Salipax

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Fluoksetyna, Fluoxetin, Salipax, Seronil ), fluwoksamina ( Fevarin ), wenflataksyna ( Efectin, Velafax, Velaxin, Venlectine ), opipramol ( Pramolan ), Klomipramina ( Hydiphen, Anafranil ), moklobemid ( Mobemid ), mianseryna ( Deprexolet, Lerivon, Mianser - in, Miensemerck, Norserin );..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...od 3 tygodni zażywam SALIPAX i PROPANOLOL i nie ukrywam ze narazie jest lepiej. mam 32 lata i w czasie ataków myslałem że już umieram sami napewno to znacie bałem sie dosłownie wszystkiego. Czytając to forum czuje sie o wiele lepiej poniewarz w domu niemam nawet z kim porozmawiać o tym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 461

.. ...radzą?? mi przepisali salipax i propanarolol i doraznie afobam. ale odkąd to sie zaczeło to moje życie jakby staneło w miejscu, nic mnie nie cieszy nic mi sie niechce ogólnie do dupy ... Czy to sie kiedyś skończy?? Ja dziś dosyć milcząca bo jestem słaba,zmęczona i śpiąca w zwiazku z tym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 870

.. ...bo fluoxetin zawiera salipax, prozac, bioxetin i inne. Mi neurolog przepisal salipax, ale jeszcze go nie bralam, staram sie pokonac nerwice bez psychotropow, jak na razie z marnym skutkiem, tzn jak wiekszosc tu obecnych, raz jest gorzej, raz lepiej. Neurolog mi radzil wziasc to przez 2..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 889

.. ...wczoraj zaczelam brac Salipax, mialam go 3 miesiace w szafce. Zobaczymy czy pomoze, na razie po 2 dniach brania zadnych efektow ani dobrych ani ubocznych ( na szczescie ). No i wyczytalam na innym forum o tym 5 - HTP, zaobserwowalam tez ze bardzo duzo osob kupuje to na Allegro. Czyzby..