do wizyty u lekarza zostało jeszcze troszke dni, a ja sie niepokoję. Pola płucne bez zmian ogniskowych. Okołooskrzelowe zmiany zapalne przywnękowo zwłaszcza po stronie prawej. Wnęka lewa nieco szersza. Wzmożony rysunek naczyniowo - oskrzelowy...

Ból mostka??

.. ...robiona spirometrie i rtg pluc - wszystko w normie - tylko jakies zapalenie oskrzeli i antybiotyk. W czasie ruchu ( praca czy spacer... ) nie odczuwam jakichs dolegliwosci. Miewam podwyzszone cisnienie do ok.160/90 Co to może byc, cos z płucami, sercem, kręgosłupem czy nerwobóle ...???..