RZM

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...Komentarz: rytm wiodący to RZM o śr. czestości 67/min, zaburzony extrasystolią nad i komorową w tym sekwencje SVT i liczna extrasystoliakomorowa. Oprócz tego echo serca wykazało u mnie wiotki płatek zastawki. Częstoskurczu chyba raczej nie mam, przynajmniej holter go nie wykazał. Dwa..

Echo serca - Str. 25

.. ...miokardium. Stan po NZK EKG: RZM 76/min, normogram, ujemny zał T w I,II,III,aVF V4 - V6, blok prawej odnogi pęczka Hisa. Z góry dziękuję za pomoc. Pani Izabelo mialam robione zdjecie pluc lekarz zapytal mnie czy choruje na nadcisnienie poniewaz mam powiekszone serce, czy na zdjeciu jest..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...wynikow ekg Lewogram RZM 60/min nepelny blok prawej odnogi p.HisaQT - 0,42sek ukg LP42LK31/49EF - 50`IVSd1,3jamy serca niepowiekszone zastawki serca bez zmian grubszy miesien sercaLK iprzegrody m - kom zaburzenie relaksacji m.LK ROZPOZNANIE NAPADOWE MIGOTANIE PRZEDSIONKOW Witam w klubie..

Interpretacja koronarografii

.. ...CCS II/III ). W ekg RZM 78/min, lewogram, obniżenia odcinak ST w odprowadzeniach V2 - V6, aVL, ujemno - dodatni zał. T w odprowadzeniu V4, zespoły QS w odpr. III. Markery martwicy mięśnia sercowego ujemne. W echo wielkość jam serca w normie, głęboka hipokinaza ściany dolnej i tylnej,..

Dodatkowe skurcze - Str. 142

.. ...co to znaczy EKG 1,2 RZM zapis bez cech... i tu chyba niedokrwienia ale nie jestem pewna. Gabuś wiem ale jak to widac na EGK ze to są komorowe a to nadkomorowe??? no pewnie, ze widac Elwi, w komorowych zespół QRS jest poszerzony, a skurcz nie poprzedza załamek P. hehehe. NAstepnie jest..

Rozpoznanie PSVT

.. ...wyjaśnienie.Blok górnej wiązki lewej odnogi pęczka Hisa.EKG1 PSVT 190/min EKG2 RZM 64/min..

W EKG RZM cechy zespołu hiper

.. ...odczytać!!! ).RR 130/80..Dalej opis, że wszystko jest prawidłowe... Kardilog pytała tylko, jakie sporty uprawiam, myslałem, że wszystko jest ok, aż do czasu kiedy nie zauważyłem tego wpisu... Może ktos pomóc?..

Opis EKG, o czym to świadczy?

.. Ekg: RZM 73/min,normogram,uniesienie ST do 1m V1 V2, ołasko ujemne T w III, a VF holter: średnia okresu I 119/77HR 71/min; średnia okresu II 10/66 HR 53/min; przekroczenie progu w całym badanu Ps 5.1% Pd 28.2% proszę bardzo o pomoc w zrozumeniu o czym to świadczy... dziekuje ST do 1mm oczywiście płasko..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 110

.. ...czeka Kochani krystyna 3 rzmawiała z AGI mężem .Zabrał wszystkie tabletki i jej pilnuje Iwona nie odbiera telefonu - ma sygnał zajęty! a jak aga zażyła je ,bo Iwona pisała że wzieła 11 to nie ma na co czekać Tak zażyła rozmawiałam zjej mężem dziewczyny co z iwoną age pilnuje ząz nie wiem..

Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...napisane : * Lewogram. RZM 70/min. NIEPEŁNY BLOK PRAWEJ ODNOGI PĘCZKA HISA. ( zdanie pisane drukowanymi literami ) wzbudza mój niepokój, bo nie wiem czy mam sie zacząć martwić ile mi jeszcze czasu zostało czy z tym da się żyć? Proszę o jakąś odpowiedź ! Mój syn ma 18lat . Trenuje prawie..

Wynik badania EKG spoczynkowego

.. ...dzięki EKG spoczynkowe: RZM o częst.65/min.Normogram.Zespół r S r * w V1,płaskoujemne T od V1 - V3 Hej a moze to jakaś mała nerwica być ;/;/ albo tarczyca Tarczyce mam dobra według badań TSH a co do nerwicy to wątpie czy to to bo takie dolegliwości pojawiają się za każdym razem i TYLKO..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...cholesterol: 2,55mmol/L EKG: rzm o częstości 82/min,prawogram,pionowe położenie serca RTG klp: Narządy KLP RTG w normie wiekowej. RTG kręg.C: W odcinku szyjnym kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ..

Interpretacja wyników EKG, czy występuje załamek Q???

.. ...Badanie EKG ( pierwsze ) RZM 85/min uniesienie ST ( fala Perdee * go ) w I, a VL, V1 - V4, obniżenie ST w II, III, aVF. Badanie EKG ( drugie ) RZM 67/min. ujemne T w I, a VL, V1 - V5 Badanie Ekg ( trzecie ) RZM 61/min. plytkie ujemne T w I, aVL, dodatnio - ujemne T V1 - V5 Serdecznie..

Bóle serca i duszności 3 tyg po operacji ;(

.. ...EKG wyszło - normogram RZM 100/min.RR 120/70 W płucach osłuchowo wyszedł mi szmer pęcherzykowy fizjologiczny. Jak sie pytałam w szpitalu lekarz internista potwierdził że wyniki są w normie także mogłam przystąpić do operacji.Od tego czasu minęły trzy tyg i ja obawiam się że ta narkoza..

Częściowy blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...pisze na nim : EKG: RZM 66/min.,normogram, częśćiowy blok prawej odnogi pęczka Hisa ??? i to ostatnie mnie najbardziej zastanawia dlatego chcialbym sie dowiedziec czy to trzeba leczyc i czy to jest jakas powazna wada? też to mam, z tym się rodzisz, z tym umierasz, ale na to nie : ) tak..

Wynik ekg

.. ...dziękuje i pozdrawiam RZM 50?min,plasko - ujemny zalamek T w III,splaszczenie zalamka T w aVF Sece pracuje prawidłowo z czynnoscią 50/min. Spłaszczony załamek T praktycznie o niczym nie swiadczy, w specyficznych sytuacjach moze być pewnym, niejednoznacznym wykładnikiem niedokrwienia, ale..

Niedomykalność zastawek

.. ...stopnia, bez ASD II. EKG: RZM 90/’, oś elektrycznie nieokreślona. Bez przerostów. PQ=0,14, QRs=0,08, QT=0,34, QTc=0,40. Nie ma przeciwwskazań do operacji. Ostatnio byłam na kontroli. Lekarz obejrzał moje wyniki i powiedział, że pasowałoby zamknąć zastawkę. Zapisał mnie też na..