Ryzyko koronografii

Dławica Prinzmetala

.. ...ustępują samoistnie, ryzyko wystąpienia zawału w przebiegu dławicy Prinzmetala jest niewielkie. Rozpoznanie stawia się na podstawie objawów klinicznych i badan dodatkowych jak ekg metoda Holtera i prowokowanie skurczu tętnic w czasie badania koronograficznego. Leczenie polega na..

Koronografia - ryzyko i strach?

.. ...którym istnieje jakieś ryzyko . Jeśli mogę doradzić, to proszę się zastanowić zanim podejmiecie decyzje robienia tego badanie ambulatoryjnie.Ja właśnie zrobiłam koronografie ambulatoryjnie i po czterech godzinach po badaniu wróciłam o własnych nogach do domu .Po mimo ze leżałam w domu..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 2

.. ...badanie inwazyjne więc ryzyko ( choć niewielkie ) istnieje. Każdy sam musi podejmować decyzję w tego typu sprawach ale wiedzieć należy jak najwięcej - proponuję zapytać lekarza dlaczego zlecił akurat takie badanie? Mój ojciec poszedł na koronografię, wyszedł z domu o 8 pojechał do..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 5

.. ...starszym wieku to większe ryzyko. Badanie ma być przeprowadzone w szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Czy macie jakies opiniie na temat badania tam przeprowadzanego??? Po otrzymaniu skierowania babcia była na kosultacji u innego kardiologa, a by stwierdzil czy to badanie konieczne, okazalo..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 39

.. ...jak bardzo zwieksza to ryzyko prosze piszcie, bo jestem załamana ta sytuacja:( ( ( ( ( ( anna ,moja żona nie oddała swojej krwi przed operacją a operacja się odbyła ,przyczyna nie oddania krwi była taka że nie czuła się na siłach była bardzo osłabiona po koronografii,pozdrawiam. Witam..

Koronografia? strach? czy coś gorszego?

.. ...być w jakimś stopniu ryzykowne? Przepraszam jeżeli ktoś mnie nie zrozumiał, bo nie rozmawiałem za dużo z rodzicami na ten temat, tylko mama mi troche wyjaśniala i ona też boi się o jego zdrowie/życie. Więc jeśli ktoś zna się na ten temat to czy mógłby troche wytłumaczyć, czy w jego..

Koronografia a angioplastyka

.. ...takich wyborow Faktycznie ryzyko zawsze istnieje tym bardziej że są to zabiegi inwazyjne ale jest szansa że pomogą. Współczuję z powodu śmierci i nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Ale powiem tak mój Tata choruje na serce od 13 lat, w tamtym okresie przeszedł operacje baybasów w..

Zatrzymanie akcji serca u zdrowego młodego mężczyzny

.. ...stymulację komór w celu oceny ryzyka. Ta młoda osoba to mój syn.Przeżywamy koszmar.Wraz z poprawą Jego samopoczucia zaczynamy myśleć co robić dalej. Przyczyny jak do tej pory nie są znane prawdopodobnie jutro badanie holterem później konsultacja neurologiczna, w późniejszym terminie..

Koronografia w wieku 73 lat

.. ...założyć stentów. Było duże ryzyko. Miała mieć bajpasy, ale również lekarze orzekli, że nie kwalifikuje się do wykonania tej operacji. Teraz po obrzęku płuc i przy niewydolnym sercu nie mamy już pola manewru. Lekarz proponuje założenie podczas koronografii stentów. Czy ktoś miał podobną..

Duszności i ból w klatce, a wyniki dobre

.. ...stopniu jest się w grupie ryzyka - do tego służy skala score ( chyba tak się nazywa nie jestem pewna ). Można ją znaleźć w necie. Jeśli chcesz wiedzieć czy nie masz zatkanych żył - zbadaj krew - panel sercowy, zrób test wysiłkowy - to mozesz sam bo to nieinwazyjne - a jeśli będą..

Koronografia - powikłania i znieczulenie

.. ...badanie inwazyjne z pewnym ryzykiem ,jesteś cały czas przytomna i lekarze wszystko mówią co teraz będą robić . Czuje się ciepło gdy wstrzykują kontrast. adanie nie jest bolesne,można wytrzymać. ozdrawiam i życzę ZDROWIA twojej mamie i Tobie. ASIA W moim przypadku koronografia była przez..

Zanik mieśni a koronografia

.. ...problemy z sercem lekarze stwierdzili że wskazane było by przeprowadzenie koronografii w szpitalu w Kowanówku koło Poznania. Chciałbym sie dowiedzieć czy w przypadku zaniku mięśni wzrasta ryzyko tego badania?..

Zawał dolnej ściany serca

.. ...chial tyle wiedziec: jak ryzykowna jest koronografia po takim czasie i w takim stanie? czy z tego co napisalem to byl powazny zawal? jak mozna dbac o tate na co uwazac czym pomagac ( tata palil papierosy - obiecal ze juz nie zapali nawetjednego ): ) ) - slyszalem ze sa jakies urzadzenia..

Po koronografi powstał zakrzep

.. ...go nie poinformowal o ryzyku i powiklaniach nawet nikt nie zapytal go o zgode przy przyjeciu dali mu sterte papierow do podpisania i tyle a na wizycie lekarz powiedzial zer jest zakwalifikowany do koronografi i prosze nie mowic ze oni nie robia nic na sile prosze mi pomoc z tego co..

Po koronografi powstał zakrzep - Str. 2

.. ...jaki kolwiek ból jest ryzykiem.pozdrawiam izaa 27 02 09 miałem robioną koronografie a 03 03 09 zrobił się zator narazie jest ok tGirl - co ty wogóle mówisz! Straciłaś kogoś w ten sposób?Każdy zabieg jest ryzykowny,ale podczas balonikowania takie sytuacje zdażają się zbyd często! Ja..

Koronografia w wieku 68 lat,czy to bezpieczne?

.. ...jest obarczony jakims ryzykiem. Nawet podczas jakis blahych mozna sie zarazic sepsa i umrzec. Zabieg angioplastyki tetnic wiencowych jest operacja o podobnym poziomie ryzyka do baypassow. Jednak jest coraz bardziej udoskanalany. Zawsze istnieje ryzyko. A zycie trzeba szanowac. W tym..

Koronografia w wieku 68 lat,czy to bezpieczne? - Str. 2

.. ...badan.Kazda inwazja to ryzyko!! Pozdrawiam serdecznie. ej Ty OS, a nie slyszalas o ANOMALIACH TETNIC WIENCOWYCH? Wlasnie po to moze zrobili Ci koronarografie a nie z powodow miazdzycowych... Witaj. Koronografia jest coraz lepiej wykonywana. Ale kiedyś, wiele lat temu, ktoś twierdził, że..

Koronografia.

.. ...ciężka operacja, bardziej ryzykowna niż stent i PTCA. Jeśli miałeś echo serca po zawale to prosz napisz mi jakią miałeś frakcję wyrzutową serca - tzw. FE. Ja mam 45%, to niejest dobry wynik i świadczy o uszkodzeniu serca. Pozdrawiam i życzę spokoju przed zabiegiem, bo nie ma się czego..

Czy koronografia, stenty są konieczne?

.. ...po jakimś czasie jest ryzykowna ? jeśli tak to jest problem ja nie bardzo toleruję tabletki ,ale ten * AREPLEX * najdroższy chyba jest najlepszy dziękuję wszystkim za porady ,pozdrawiam ! ZYGAS ! biorę areplex od zawału ( najdroższy to jest plavix, )on rozrzedza krew czy koronografia..

Scyntygrafia - hipoperfuzja w obrębie ściany dolnej

.. ...się z jakimś wielkim ryzykiem. Wizytę u kardiologa mam za dosyć odległy czas i czy z takim wynikiem mam lecieć na szybko gdzieś prywatnie czy mogę poczekać do wizyty w poradni. Zaznaczę, że 20 stycznia 2010 r. przeszedłem ostry zespół wieńcowy z uniesieniem ST - T bez zmian miażdżycowych..

Koronografia - powikłania

.. ...koronografii istnieje ryzyko, że lekarz może coś wewnątrz uszkodzić? Zrobić coś nie tak, nie wiem np naruszyć jakiś organ? I jakie są możliwe powikłania po tym zabiegu? poproszę jakiś konkretne skutki uboczne. proszę o szybką odpowiedź Myślę że praktycznie takie ryzyko , jak możliwość..